Z zyciem sie pojednaj

Jestem sobie amfetaminą

9 postów w tym temacie

amf3-640x372.jpg

,,Jestem sobie amfetaminą''

Jest mi przykro, że tak bardzo mnie niektórzy nie lubią. Są to Ci ludzie, którzy nigdy mnie nie próbowali. Zapewniam, że nie ma czego się bać. Byłam przecież lekarstwem bardzo długo na wszystkie choroby. Ludzie powinni mi okazać wdzięczność za to, że tak im wiernie służyłam. Do dziś pomagam wielu dzieciom w nauce i walczyć z ADHD. Beze mnie normalne życie nie byłoby możliwe. Wielu intelektualistów przyzna mi rację. Pomagam tworzyć najróżniejsze dzieła od sztuki aż po naukę. Mogę pracować z każdym w każdym zawodzie. Żadnej pracy się nie boję.

Smuci mnie to, że robi się mnie w garażach i stodołach. Czuję się trochę przez to jak wiejska dziwka. Jestem przecież białą damą i tak też powinnam być traktowana. Zamykają ludzi którzy mnie robią i sprzedają. To nieludzkie. Jestem molekułą i też mam swoje prawa! Skąd ten chemiczny Holocaust? Historia potworni oprawcy rozliczy was kiedyś. Ja chcę tylko żyć jak każda inna molekuła.
Nigdy nikogo nie skrzywdziłam. To ludzie sami siebie swoimi wyborami się krzywdzą. Ja jestem tylko przedmiotem obdarzonym kobiecą duszą. Sama z siebie nie jestem w stanie nikogo skrzywdzić.  Jestem taka delikatna i niewinna. Moją jedyną słabością jest to że kocham ludzi. Kocham ich, a oni mi to odwzajemniają. Serce tych z którymi romansowałam jest całe moje. Nawet wtedy gdy śpisz ze swoją dziewczyną, to myślisz i tak o mnie.
To zazdrość powoduje tymi, którzy tak mocno mnie zwalczają. I tak zawsze wygram. Miłość do mnie przezwycięży wszystko. Z uczuciami jeszcze nikt nie wygrał. A ja jestem damą wartą największego grzechu. Zasmakujesz raz mych ust i już zawładnę twym sercem. Lecz wystrzegaj się mnie, jeśli nie jesteś gotów na największe poświęcenia dla miłości.   http://wolnamolekula.info/jestem-sobie-amfetamina/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejne gówno mające skłonić do brania narkotyków wyprodukowane przez Murti-Binga i jego paczkę. Przypominam historię gościa:

- reklama mefedronu, powiązania z produkcją

- reklama bufedronu, opisanego jako prawie, że mef, powiązania z produkcją

- reklama kolejnych fentanyli, powiązania z produkcją

Jasne, że producent wie najlepiej, ale ten jest jedną z niewielu osób dosłownie wyjebanych z hajpa, a przedtem był moderatorem. 

BŁAGAM, ZRÓBCIE TO DLA SIEBIE I OLEJCIE WM. Po paru dniach i tak ktoś sparafrazuje zawarte tam info, a ochota na narkotyk wytworzona celowym tekstem może nie przyjść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic nowego Ci którzy zaczynali do hypka 10 lat temu wiedza kim jest Maciek a reszta jest tylko czystym zarobkiem ;)  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Synchro napisał:

Kolejne gówno mające skłonić do brania narkotyków wyprodukowane przez Murti-Binga i jego paczkę. Przypominam historię gościa:

- reklama mefedronu, powiązania z produkcją

- reklama bufedronu, opisanego jako prawie, że mef, powiązania z produkcją

- reklama kolejnych fentanyli, powiązania z produkcją

Jasne, że producent wie najlepiej, ale ten jest jedną z niewielu osób dosłownie wyjebanych z hajpa, a przedtem był moderatorem. 

BŁAGAM, ZRÓBCIE TO DLA SIEBIE I OLEJCIE WM. Po paru dniach i tak ktoś sparafrazuje zawarte tam info, a ochota na narkotyk wytworzona celowym tekstem może nie przyjść.

rozwiniesz temat chłopaków z  WM ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Domen napisał:

wszystko jasne ale tak na prawdę  to nie do końca tak jest
Każdy ma jakieś historie nie koniecznie dobre i nawet dopalamy
wystarczy przypomnieć pewne fakty
niech rzuci pierwszy kamień kto jest bez winy
a jeśli chodzi o hypka nic nie jest idealne stare czasy były  zmieniły się  ludzie kiedyś byli prawdziwsi  robili z pasji  każdy jak zaczynał przygodę wierzył w jakieś ideały a może nie ale robił to z poczucia prawdziwości
teraz pieniądz się liczy to prawda
jednak trzeba przyznaj ze hypek to najstarsze forum z pełna informacjami
a wtedy ludzi zaczynali jako grupka przyjaciół szerząc  pewny światopogląd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Domen napisał:

O nazwiska, adres laboratorium, czy historię, którą możesz wygooglować? Nie ma tematu który mógłbym rozwijać. Samodzielność i kreatywność, proszę.

Edit: w pierwszej z odpowiedzi Domen wątpił w to, że mają w tym interes. Po dostaniu adresu sklepu związanego z WM stworzył wiadomość dostępną powyżej. [ironia mode]Gość wie, co pisze.[/ironia mode]

Edit2: widzę drugą edycję tej samej wiadomości i zastanawiam się... po cholerę ja z niektórymi dyskutuję... 

30 minut temu, Z zyciem sie pojednaj napisał:

Ja w to nie wnikam  kto, kogo  i dlaczego?Od zawsze były animozje miedzy Hypkiem a Dopalamy.Ale hyperreal się już skonczyl dla mnie

Z zyciem sie pojednaj: na Dopalamy chcieliśmy go kiedyś jako moderatora, z czasem nie wyszło, a po czasie odkryliśmy z kim mieliśmy "przyjemność". 

Sam byłem ofiarą marketingowych bzdur MB przez lata, dlatego przestrzegam. Wiem jak silną i logicznie wytłumaczoną potrzebę brania tworzy. Wiem, że nie warto.

3 godziny temu, Nieweirny napisał:

Nic nowego Ci którzy zaczynali do hypka 10 lat temu wiedza kim jest Maciek a reszta jest tylko czystym zarobkiem ;)  

Tutaj wiele osób wciąż tego nie wie, i czego byśmy nie zrobili, nigdy się nie dowie. 

2007 i hajp? Witaj "bracie"! ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Domen napisał:

wszystko jasne ale tak na prawdę  to nie do końca tak jest
Każdy ma jakieś historie nie koniecznie dobre i nawet dopalamy
wystarczy przypomnieć pewne fakty
niech rzuci pierwszy kamień kto jest bez winy
a jeśli chodzi o hypka nic nie jest idealne stare czasy były  zmieniły się  ludzie kiedyś byli prawdziwsi  robili z pasji  każdy jak zaczynał przygodę wierzył w jakieś ideały a może nie ale robił to z poczucia prawdziwości
teraz pieniądz się liczy to prawda
jednak trzeba przyznaj ze hypek to najstarsze forum z pełna informacjami
a wtedy ludzi zaczynali jako grupka przyjaciół szerząc  pewny światopogląd

pewna osoba ktora tworzyla hypka w latach przedmefowych napisala mi tylko:

hypek skonczyl sie wraz z wejsciem mefa

nie wnikam.

ps jedna z osob tworzaca WM niedawno zmarla.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA