Jump to content

Problemy związane z działaniem forum.

Recommended Posts

• Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W ramach narodowego programu nauki angielskiego Przy wyborze języka na polski i tak większość forum jest po angielsku    Projekt współfinansowany ze środków Unijnych 

j.w. - uprasza się o ponowne dodanie ":E" https://i.imgur.com/WfAyQFE.png  

@Kierownik Budowy wnoszę o dodanie starej emotki tej spaniałej http://www.emoticons.free.fr/smileys/Personage-Character/sn_bulle.gif     oraz prosze o złączenie posta

Posted Images

Hahah , ja to wtedy jak usunęli te punkty nawet tego nie zauważyłem , dopiero wtedy jak ktoś to napisał

a kto wie ? Może na nowym stylu forum  mozna byłoby coś lepszego zrobić niż te pkt reputacji ? Np zamiast "przyznano Ci punkt" "posypano Ci kreskę" hahah

No ale No nie wiem , może coś lepszego by wymyślili niż te pkt reputacji , zawsze mozna zrobić "okres próbny"  niech się szersze grono wypowie lub jakaś ankietę wkleić kto jest za lub nie ?

W dniu 18/07/2017 o 01:36, krak1984 napisał:

@Synchro mam wszystko w prywatnych wiadomościach, sam wiesz dobrze o tym  Bo dodałem CIę do konwersacji i jeszcze kilka osób  To, że mam jawne dowody, że pisałem prawdę, ale taka polityka forum, że czerwoni 3mają się razem......  Moge publicznie to udowodnić

Publicznie to mozna ujawnić Twoje multikonto z którego nabijaliscie sobie karmę. Pinokio nos Ci rośnie.

Dobra a ja pytanie z innej bajki, android.  Da rade jakos zmienić wlaczanie tematu na ostatnia strone jesli temat sie juz odwiedzalo? Bo teraz za kazdym razem zawsze wskakuje pierwsza strona co jest cholernie nurtujace kuzwa:/ 

Kiedys strona zapamietywala czy dany temat sie juz odwiedzalo i otwierala zawsze na ostatniej stronie bez zbednego jebanego manualnego przelaczania 

Kuzwa ja przeglądam forum od ostatniej nieprzeczytanej zawartości. Nie ma czasu i ochoty na zagladanie do wpisow najświeższych uzytkownikow bo to raz ze niewygodne bo zajmuje za dużo miejsca a dwa ze tak jak pisalem wole miec podglad na wszystkie tematy i wybierać z nazw tematow krotko i zwiezle nazwanych. 

• 1 month later...

Jedną sprawę z datami udało się ogarnąć, dzięki @Admin, a teraz mam jeszcze jedną, proszę ściągnąć limit czasowy na czacie, jak piszę drugie zdanie po wysłaniu pierwszego to trochę mnie wkurwia, że mi wyskakuję jakieś okienko i muszę czekać, jak tu na szybkości trzeba ogarniać wszystko, pełen orient  Pozdro