Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Recommended Posts

Malo co benzo wrzucalem, ew zeby zalagodzic zjazd ale to praktycznie kilka razy.

Moja dieta jest zbilansowana. kilka posilkow dziennie, roznorodne sniadania i obiady.  Rzadko kiedy nie jem (jem nawet na klefedronie), jem duza ilosc owocow i warzyw, mala ilosc przetworzonych slodyczy. Nie pije ciezkiego alkoholu sporadycznie piwo. 

Generalnie co jak co ale do mojej diety mam tylko tyle do zarzucenia ze nie lubie ryb. jak na moj tryb zycia to moja dieta to jego przeciwny biegun.

Staram sie pozbyc otepienia na wskutek dlugotrwalego uzytkowania dziewczyny petera parkera (spidermenaXD)

Obszerniejsze info dawałem na hypka.

Kluczem są elektrolity.

Dla mnie nieprzydatny nootrop.

Ja lecę na tyrozynie, kreatynie, b6, magnezie i brahmi 

Za jakiś czas wrzucam sunifiram.

Potem może oxiracetam.

W międzyczasie może dxm z plastrów nikotynowym.

Poza powyższymi Z sensownych nootropow to tylko piracetam, phenylp, noopept,ginkgo i zen szen.

Z innych tauryna, glutamina i... Tyle.

Edited by luks1985

Guest tryptodyso

Nsi i idra od predzia działa, polecam :niewinny: Chętnie bym przetestował noopept(skoro mocniejszy od zdrowego itd), ale nie ma kasy 

Guest tryptodyso

Mini recka miesiąca z NSI :niewinny: PS. (Proszę scalić z poprzednim postem..)

Postać; Biały proszek, dość ubity

Dawka; 50mg codziennie

Czas działania; ładowanie spod języka do 15min, zauważałem efekty aż do godz 15.

Efekty; Poprawa pamięci, lepsza orientacja w terenie, poprawa wzroku, większa motywacja, więcej pomysłów(kreatywność) i ułatwiony kontakt z ludźmi.

Substancja ta była i prawdopodobnie dalej jest badana, na początku firma pracująca nad nią zakazywała sprzedaży innym NSI, teraz już widzę, że jest trochę lepiej. Testowali oni dawki od 40mg do 80mg i najbardziej aktywne okazały się 50mg. Efekty dla osoby zdrowej są widoczne, praktycznie od razu, co najwyżej do 3dni może to działanie wzrastać.

Co nam robi NSI?

Według badań powiększa hipokamp co według nich jest kluczem do walki z depresją. Ale jak można poczytać rozrost hipokampu to nie tylko depresja, ale także pamięć, orientacja w terenie itd.. 

Porównanie do innych nootropów

Moim zdaniem najbliżej mu do Aniracetamu, ale ma mniejsze dawkowanie przez co jest znacznie bardziej ekonomiczny, działanie jest wyczuwalne od razu a tolerancja nie rośnie szybko w skutek czego aktualnie jest to mój ulubiony nootrop. Być może się to zmieni gdy dostanę do testów 20tabletek Sunifiramu, który ma jeszcze mneijsze dawkowanie.

Na koniec

Produkt jest ewidentnie aktywny a działanie widoczne, nie jest to RC i nie oczekujmy działania rekreacyjnego.

•  
Edited by tryptodyso

Kolego.

NSI powiekszy hipokamp, ale w perspektywie rc cale to powiekszenie szlag trafi.

Stosujac serotogeniki typu pochodne metkata 4 podstawione podkrecasz ilosc glutaminianu (czy jest tak np z miprocyna ktora tez jest agonista 5ht2a nie wiem). Do tego nie stosujac oslonowo np fenidatow narazasz sie na proces neurodegenarcji.

Do tego dochodzi fakt, ze nowe polaczenia neuralne powstaja, ale ma to zwiazek z m.in dendrytami (czy jak to sie nazywa)

Ilosc dendrytow spada z wiekiem. 

Dzis bedzie si ale co bedzie za x czasu?

Ps wiekszosc dragow ktore aktywuja glutaminian, aktywuja proces ekscytytoksycznosci.

Czyli samozniszczenia baniaka.

Ps 2

Jaja sie zaczna, jak po sunifiramie polecicie na czyms glutaminergicznym. 

Jak metki w oczach zmienia sie w ciemne a wyjscie z domu zacznie sprawiac klopot dajcie znac.

I te latarnie na ulicy ktorych swiatlo odbija sie jakby mistrz joda walil laserem.

@tryptodyso

Edited by luks1985

Guest tryptodyso

Spokojnie, nic nie jest zw sobą mieszane :niewinny: Żadnych testów aktualnie nie ma rc i się nie zapowiada, to co pisze to moje obserwacje przed, czyli miesiąc temu 

Jakiś czas temu kupiłem od innego vendora noopept. Niby miał dobre opinie. Kiedyś, dawno, brałem oryginalny piracetam z czech. Działanie było zauważalne, szczególnie przy czynnościach manualnych (gra na instrumencie przychodziła duuużo łatwiej). Ten noop robi nic, a powyżej jakiejś dawki wprowadza senność / ból głowy. Myslicie, że mam do kosza proch i kupić od preda następnym razem, czy te "rc" nootropy po prostu są gorsze?

tak, ale u reszty vendorów np na mnie nie działało a z tego tak ;) Możesz i za 14zł dostać dobry sort, ale noopept noopeptowi nie równy ;) Prawdziwy ma ciekawy zapach, ja już od razu po zapachu wiem czy costałem wałka czy to co miało być :D

DLA POTOMNYCH:

IDRA-21 to stosunkowo nowy środek nootropowy. Pierwsze wzmianki o tej substancji pojawiły się w literaturze naukowej w 1995 roku, natomiast jego opracowanie datuje się między 1994 a 1995 rokiem. Badania wykazały, że IDRA-21 działa przede wszystkim na poprawę pamięci, usprawnia procesy kognitywne, stymuluje oraz pozwala zniwelować deficyty poznawcze.

Działanie

IDRA-21 należy do grupy ampakinów, które są zmodyfikowanymi pochodnymi benzamidów. Ampakiny biorą swoją nazwę od tego, że mają wpływ na receptory glutamineryczne typu AMPA w centralnym układzie nerwowym. 

Z działania ampakin wyróżnia się trzy podstawowe korzyści:

• poprawiają przekaz między neuronami w mózgu,
  • zwiększają siłę i zmniejszają pułap potrzeby do wytworzenia LTP (Long Term Potentation),
  • pobudzają produkcję BDGF (Brain Derived Growth Factor) oraz zwiększają plastyczność neuronalną.

Ampakiny wykazują korzystne oddziaływanie przede wszystkim na inteligencję, pamięć i stopień uwagi. Badania wykazują również, że substancje te mogą być pomocne w leczeniu schizofrenii, depresji, ADHD (hamują objawy).

Zastosowanie

Przyjmowanie IDRA-21 wiąże się z wieloma korzyściami:

• poprawia pamięć krótkotrwałą,
  • ulepsza czujność sytuacyjną,
  • posiada działanie neuroprotekcyjne,
  • wspomaga proces uczenia się,
  • poprawia koncentrację,
  • usprawnia przebieg procesów poznawczych,
  • wspiera proces leczenia schizofrenii,
  • pomaga hamować objawy depresji,
  • wpływa na precyzyjne wykonywanie zadań.

Dawkowanie

Zalecana dzienna dawka mieści się między 5 a 25mg. Substancja przyjmowana jest doustnie, w postaci proszku.

nsi-189 działa natomiast idealnie jako antydepresant, znacznie lepiej się po nim czułem, lepsze odnajdowanie w terenie, ruchy bezwarunkowe poprawione, dawkowanie 50-80MG!

Witam Wszystkich Forumowiczów.

Polecam ten NSI-189, jak ktoś jest po stymulantach i efylonie i ma  ochotę rozjebać cały świat to NSI-189 daje radę.

Na początku dawki były 2x 100pare , antydepresyjnie działa to średnio i trzeba posypać trochę mocniej, efekty uboczne 

to lekki kac , I tak przez 10 dni .

Drugie podejście po kilku dniach, dawkowanie raz dziennie 60-80mg. działa bardzo przyjemnie, poprawa koncentracji, świeżość w głowie, pozytywny nastrój.