Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Recommended Posts

Guest zawiodlemsie

1. Jak z czystością Noopeptu?

2. Nie działa mój stary login i hasło :(

3. Co wynika z 2 jaka cena/g?

strasznie niska cena jak za nsi, aż za niska, nawet jesli to ma byc ten tanszy rodzaj nsi, chętnie bym już teraz zamówil, ale mimo wszystko poczekam na pierwsze recenzje

nsi odbudowuje hipokamp. przed stosowaniem i po odpowiednie przygotowanie. wrzucenie jakiegokolwiek dragu potem mozw sie skonczyc dramatem

phenylp- odpadaja wszyscy z akcjami psychotycznymi, wszystkie mixy,leki, dragi itd.

przy schizofrenii dziewczyna na kilka dni zostala w swoim swiecie. leki pogarszaly stan

noopept przy czesci przeryc pomoze, przy niektorych nasili stany. jakikolwiek problem z ukladem glutaminergicznym spoteguje. odpadaja wszyscy ze schizofrenia lub chorobami spowodowanymi problemami z ukladem glutaminergicznym

idra desensetyzuke rec ampa (cokoldiek to oznacza) z info kakie dostalem wymaga odpowiedniej suplementacji

To dziwne jak czuje efekty noopept i nsi juz 10 minut po zarzuceniu pod jezyk +/-20mg ? Dzisiaj zaczalem kuracje. Wtf. Efekty to opanowanie wyostrzony wzrok i wzmocniona  merytoryka. I wielka motywacja na kontynuowanie "leczenia", nawet nie mam zamiaru palic mj (do tej pory juz praktycznie codziennie). Do tego odczuwam wrazenie takiej pewnosci w dzialaniach ktore podejmuje - taki wewnetrzny spokoj ale podbity motywacja. Bardzo mnie to dziwi i ciekawi 

Czy nikotyna oslabia nootropy?

Nie znasz podstaw. Będzie dramat.

Jak wrzucasz colokolwiek co podbije nsi lub coś co zostanie podbite przez nsi to zobaczysz magię %-)(możesz podbić działanie o np 1000proc)

Tu Ci nie pomogę, bo sytuacja może byc jak u mnie, że na pewnym etapie odwróci się działanie nootropow odwróci.

Uspokajacze będą pobudzać, pobudzacze będą podbijać efekt

No nic powodzenia :))

(przyda Ci się)

Edited by luks1985

1 godzinę temu, luks1985 napisał:

Nie znasz podstaw. Będzie dramat.

Jak wrzucasz colokolwiek co podbije nsi lub coś co zostanie podbite przez nsi to zobaczysz magię %-)(możesz podbić działanie o np 1000proc)

Tu Ci nie pomogę, bo sytuacja może byc jak u mnie, że na pewnym etapie odwróci się działanie nootropow odwróci.

Uspokajacze będą pobudzać, pobudzacze będą podbijać efekt

No nic powodzenia :))

(przyda Ci się)

Dobra, nie mieszac nic z nsi

Cos jeszcze ? Rzucam wszelkie uzywki w tym alkohol i widze nadzieje w nootropach

Nie rzucisz kolego, choć deklarujesz to niestety jest za mocne, rzucasz coś co dotychczas było częścią twojego życia i znajdujesz coś, co odkrywa przed tobą nowe perspektywy, to dążenie do nirwany czyli zawsze czegoś nowego i nierealnego nootropics to wyższy level świadomości i życia, to jak odkryć extazę będąc prawiczkiem ale bawcie się, będzie jak z RC i Ulką żniwa będą lecieć ;)

Jako doświadczony dodam miks, NSI-189 plus tauryna ale w czystej postaci 

Noopept to GV-111

mogę polecić jeszcze ISF-2522 oksy coś tam ;)

Napierdalać to naczczo maks do 60 mg względnie między żarciem bo was rozpierdoli

Podobne działanie lecz bardziej lajtowe daje mieszanka Brahmi oraz Gotu Koli

Ale co ja będę pisał o czymś co można w ogródku zasadzić a wy z Chin wciągacie nieczyste gówno

Temat znany od wieków ;)

Ziołolecznictwo i dietetyka to coś na czym się znam, ale ja rad nie daje, każdy ma znać swój organizm 

Edited by EmaJuŻbEzBana

Takie substancje to przyjmować przy osiągnięciu 4+

Jak juz usiadziecie w ogrodku w kapciach i powiecie sobie- czas to wszystko naprawić.

Zaczynać od mixu który podał ema lub piracetamu solo 

Edited by luks1985

Rzuciłem amfetamine po tym jak zniszczyłem całą prace włożoną w siłownie i SW rok temu i jakoś się trzymam bez niej, od listopada nie biore żadnych alf po tym co mi się stało po 11 dniowym ciągu na pv8 mdphp i 4clpvp, ketony ograniczone do minimum - wszystko przez to, że 4cmc zmieniło swoje działanie, nawet po miesiącu przerwy mała/duża dawka czy to 200 mg czy 400 kończy się tym, że nie czuje euforii tylko strucie i mi źle, 3cmc robi ale wpierdalać takie ilości to nie dla mnie, inne cec cic mec są dla mnie bez wartości, może pomijając 4cec. Alkoholu nie pije prawie wcale, czasem jakieś piwko. Benzo to rzadkość, GBL to samo. Kokaina to ultra rzadkość, piguły czasem, opio hmm od czasu do czasu jestem zauroczony tą grupą substancji.

Ogólnie zmierzam do tego, że rzucajac używki jedyny problem to marihuana ale nie jestem uzależniony (hahaha) po prostu to uwielbiam, tak jak "normalni" ludzie piją dwa browary przed snem ja uwielbiam zajarać, idąc na miasto kocham spalić blanta.

jak teraz czytam to co napisałem to aż mi się odechciało życia w trzeźwości. No dobra mam problem, już kiedyś to rozkminiłem. Nie jestem uzależniony i raczej nigdy nie będę od konkretnej subtancji, sęk w tym że LUBIE BRAĆ I CHUJ MAM WYJEBANE raz mefa raz cmc innym razem morfina potem przez 3 dni baka non stop i tak to leci.

We wrześniu wracam do szkoły - wtedy używki naprawdę zostaną ograniczone, może lepiej odpuszcze teraz nootropy żeby sobie krzywdy nie zrobić i wrócić do nich we wrześniu i wtedy odpuścić używki ? Będę bardzo wdzięczny za szczere słowa. Jestem na informatyce od początku września będę miał w kurwe nauki, po drugie gdybym przestał ćpać miałbym w kurwe siana

Leci do mnie, nie moge sie doczekac, gdyz juz mialem jedna kuracje noopeptowa. 

Rozbisurmanilem sie w wakacje, przystopowac chce.

Zobaczymy czy bedzie zapach starych skarpet :)

ps. sumplementowal sie ktos NSI i IDRA? 

Edited by VelkyVonsh

@EmaJuŻbEzBana

Jak łączyć miód oraz soki z pozywieniem? Do wczoraj wrzucałem przed obiadem i w obiadku mięso i MP pół kieliszka oliwy.

Głosy mi mówią, że to błąd.

Ad 2

Wczoraj mi tez zwrócono uwagę na neurogeneze i neurodegeneracje.

Dwie części mózgu. Jedna ograniczona druga nie.

Neurogeneza ograniczona, neurodegeneracje nie. 

I to na zwykłych zen szeniach (pobudzają istotę biała do neurogeneze a dragi czarna do dekoracji)

Waliłeś jakieś RC więc dla mnie dyskusja na ten temat mija się z celem twój organizm teraz nie funkcjonuje jak należy (czytaj po Hexie)

Ale wykażę chęci, miód mieszam z jabłkiem, burakami, cytryną a nawet marchewką 

Edited by EmaJuŻbEzBana

Napisze tylko ze udalo zdac mi sie matematyke na jednej z politechnik. 

Noopept dziala, choc mam wrazenie, ze od vendorow iscie wyspecjalizowanych w nootropach dziala gorzej. Nie jest zle napewno mozna od tego srodka sprobowac sumplementacje. 

Jestem bardzo ciekaw IDRA i NSI

ps. gdyby ktos chcial przeczytac jak zmieniala sie moja percepcja to look for "Kompendium wiedzy nt Nootropow"

ps2. W KONCU MI SIE UDALO ZDAC. tak powinno to brzmiec. :)

Edited by VelkyVonsh

Probwal ktos idre? 

ja nawet nie jestem bardziej badz mniej zdenerwowany, w zasadzie dzialanie odczuwalne ponizej placebo. W ogole konzystencja idry kojarzy mi sie z hexenem igla i tak myslalem ze cos takiego dostalem.