Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Gość Synchro

Ranga R.I.P.

Polecane posty

Gość Dzbanek
Dnia 6.12.2017 o 22:15, keep it pale napisał:

ja jestem za rangą RETIRED, dla tych którzy serio drogę wybrali czystości

a byli przejebani RC i w bagnie, jednak wyszli i są nadal tutaj

jako szacunek!

a na serio DOPALAMY AWARDS 2017

Ja chce! Mogę pokazać certyfikat ukończenia monaru i bycia SOM'ita ;3

Nie ukończyłem; rzuciłem sam. Ciężko w chuj ale człowiek się jak bóg czuje!

@ EDIT . W życiu nie poszedłem na detox. Po Kanna od Predatora odrzuciło mnie od tego całego gówna po całości bo efekt odstawienniczy jakbym był wyruchaną 50 razy w ciągu godziny kurwą. Nie warto dla takiego gówna!

Edytowano przez blerix

@blerix

Ja po niczym nie miałem takiego zespołu odstawiennego jak po 7 miesiącach ciągu mdmb-chminaca... chociaż może to dlatego że nie wkrecilem się w nic poza tramcem z opio i już nie wkrece

Sorry za :off:

Edytowano przez Psychotune

Gość JUAN

3/4 zgonów to od opio maczan, zapomniałem jak to chujstwo się zwie, a reszta od krzywych sortów (hex od pasjo xd) także lepiej byłoby zrobić dla tych pierwszych debil, a dla tych drugich niefortunnik3, bo fajniej brzmi z trzy na koniec. ofcourse bez urazy, bo tego forumka nie śledziłem na tyle by wiedzieć co wpierdalali ci co odeszli, ale na hajpku temat to zalany zgonami od fenty, więc kurwa jak ktoś tak kusi los to należy mu się ranga debil. dla tych co odeszli i nie miałem przyjemności poznać to mam nadzieję, że są w zdecydowanie lepszym miejscu niż byli. W sumie do debili, a nie trefnych sortów dorzuciłnym też takich ludzi jak jeden typek co pamiętam z sytuacji kryzysowych wpis: "zajebałem 200mg 2cp, co robić?" po dwóch dniach już koleżanka jakaś jego napisała, że lekarze powiedzieli, że sposób w jaki odchodził nie należał  zdecydowanie do "najprzyjemniejszych" xD

Dnia 16.12.2017 o 01:15, Psychotune napisał:

@blerix

Ja po niczym nie miałem takiego zespołu odstawiennego jak po 7 miesiącach ciągu mdmb-chminaca... chociaż może to dlatego że nie wkrecilem się w nic poza tramcem z opio i już nie wkrece

Sorry za :off:

Kolego ja mialem 24 miesiace ciagu dzien w dzien wypalalem 5g dziennie- no memory ... złosc agresja i chuj z nerwow niechciał trybis ..sie wkurwilem wrocilem do klasyki :niewinny: rada 0 maczan

"O nieobecnych mówić się nie zwykło. Wszystkim jest przykro. Co się stało? Matka płacze, bo straciła syna. Czas rozpaczy tak jak seans się zaczyna"

Więc nie nazywaj nikogo debilem, tym bardziej gdy go nie znasz i nie znasz okoliczności w jakich odszedł...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się