Skocz do zawartości
Gość Synchro

Ranga R.I.P.

Polecane posty

Gość Synchro

Tak sobie myślę, że chyba pora wprowadzić rangę R.I.P. 

Argumentacja: coraz więcej opioidów na rynku, tęsknota za Sewciem i Afro.

Co Wy na to?

Może ranga Pamiętamy... była by bardziej na miejscu...? Afro.. Jeżeli Mateuszowi ktoś z nas, bliskich mu osób, będzie chciał zapalić świeczkę, to trafi do niego. Na prawdę to nie jest trudne... 

Gość Synchro

Rest In Peace serio ma sobie coś do zarzucenia? Jak na moje będzie bardziej czytelna, a osoba zainteresowana sama będzie mogła sprawdzić w historii postów co, kiedy i jak... Przy tej dwójce, Pamiętamy pasuje. Ale nie każdego zdążymy na tyle poznać gdy fentanyl wszedł na rynek. 

Edit: a czy ja piszę, że miał? Piszę, że należy wchodzić w historię postów. A ta wskazuje na analogi a-PVP i podobne wynalazki. :fp: A fentanyl, który w podwójnej dawce zabija będzie przyczyną śmierci. Tak było, jest i będzie. W Stanach za analogi skazują jak za zwykły i słusznie. Jedyna nadzieja, że kolejne analogi będą jeszcze krócej aktywne i 5 minut bez życia większości jednak nie zabije, co innego z ich komórkami mózgowymi odpowiedzialnymi za np. słuch.

Afro nie miał nic wspólnego z fenem..  

Zastanowimy się nad stworzeniem rangi R.I.P. Lub Pamiętamy... 

Pozostawmy na ta chwile, sprawe jako otwartą...

Sewciu nie dojrzal do cpania opio a ze w glowie mial juz wiory to nie wierze zeby inaczej skonczyl.A zreszta ja nie jestem pewny co do jego sytacji.Ja pochowalem z 5-7 kumpli, w tym trzech dostalo po strzale PROSZE ADMINISTRACJE BY PRZYCISLY SKLEPY  ZEBY WYCOWALY NAJGORSZE TE SWINSTWA BO JAK SIE MLODZI HURTEM POPRZEKRECAJA  TO SIE WSZYSCY SPOTKACIE W PROKURATURZE.SYNCHRO UZYJ MOCY I ZADZIALAJ

AFRO NIE PRZEKRĘCIŁ SIĘ PRZEZ DRAGI !! KTO WIE TEN WIE !!  NAJLEPSZY POMOCNY, SZCZERY, OGARNIĘTY ZIOMEK Z ZASADAMI Z CAŁEGO TEGO FORUM, ZAWSZE MIELIŚMY NIĆ POROZUMIENIA !! STRASZNIE MI PRZYKRO, ŻE ZROBIŁ COŚ CO MNIE ZASMUCIŁO, A JEDNOCZEŚNIE WKURWIŁO :( ZAWSZE BĘDĘ O NIM PAMIĘTAŁ :unsure: MAM NADZIEJE, ŻE JEST MU TAM LEPIEJ I, ŻE SIĘ KIEDYŚ SPOTKAMY TAM WSZYSCY !! 

[*] AFRO NIE PORYWAJ MNIE BO WIEM, ŻE TO TY :E 

Gość Synchro
14 minut temu, luks1985 napisał:

A dla ludzi ktorzy wyszli z tego, maja rodziny i stałą prace ranga "wolny".

I w razie W - zmiana na "Nawrócony"? :tulimy:

Gość zawiodlemsie

Myślałem o tym jakieś.... pół roku temu? Uznałem, że jest to sprawa zbyt osobista aby poruszać ją na forum.

Żadne rangi, jedyne co wymyśliłem te pół roku temu to stworzenie nowej grupy gdzie nick będzie czarny. Bez tytułów, internetowych zniczy, symbolicznie.

Ale i tak mam mieszane uczucia, zachowałbym status quo.

4 godziny temu, Wojt napisał:

Afro nie miał nic wspólnego z fenem..  

Zastanowimy się nad stworzeniem rangi R.I.P. Lub Pamiętamy... 

Pozostawmy na ta chwile, sprawe jako otwartą...

In memoriam.

Tak tak wiem... 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się