Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Guest Synchro

Ranga R.I.P.

Recommended Posts

Guest Synchro

Tak sobie myślę, że chyba pora wprowadzić rangę R.I.P. 

Argumentacja: coraz więcej opioidów na rynku, tęsknota za Sewciem i Afro.

Co Wy na to?

Guest Synchro

Rest In Peace serio ma sobie coś do zarzucenia? Jak na moje będzie bardziej czytelna, a osoba zainteresowana sama będzie mogła sprawdzić w historii postów co, kiedy i jak... Przy tej dwójce, Pamiętamy pasuje. Ale nie każdego zdążymy na tyle poznać gdy fentanyl wszedł na rynek. 

Edit: a czy ja piszę, że miał? Piszę, że należy wchodzić w historię postów. A ta wskazuje na analogi a-PVP i podobne wynalazki. :fp: A fentanyl, który w podwójnej dawce zabija będzie przyczyną śmierci. Tak było, jest i będzie. W Stanach za analogi skazują jak za zwykły i słusznie. Jedyna nadzieja, że kolejne analogi będą jeszcze krócej aktywne i 5 minut bez życia większości jednak nie zabije, co innego z ich komórkami mózgowymi odpowiedzialnymi za np. słuch.

Sewciu nie dojrzal do cpania opio a ze w glowie mial juz wiory to nie wierze zeby inaczej skonczyl.A zreszta ja nie jestem pewny co do jego sytacji.Ja pochowalem z 5-7 kumpli, w tym trzech dostalo po strzale PROSZE ADMINISTRACJE BY PRZYCISLY SKLEPY  ZEBY WYCOWALY NAJGORSZE TE SWINSTWA BO JAK SIE MLODZI HURTEM POPRZEKRECAJA  TO SIE WSZYSCY SPOTKACIE W PROKURATURZE.SYNCHRO UZYJ MOCY I ZADZIALAJ

AFRO NIE PRZEKRĘCIŁ SIĘ PRZEZ DRAGI  KTO WIE TEN WIE   NAJLEPSZY POMOCNY, SZCZERY, OGARNIĘTY ZIOMEK Z ZASADAMI Z CAŁEGO TEGO FORUM, ZAWSZE MIELIŚMY NIĆ POROZUMIENIA  STRASZNIE MI PRZYKRO, ŻE ZROBIŁ COŚ CO MNIE ZASMUCIŁO, A JEDNOCZEŚNIE WKURWIŁO  ZAWSZE BĘDĘ O NIM PAMIĘTAŁ  MAM NADZIEJE, ŻE JEST MU TAM LEPIEJ I, ŻE SIĘ KIEDYŚ SPOTKAMY TAM WSZYSCY  

[*] AFRO NIE PORYWAJ MNIE BO WIEM, ŻE TO TY  :E 

Guest Synchro
W dniu 14.07.2017 o 23:41, luks1985 napisał:

A dla ludzi ktorzy wyszli z tego, maja rodziny i stałą prace ranga "wolny".

I w razie W - zmiana na "Nawrócony"? :tulimy:

Guest zawiodlemsie

Myślałem o tym jakieś.... pół roku temu? Uznałem, że jest to sprawa zbyt osobista aby poruszać ją na forum.

Żadne rangi, jedyne co wymyśliłem te pół roku temu to stworzenie nowej grupy gdzie nick będzie czarny. Bez tytułów, internetowych zniczy, symbolicznie.

Ale i tak mam mieszane uczucia, zachowałbym status quo.

4 godziny temu, Wojt napisał:

Afro nie miał nic wspólnego z fenem..  

Zastanowimy się nad stworzeniem rangi R.I.P. Lub Pamiętamy... 

Pozostawmy na ta chwile, sprawe jako otwartą...

In memoriam.

Tak tak wiem... 

Ja uważam ze dorabianie jakichs rang to jest troche przesada.... wszyscy pamiętamy i pamiętać będziemy 'te pare osób' ... i niech oni żyją w naszych sercach, pamieciach i wspomnieniach... dając im zycie w ten sposób moim zdaniem najlepiej uczcimy ich pamięć... <- moja subiektywna opinia

Po pierwsze to trzeba miec dowody zeby kogos na sile zegnac.Byc moze to prawda.Szkoda mi bardziej zywych ktorzy nie potrafia zyc jak inni jebia sie z ciezarem zycia,chorobami czy prochami.Afro tez,pierwsze slysze?Znalem go troche,no i Pan Garnuszek.Fajnie jakbyscie lepiej zrobili i pomodlil sie za nich.Im nic nie pomoze a to jest cpunskie forum.Ktos cos powie,niewygodna sytacja sie zobi.Szacunku dla zmarlych troche wiecej...Sewcia trudny egoistyczny charakter zgubil. Tak go odebral po ostatniej rozmowie gdzie nie bylo juz do kogo mowic.Zabojcza dla ludzi pewnosc siebie....Zrobcie czarna wstarzke przy nicku

W dniu 15.07.2017 o 00:26, Miziak napisał:

Powinien  być taki  temat,  moze sposób   w jaki ktoś odszedł da innym  do myślenia i ta śmierć nie pojdzie na marne. Choćby jedno istnienie uratować :)

Miziak ale ty pierdolisz głupoty :ban2:

Guest yankenahajcie

Wydaje mi sie ze ranga RIP jest rangą "za mocną"? jakos tak to napisze. To tak jakbys napisał o kimś ze zdechł. 

Ku Pamieci, jest to na prawde dobry pomysl!

W dniu 14.07.2017 o 22:24, Z zyciem sie pojednaj napisał:

Sewciu nie dojrzal do cpania opio a ze w glowie mial juz wiory to nie wierze zeby inaczej skonczyl.A zreszta ja nie jestem pewny co do jego sytacji.Ja pochowalem z 5-7 kumpli, w tym trzech dostalo po strzale PROSZE ADMINISTRACJE BY PRZYCISLY SKLEPY  ZEBY WYCOWALY NAJGORSZE TE SWINSTWA BO JAK SIE MLODZI HURTEM POPRZEKRECAJA  TO SIE WSZYSCY SPOTKACIE W PROKURATURZE.SYNCHRO UZYJ MOCY I ZADZIALAJ

Kazdy ma swój rozum , nie zabraniaj nikomu działać :) chcą wpierdalac to będa wpierdalac nic nie poradzisz , kazdy będzie zbierał to co siał :) i nie strasz prokuratorem bo oni maja chuja do tego kurwa nikt nikogo nie zabija jedynie sami się zabijają ale nic na to nie poradzisz , maja wolne wole , albo wyjdą z tego albo nie 

co do tematu mi bardziej odpowiada RiP, "Pamiętamy" to takie jakieś takie No nie wiem jak to nazwać, hmm - nieudolne :E , bardziej by pasowało do tych co skończyli z forum itp a w jakimś stopniu się przysłużyli , bo wątpię ze za 10-15lat ktoś z Was będzie "pamiętał" tych co odeszli :) :E RIP to klasyk :E 

choc i tak chyba najlepszym pomysłem będzie to co ktoś poruszał wcześniej - czarne nicki lub coś takiego @zawiodlemsie coś takiego poruszał o ile pamięć mnie nie myli :E