Z zyciem sie pojednaj

MOTORYZACJA-Auta i motocykle nowe i uzywane.Mistrzowie kierownicy i Krolowe szos w akcji.

9 postów w tym temacie

Jako ze intresuje sie motoryzacja,szczegolnie tuningiem nadwozi i silnikow zakladam temat dla wielbicieli czterech kolek,motocykli czy ciagnikow typu Tir.Mam zamiar  kupic  Seicento 1,1 czerwone,zalozyc silnik od punto,obnizyc nadwozie,zalozyc niskoprofilowe opony z czarnymi alu.Strumienice,wydech sportowy,kolektor dolotowy jak najlepszy,siedzenia kubelkowe itd.Kiedys matizem ktorego sam tez poprawialem bylem w stanie zwrocic uwage na siebie kazdego,a szczegolnie psy..Zaczym mnie zobaczyli to uslyszeli.Koszty rozlozylbym na 1,5-2lata i nie myslalbym wtedy o niczym innym jak o sobie.Pokazac na dopalamy etapy mojej pracy...Czerwono czarne seicento juz sni mi sie po nocach.A kasa,no coz jakos wpadnie...Gdybym odkladal przykladowo ostatnie 5 lat zamiast walic i pic to moglbym spokojnie teraz golfa 7 nowke od reki kupic.Trzymajcie kciuki bo mam zamiar do konca wakacji taki podobny egzemplarz kupic na pare rat

tmp_19751-850376259_2_1080x720_lpgwspomaganieelektrykacentralnyitp-dodaj-zdjecia_rev001-768754752.jpg.570809a13516759e75c212926136e790.jpg

Temat o wszystkim i o niczym w motoryzacji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny pomysł. Ciekaw jestem czy znajdą się tutaj smakosze Japończyków, szczególnie oldschoolowych i w stylistyce JDM.

8f73a16fed1f7c3a50353411008b89da--mazda-rx--slammed-cars.jpg

10891058_907430799276980_1972472917_n.jpg

1991-honda-acccord-ex-oem-jdm-bumper-04.jpeg

8068292bc54e27efa1d6c37f3fb05627.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jezeli trafie kiedykolwiek tam do Niego na gorze to chcialbym jedno  miec zyczenie-Nissana Skyline w kolorze czerwonym.Ciekawe kto sie tam u nich zajmuje driftngiem....Marzenia

:biggreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem podobnie jak kolega wielkim fanem Nissana ( czytaj Skyline i jego sukcesora GTR). Uważam że jest dużo aut droższych - mówię tu o zakupie nowego GTR czyli pół bańki. Lecz mało który z nich daje tyle frajdy z jazdy. Na dodatek jest to świetna wyjściowa forma do dalszej modyfikacji. Tu już jednak wchodzą w grę niebagatelne kwoty. Doprowadzenie do Stage 3  to conajmniej podwojenie wyjściowej ceny (nie ma górnego limitu tak naprawdę).

Najpiękniejsze sa jednak youngtimerowe R34. I nieprawda że popularność przyszła z sukcesem Szybkich i Wściekłych.

Ja połknąłem bakcyla wraz z premierą Gran Turismo 2.

Ech co za czasy..

Ktokolwiek jechał szlifierką aka plastikiem wie jak motor przyspiesza. Nie mówię o jakichś Z6R Ninja lub CB9 Hornet.

Chodzi mi o litrówki co się kręcą grubo ponad 10000 obrotów. I o wariatach co nie boja się odwinąć linę.

Pooniżej próbka wszystkiego powyższego w realnym ruchu ulicznym.

Edytowane przez Injection with a Poison

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz