Skocz do zawartości
H3jLife

Konkurs na projekt Tshirtu dopalamy.com II

Polecane posty

H3j wszystkim, nie jestem pewien czy dodaje to w odpowiednim miejscu ale mam nadzieję, że ewentualnie konto boga albo archaniołów pomogą w przeniesieniu tematu w odpowiednie miejsce bez kar! ;)

Może przydała by się II edycja konkursu na projekt tshirtu sygnowanego nazwą forum? :D

giphy.gif

Edytowano przez pablo
Przeniesiono do odpowiedniego działu

Gość zawiodlemsie

1. Wszystko fajnie.

2. Kto by miał sponsorować nagrody?

3. Czy po prostu wybieramy koszulki, zrzuta, ktoś robi i wysyła tym co zamówili?

4. Właśnie był konkurs z PS4.

O Tuesday, August 01, 2017 o 16:08, EmaJuŻbEzBana napisał:

Mam jeszcze starą w dwóch rózowych wersjach :D

Kupiłbym i nową z racji wsparcia autora było kilku takich co mieli robić 

Hehe, to tak już się sprała? Bo jak dotarła to była fioletowa :P

O 31.08.2017 o 17:32, Z zyciem sie pojednaj napisał:

Joe Ty zyjesz?Koszulki z nickiem dla normalnych uzytkownikow proponuje

Nie, pisze z drugiej strony :D predzej internet zdechnie niz Ja :D

Ja tam sie pisze na to, dwa razy juz mnie ominela akcja z koszulkami. Trzeciej nie daruje 

Cos tam sie bawiłem w photoshopie mógłbym pokombinować i zrobic projekt na jakimś generatorze jak cupsell oczywiście ustawilbym cenę bez prowizji dla mnie zeby wyszło jak najtaniej kupno takiej koszulki, sam bym sobie zamówił taka

forum.dopierdalamy.com     i np mesh/disort  zaklozenia jak na starym vhs  z duza , wieksza iloscia fioletu i rozowego niz innych odcieni

i tak se mysla ludzie co to chodzi                                                                                                                                                                                                         i ty taki   jak na bajere to ze niby  fighter forum jakies ala sfd   ;' i co kurwa przyjada z forum chlopaki to kurwa i z domu nie wydziesz

a tak serio  aaa nie no to takie  forum w internecie o grach bijatykach i tekkken i mortal i street fighter , fani marek , kupoujemy kolekconerskie albo stare edycje plytki czesto zamawiamy nooo 

-a aaa noo    to fajnie ze macie taka spolecznosc   i ktos tak mysli kurwa jaki nerd

a ci co cie jakas niby znaja , kurwa ja pierdole talej nie wyrusl tylko te gierki i gierki ,

chodzi jakies plytki odbiera z paczkomatu,  przelewy gdzies robi no kurwa co z niego bedzie to ja nie wiem 

Sorry ale zobaczyłem ten temat i nie mogłem się powstrzymać :D

Uwaga superhipermegaultraprofesjonalna grafika made in ***Paint w 5 minut***

Dopa-Lamy.jpg.a198f9501aa821245e36374d09fbe221.jpg

kto nie wie co to za wzór i zwierzątka niech poszuka i wszystko mu sie wyjaśni :P

pozdro

Edytowano przez Roman S.
za dużo obrazka

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA