Skocz do zawartości
Dopeex

Własna sól

Polecane posty

Witam, chcę zrobic własną sól która składała by się w  z kofeiny bezwodnej i jakiegoś rc stima, tylko nie wiem czy taka mieszanka nie będzie szczególnie niebezpieczna, jakie stimy polecacie ? HEXEN ? Czy może coś innego, i jakie proporcje ? Pozdrawiam :chong:

Jeali to ma byc typowy stim to polecam

1.

nep +hexen + kofeina 4:4:2

2.

mdphp + nep + kofeina 4:4:2

3.

3cmc+Hdep-28 + kofeina 6:3:1

4.

3cmc+nep+a-pihp+kofa 5:3:1:1

5. Oral only

4cmc + 3mec + bkEBDP 5:4:1 SENS MA PORCJA MINIMUM 300MG

6. VAPO ONLY

nep+a-pihp+bkEBDP 6:2:2

w 100mg masz60mg nep, 20mgapihp i tyle samo bk

7. Hardcore sniff

nep+4clpvp+apihp+kofa 4:3:2:1

8. Sniff

4-mpm + nep + hexen + kofa 4:3:2:1

Gość OomAmee

Jak wszędzie stimy?

Obczaj Maxx Euphory od Darka.

Jebany Wodospad Euforii - JWE ® :D

U Vipa też jest coś mocno euforycznego, Intensive Euforia bodajże - jednakże tam zamawiając musisz często przejść Próbę Cierpliwości.

Gość OomAmee

No znam czwórki, które lubię na równi z tym. 

To działa troszkę inaczej niż czwórki. Mi to się kojarzy trochę z niektórymi sajko jakie używałem.

Oczywiście nie ma mowy o takim prawdziwym psychodelicznym działaniu ale jest taki specyficzny ... akcent. Nie wiem jak to inaczej określić, trzeba spróbować.

A propos tytułu tego tematu.

Tworzę własną sól, niechcący :niewinny:

Od czasu do czasu zdarzy mi się zakup, który mi nie podejdzie. Czasem trójka, czasem czwórka, czasem w ogóle coś innego, jakiś sampel, gratis, itp. 

Wspólny mianownik jest, że to są wszystko mniej lub bardziej euforyki i nie podeszły mi.

Rozgniatam takie rzeczy na możliwie drobny proch, wrzucam do jednego wspólnego pojemnika dokładnie trzącham i mieszam.

I tak sobie to stoi. A raz na jakiś czas próbuję. Taką małą próbkę, żeby sprawdzić co wyszło ale się w razie czego nie zatruć, czy coś.

Liczę, że pewnego dnia, przy odpowiedniej ilości składników powstanie moja magiczna Hiper Sól :D

Na razie jest tak, że ta mieszanina jest lepsza niż cokolwiek z pojedynczych rzeczy, jakie tam wrzucałem, gdy mi nie pasowaly.

Zawsze coś :niewinny:

Nazwa - Fake meth. Skrystalizowany krysztal metkata [krystalizacja prosta, mam gdzies zapisany opis]  70%, 30% kofeina. Duza euforia, jednoczesnie wiekszy i dluzszy speed, gdzie przez godzine trwa euforia a potem nastepuje nie meczacy speed.

NEP/HEX? + 4CMC i wszystko wymieszane z tabaką miętową sprzedawane w fiolach jako "exlusive kokolino na mefce" nie daleko mojej miejscowości, gość drukuje jeszcze te etykietki łapie zszywaczem do tego strunówki w których znajduję się ependorfka z ww substancjami i goni to po 150zł. Wiem bo to mój dobry znajomy. Fajnie to wygląda aż się stare czasy przypominają aczkolwiek działanie już niestety nie to samo choć u nie których placebo robi taką robotę że sam nie wierze... :E 

Czyli kupując ten produkt otrzymujesz 150mg nepa+350mg 4cmc+tabake czyli 500mg substancji czynnej za 150zł. Koszt fiolek i drukowanych tekturek to grosze... :E nawet ćpuny kupują oczami. 

Edytowano przez asot

Dnia 24.12.2018 o 03:10, MateuszEwelina napisał:

pamietaj ze samo wrzucenie do worka nadal nie wymiesza obu substancji. Najlepszy mix powstanie gdy uda Ci sie je połączyć jakaś "reakcją" ;)

Wie ktoś jak zrobic żeby połączyć w jedna całość 2 substancje ?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się