Hakuna Matata

3m furanofentanyl

161 postów w tym temacie

Ta to ciekawe bo ja nabijał tytexu do dzidki na gore sypie z 5mg i efekt placevo czy oby ba pewno tettestowales 3m fuf czy zwykły fuf? Bo tu różnica w działaniu ogromna może ktoś cos wie wiecej żeby fajnie poklepalo a nie urwało kable odrazu . Luks oswiec nas bo ty pewno juz dawno o tym czytales 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem opiatowcem a powiem ci ze kilka razy fufa palilem butur ani innych pochodnych nigdy to mialem zamiar rozpuscic w acetonie zostało mi 150mg ale nie wiem na ile podkładu to zrobić 10g by stylko ktoś cos wie lub robił kiedyś opiomaczany?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja paliłem i działa. Sniff 1-2mg tez działa mocno. Paliłem wszystkie rzeczy, które zostały wymienione więc jesteś dziwnym opiatowcem jak to Cie nie klepie xD ps. Na fufie jest pewna maczana u innego Vendora i jest to proporcja 1:35

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A i zapomnialem. W razi klopotow fentem nie zajmuje sie policja.

W szwecji po kilku zgonach na fencie rozbito czolowe sklepy darknetowe(tak darknetowe)

Bitcoiny nie sa wcale tak anonimowe jak myslicie.

W styczniu pewne komorki policyjne namierzyly kilkuset klientow poprzez logi btc.zrodlem jest blockchain i sledzenie trasy btc.

Nawet tzw "automat" do btc (btc wedruja przez tysiace portfeli) nie pomogl.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem.

Jesli nikt nic nie zepsul i jest to fent to innego moze zabic.

Jesli paka pszyszla do @Demoon jako wersja rozcienczona i chemik cos spieprzyl coz... 

Obczaj zwlaszcza reddit i blulajt.

Na h masz w dziale opio lub fenta temat "car fentanyl ostrzezenie" jako fan opio zapoznaj sie.

Tamte osoby byly po ciezkich opio a fent przewrocil ich zycie. Przewrocil do tego stopnia, ze pio fencie dlugo lecieli na morfinie, dopoki fent calkiem nie opuscil organizmu.

chyba, ze @Hakuna Matata masz organizm zapchany benzo i innymi opio. Dzialanie odczujesz srednio, ale juz paws ktory wyjdzie za np miesiac moze Cie zabic.

Nie lekcewaz tego. Na h sziewczyne draplo 2mies od odstawienia dragow i benzo, rodzice znalezli ja w spiaczce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie jest ten fent, o którym piszesz luks :) To jest zupełnie inny fent i nawet wzorem się różni. Na blulajcie piszą zupełnie o czym innym. Tutaj dawkowanie jest 1-2mg sniffem i jest w porównaniu do np. u47 zajebiście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czegoś w takim razie tu nie rozumiem. Po co do obiegu wprowadzane są substancje które przy minimalnej pomyłce grożą śmiercią ?

Ja jestem świadomy że każdy ma inne preferencje jeśli chodzi o fazę no ale jednak należy zachować pewne granice.

Żeby nie było, nikogo nie potępiam a tylko pytam o sens wprowadzania tego na rynek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@DragutinStimmer

kazdy jest świadomy , jeśli ktoś niechce być zagrożony to niech kupuje już rozrobione lub sobie da spokój :E 

tak samo z gazem , zle podłączysz to albo Ci jebnie ogniem lub cichaczem usypie wiecznym snem :E 

mozna tak wymieniać i wymieniac dlatego trzeba zachować rozwagę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Dzbanek napisał:

To nie jest ten fent, o którym piszesz luks :) To jest zupełnie inny fent i nawet wzorem się różni. Na blulajcie piszą zupełnie o czym innym. Tutaj dawkowanie jest 1-2mg sniffem i jest w porównaniu do np. u47 zajebiście.

Powiedz co sie nie zgadza w opisie?

Co chcesz poda jako odtrutke na fent?

Co zbije Ci tzw zjazd totalny?

Zjazd w ktorym nalozy sie np 7-8subst?

4 godziny temu, DragutinStimmer napisał:

Czegoś w takim razie tu nie rozumiem. Po co do obiegu wprowadzane są substancje które przy minimalnej pomyłce grożą śmiercią ?

Ja jestem świadomy że każdy ma inne preferencje jeśli chodzi o fazę no ale jednak należy zachować pewne granice.

Żeby nie było, nikogo nie potępiam a tylko pytam o sens wprowadzania tego na rynek.

Wilk sam pyta o te substancje.

1 produkuje

2 sprzedaje

3 kupuje

Wazne, zeby klient znal konsekwencje mixow

Potrzebne sa kolejne opinie. Jesli to legit fent to ci ktorzy nie czuja dzialania natychmiast szpital.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@luks1985 zrobic acetylowana morfine, ew. Bupra w dawce x moze przebić przywiązanie do receptorów. Jutro zabieram sie do dalszych badań dot. 3-5mg więc zdam relacje. Nalokson przy tym z tego co mi wiadomo NAWET nie pomoże i wywoła mocniejszy skręt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nalokson rozszerza naczynia krwionosne w mozgu.

Dla wlasnego bezpieczenstwa doczytaj temat na hypku.

To nie jest zabawka i nie hihi haha tylko cos coz przylozenia moze Cie zabic.

Ps bupra moze byc zbyt slaba.

Potrzebny jest konkurencyjny agonista ktory zwolni zjazd.

Oczywiscie wszystko musi byc podawane w odpowiedniej dawce i kolejnosci.

Edytowane przez zawiodlemsie
Scalenie postów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.