13 postów w tym temacie

Witam opisujcie w tym temacie opinie na temat tego amuletu.

Aktualnie nie ma tego tematu mam nadzieję ze względu na moją blokadę na potwierdzenie postów będzie on mógł powstać. 

Rezerwacja posta właśnie piszę go na żywca. Na wklej.***

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na moje to sól niewarta zachodu, za tą cene można otrzymać dużo więcej i lepszych odczynników, porobić porobiło co nie zmienia faktu że nos boli X czasu (mnie z 5minut) czuje jakbym miał w nim jakąs zalepe, wszystko do konca nie chce mi splynac, po tych 15 max 20 minutach odczuwam że stymulacja słabnie wraz z bólem nosa i przelyku haha paradoks, moze jest to wprost proporcjonalne do siebieXD, działa przyśpiesza ale nie na dlugo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sól bardzo wysokiej jakości. 2 szczury w laboratorium latały,  nawet stwierdzono u nich gadanie, totalny show time po 2h sub wyparowała. Jeden szczur zaznał typowych objawów choroby śledzenia przez innych ludzi. Siedzi tam być może apiph gdyż ma taki sam smak choć pewny nie jestem.

Ocena 3/5

Gdyż te shizy po 100 mg były jak za alfowych czasów bania nie dla mnie alfiarzom się spodoba.  Ale oczywiście dla tych z mniejszą tolerancją.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety moja przesyłka została przejeta przez żołtycyh teraz jest w rękach niebieskich.Własnie były psy u mnie,żeby osobiscie dac mi wezwanie BRAWO @Voodooo-Support za LIPNE PAKOWANIE  JEBAC WAS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przejdzie przez testy i ci oddadzą bo substancja nie jest na liście środków zakazanych kek Chyba że chcesz chcesz się na to wyjebać to nic nie zamawiałeś i tyle 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta nic nie zamawiałem ...  najgorsze to ze jestem w '' zamknieta grupa testerów'' u kolka i dzisiaj do mnie ładunek wysłał* przez żołtych ja pierdole ..  oczywiscie info w privnote kolkowi wyslałem zeby uwazał bo mam oko.

Gram w te gry online troche czasu NIGDY mi nie przejeli,nie chce widziec jak ''torba'' musiała byc zapakowana. NIE POLECAM UWAZAC ----- > nie sieje fermentu,to jest info dla graczy jak rowniez dla sklepu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@force24 daj znać jak będzie wiadomo coś więcej na ten temat...

Moja paczka też od 2 tygodni nie wylądowała na miejscu więc obawiam się podobnej sytuacji jak u Ciebie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, MrWilk napisał:

Przejdzie przez testy i ci oddadzą bo substancja nie jest na liście środków zakazanych kek Chyba że chcesz chcesz się na to wyjebać to nic nie zamawiałeś i tyle 

Jak przejdzie jako legal leci do sanepidu

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.