Skocz do zawartości

Polecane posty

Pierwszy raz zetknąłem się z sortem w krysztale (tzn. jeden spory kryształ i reszta w prochu), do tej pory otrzymywałem z różnych źródeł stricte puchowy sorcik. Powiem tak, nie sądziłem że A-PihP może aż tak wystrzelić, ten sort kamienny urywa dupę i bije na głowę pudry, nawet per nos aplikacja daje ostrego kopa i dopaminowe wyjebanko, vapo i iv to już w ogóle inna bajka, jest dobrze fchooj. 

To vip ma kryszyal? Nie wiedzialem hmmm. Przewaznie mial dwa sorty puder i kamien . W zasadzie to jedno i to samo prawie ale to szczegol

Ochujales he ? Kamien to zbita gruda prochu ;) krysztal mieli w ofercie tylko chemikalni ale juz u nich pucha, swoja droga az szkoda bo mimo ze byl mniej wydajny to duzo praktyczniejszy ;) nie trzeba było sie babrac w lepiacym sie proszku a wrzucales krysztal i ogien :)

A to mnie zaskoczyłeś, pierwszy raz zetknąłem się z produktem popychanym jako 'kamień' stąd ta omyłka. Proszę, człowiek jednak uczy się całe życie ;)

Gość Alfiarzpevaupe

Jak ocenicie ten sort w skali od 1 do 10. Nie mogę znaleźć nic dobrego czy tutaj vapo da mi chociaż namiastkę mojej damy? :(

Towar w kilku twardawych białych gródkach i troszkę pyłu.

Bardzo silny i może byc przyjemny jak sie go z rozwaga... Vapuje oczywiście.

Gesty delikatny w smaku i zapachu bialy gesty dym. Come up w 1 minutę i silne mocno odczowalne rush na wejściu. Mocna stymulacja psychiczna i umiarkowanie fizyczna. Fajnie w tym profilu wyważone działanie w zależności od tego co chce się robic można tak zapodać żeby efekt byl lepszy.

jest mocny

jakość na tak

dobrze

Łącznie już 100g przevapowalembod nich i muszę przyznać ze kamień sort jest inny niż puder i kamień  

koen vapuje się czysto w lufce jako brązowa prZezroczysta kropla pękająca jak pajęczyna sorry puder i kamień zostawia osad biały ale w mocy oby dwa petarda zbliżają się do rc-Holandia którzy już dawno nie maja pihpa gorąco polecam choć ostatnio maja przestoje i na pakę trzeba czekac kilka dni

Dla mnie tylko kamien wchodzi w gre... fajnie smakuje i milo dziala vapo.

Puder to juz inna bajka, duzooo gorsza, posmak vapo nieprzyjemny do tego dziwnie wchodzi

A proch to juz calkiem chuj do vapo. Nie idzie tym sie zabawic bo na mnie prawie nie dziala.

A tak btw, jak vapujecie to wrzucacie odpowienie dawki czy calosc na raz w zarowke i po malu vapujecie hehe.

Mnie wkurwia te ciagle rozsypywanie i dokladnie i planuje ostatniego grama wrzucic na raz do bulby i probwac nie zaciagnac sie za mocno hehehe. Ciekawe cxy mi wyjdzie :D

Witam, sort dużo lepszy niż w akcji samplowej, białe zbite grudy i proch, ale to nie jest tak, że ten proch to już inny sort od grudek, po prostu, to taka gruda tylko rozkruszona :) Dobrze się topi, no i smak w końcu słodki dymek co dla mnie jest priorytetem, bo cóż to za przyjemność z vapowania gdyby nie to :P Działanie euforycznie-dopaminowo :E Polecam jak najbardziej :bong: 

Pozdro :)

KraK Na SmaK :E 

8 godzin temu, varbar napisał:

@krak1984 a jak sie ma to do sortu predatora?

Nie wiem jaki teraz ma predator ale jeśli ma ten sam to pobierałem od predka zawsze to dawał bym 1 punkcik, że predi miał lepszy :E Ale ja się nie znam lepiej pytaj doświadczonych :P 

Edytowano przez krak1984

VipMordeczki kiedy bedzie znowu aPihp ten co byl na poczatku roku?

To bylo warte zapomnienia obowiazkow dnia codziennego :o Keep kalm and vape vip :):batman:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA