12 postów w tym temacie

Ciekawe spotkałem się z kilkoma różnymi sortami PIHP najlepszy był od Predatora czy ten krystaliczny jest bardziej aktywny? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To vip ma kryszyal? Nie wiedzialem hmmm. Przewaznie mial dwa sorty puder i kamien . W zasadzie to jedno i to samo prawie ale to szczegol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak miałem na myśli kamień, ale to chyba jedno i to samo co kryształ..?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ochujales he ? Kamien to zbita gruda prochu ;) krysztal mieli w ofercie tylko chemikalni ale juz u nich pucha, swoja droga az szkoda bo mimo ze byl mniej wydajny to duzo praktyczniejszy ;) nie trzeba było sie babrac w lepiacym sie proszku a wrzucales krysztal i ogien :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to mnie zaskoczyłeś, pierwszy raz zetknąłem się z produktem popychanym jako 'kamień' stąd ta omyłka. Proszę, człowiek jednak uczy się całe życie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ocenicie ten sort w skali od 1 do 10. Nie mogę znaleźć nic dobrego czy tutaj vapo da mi chociaż namiastkę mojej damy? :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

obecny sort lepiej mi się sniffowało niż vapowało, dymek średnio smaczny, ogólnie działanie całkiem dobre 8/10.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Towar w kilku twardawych białych gródkach i troszkę pyłu.

Bardzo silny i może byc przyjemny jak sie go z rozwaga... Vapuje oczywiście.

Gesty delikatny w smaku i zapachu bialy gesty dym. Come up w 1 minutę i silne mocno odczowalne rush na wejściu. Mocna stymulacja psychiczna i umiarkowanie fizyczna. Fajnie w tym profilu wyważone działanie w zależności od tego co chce się robic można tak zapodać żeby efekt byl lepszy.

jest mocny

jakość na tak

dobrze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łącznie już 100g przevapowalembod nich i muszę przyznać ze kamień sort jest inny niż puder i kamień  

koen vapuje się czysto w lufce jako brązowa prZezroczysta kropla pękająca jak pajęczyna sorry puder i kamień zostawia osad biały ale w mocy oby dwa petarda zbliżają się do rc-Holandia którzy już dawno nie maja pihpa gorąco polecam choć ostatnio maja przestoje i na pakę trzeba czekac kilka dni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie tylko kamien wchodzi w gre... fajnie smakuje i milo dziala vapo.

Puder to juz inna bajka, duzooo gorsza, posmak vapo nieprzyjemny do tego dziwnie wchodzi

A proch to juz calkiem chuj do vapo. Nie idzie tym sie zabawic bo na mnie prawie nie dziala.

A tak btw, jak vapujecie to wrzucacie odpowienie dawki czy calosc na raz w zarowke i po malu vapujecie hehe.

Mnie wkurwia te ciagle rozsypywanie i dokladnie i planuje ostatniego grama wrzucic na raz do bulby i probwac nie zaciagnac sie za mocno hehehe. Ciekawe cxy mi wyjdzie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Wyczyść edytor

Ładowanie
  • Podgląd posta