Skocz do zawartości
luks1985

4-FEC 4-Fluoroetchcathinone od BESTCHEM.NL EUPHORY/SPEED

Polecane posty

Nie czesto zakladam tematy w partnerskich.

https://isomerdesign.com/PiHKAL/explore.php?domain=tk&id=570

Substancja to analog 4fmc-flefedronu.

Kompletnie inna bajka niz CEC czy MEC

zastosowanie oral - duzo euforii+speed

Sniff - wiecej speeda plus euforia

Sniff +oral - 150 oral + 50 sniff

Szybsze wejscie+powoli wchodzaca euforyczna bomba

Dawki na podstawie neta:

Z juz lekko wyrobiona tolerka

150 mg sniff

200 mg oral

Tolerkowcy

200 sniff

250 oral

Na 1 raz nie mixowac.

-------------/

Dawki nie dotycza milosnikow cmc. Tutaj dawkowanie okreslone zostanie na podstawie eksperymentalnej %-)

Jaka planujesz dawke na iv?

Artur na h pisal, ze to euforia rodem z metkata z nebem.

Tylko w jego opisie brak mi serotoniny. Wszystkie 4 daja sert.

Badcz w lab besta wrzucal sniffem 200 i porownal do 3bmc.

Tylko tu fluor wiec mniej tolerki zezre.

Ps nigdzie nie ma info o empatii raczej potezna euforia

Ale porównywanie 3BMC do 4FEC trochę dziwne, bo jakby nie patrzeć tam 3 tu 4 i do tego fluor, więc ucieszyłbym się jakby był krótszy w czasie działania i mniej stymulujący o tak ! 

@Bestchem ten Twój tester to ja pamiętam walił po 400mg tego 3BMC, tak przynajmniej pisałeś, no ale ja mu się nie dziwie, bo ma chłop co robić co chwile jakieś nowości, a kto ku*wa ma sprawdzić... 

Racja. W 3 BMC wolałem więcej a rzadzie, bo przy czestszym dorzucaniu mniejszej ilości wiecej stymulowało, a tak 3 dorzuty na noc bez snu mi starczało i tak... Mnie to trzyma strasznie ten bref i waga nie ma tu nic do rzeczy bo 107kg przy 187 to sporo, więc dlatego twierdzę że waga ma chu* nie znaczenie, tak samo z alko gościu piórko może więcej wyje*ać czasami niż chłop stukilowy.

3emc, 3bmc, 4fec, 4imc..

Które wybrać?

Szukam mocnej, ale niedługiej euforii połączonej z dopaminowym rozpierdolem :D takiej co bardziej na ciśnienie i łeb wchodzi, niż na serduszko. 

Mam dylemat.

@Nancy Jak chcesz z panną pofiglować to polecam 3BMC, zwierz normalnie libido Ci rozje*ie tak że przywiążesz ją do łóżka i do końca tematu trzymał przywiązaną. Co prawda długo trzyma i niektórzy twierdzą że wchodzi na serducho ja tego nie odczułem, a po hexie czuje mocno. Jest dosyć ekonomiczny mi 1g starczał na 3 dni, ale robota po tym odpada w moim odczuciu. 

Reszta jeszcze nie testowana trzeba poczekać, ale na Twoim miejscu waliłbym w ciemno gicie te nowe smakołyki. ;p

14 minut temu, Nancy napisał:

3emc, 3bmc, 4fec, 4imc..

Które wybrać?

Szukam mocnej, ale niedługiej euforii połączonej z dopaminowym rozpierdolem :D takiej co bardziej na ciśnienie i łeb wchodzi, niż na serduszko. 

Mam dylemat.

Bierz wszystko i wskaz stado @wolf to moze uda sie policzyc jak 5gr do tego fake coco 

Tylko zaczynaj od 50-70mg

Godzinę temu, Edson napisał:

@Nancy Jak chcesz z panną pofiglować to polecam 3BMC, zwierz normalnie libido Ci rozje*ie tak że przywiążesz ją do łóżka i do końca tematu trzymał przywiązaną.

Być może pozwolę się po tym przywiązać.. komuś :P wkrótce.

@luks1985, pisz po polsku.

Sugerujesz, abym wypróbowała każde z nich w małych dawkach, tak? To aż tak nieprzewidywalne są te substancje? :D chcę czegoś, co nie siądzie mi aż tak mocno na ciało, jak na głowę. Lubię dreszcze z tyłu głowy i rosnącą ekscytację, a nie tam jakieś nerwobóle, ból w klatce piersiowej czy jakby mnie miało rozsadzić na pół. Bez takich :D myślałam właśnie o tym fecu. Chcę szybko i mocno :D a nie euforię na 3h i chuj wie jak się po tym będę czuła. Wolę żeby szybciej zeszło, ale też działało konkret.

Hahah o qrwa za dużo alko dziś... @Nancy mordeczko to chłoptasia jakiegoś tam luksa masz on z chęcią by się pewnie przywiązał... :chong:

@mefffiu Nie no gicie ja nie stosuje takich praktyk, a tak w telewizji słyszałem... :lol:

Dobra bo offtop jeszze temat sie stestowany, a już spam ode mnie poleciał kasuj to w ciul Szefie!

Proponuje dodać na forum dział EROTIC.. 

Chłoptasia, hahahaha :D @luks1985 = CHŁOPTAŚ do potęgi Ntej :D:D bo jebnę.

Chłoptasiu, owszem, trochę zajeżdża perwersem.

Ta dyskusja zmierza nieuchronnie do tego, aby przenieść ją do Klubu WS. Tworzy się tu niepotrzebny OT.

zastanawiam sie mocno nad tym emcem... bo te chlory to nic po za poryciem i struciem nie oferuja przezarlem sie juz tymi pierdolonymi cmckami...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA