Skocz do zawartości
luks1985

A Ty kim jestes na dopalamy ?

Polecane posty

Niedługo minie 8 lat jak turlam się po Dopalamy.Wiele tu widziałem,wiele mnie tu osób wkurwialo...Ale ja dorosłem i żaden Admin,Mod,User nie zarzuci mi nic zlego,nieprzyjemnego czy pojebanego.Utrzymywalem w jakimś stopniu to forum...Ema nawet kiedyś powiedział że jestem kimś któremu można ufać ..A było takich niewiele...Luks to mój przyjaciel ale to żółwik patrzył na forum od lat i nigdy nie był na górze...Zawsze z tyłu...Najwięcej tu można było sie czegoś nauczyć..Zrozumieć,pokochać...Żółwik odejdzie to jakaś namiastka forum też odejdzie z nim...Nie wierzycie to się kiedyś przekonacie...Szanujcie ludzi którzy się turlaja....SWIAT JEST PIEKNY,A ZYCIE JESZCZE PIEKNIEJSZE

Edytowano przez Z zyciem sie pojednaj

Ponad 3 lata się tu siedzi, dla niektórych jest to długi okres, a dla innych krótki. Samemu ciężko mi to ocenić, może jednak za długo, ale myślę, że to forum wywarło pewien wpływ na moje życie, może je zmieniło, lecz nie diametralnie. Kim jestem? Nie mi to mówić, niech ludzie mówią kim i jaki jestem :niewinny:

5 godzin temu, Student Wiadrologii napisał:

a teraz popatrz ile straciłeś

Mylisz sie ...i podejrzewam ze nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy jak bardzo. Pesymistycznie wszystko oceniasz same straty widzisz a gdzie optymistyczna strona ?Nie mamy prawa oceniac ...gdyz kazdy ma inną hierarchie wartosci..nie dla wszystkich szczescie to wypasiona fura i domek za miastem. Moze i Ty i ja i ktos jeszcze inny,  nigdy nie zyskamy tyle co @Z zyciem sie pojednaj jakos bardzo materialistycznie to zabrzmialo. Nie dla kazdego dobra materialne sa wyznacznikiem szczescia.

Kurwa chce być dobry człowiekiem który zna swoją wartosc i byle gówno zawsze mi stanie na drodze bym je potraktował odpowiednio.Kiedys ludzi co mi klopotow narobili chowali się po komórkach,działkach ..Ale i tak dostali nagrodę...I mam nadzieję że beda mnie unikać że względu na strach który kiedyś szedł za mną że kurwy zawsze wpierdol dostaną.Kiedys byłem kimś w Lodzi.Nosilem gnata,kosę...Ale nikt mi nie zarzuci że byłem nie fair wobec prawilnych.OsmiornIce ktoś mi pokazał za wzór.Bog i dobry człowiek w sercu na zawsze,kurwy tepic

13 godzin temu, luks1985 napisał:

Czego?

Jedni traca inni sie ucza na bledach 

Morał? Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Ot, takie moje zdanie. Tak myślę i wiem to. Wszelkie zło, które mnie spotkało traktuję jako okazję do wyciągnięcia wniosków, jako naukę i szansę dla siebie.

A tak swoją drogą.. Za tydzień kończę detoks i już nie mogę się doczekać konsumpcji klefa w weekend :D Jak niewiele mi teraz potrzeba do odrobiny szczęścia, znów będzie ćpanie, potem zwała, przygnębienie, regeneracja i.. od nowa. Tak wygląda moje życie. 90% na czysto, 10% dragi - cała ja. Ale dacie wiarę, że bez dragów przez ten ponad miesiąc to był strzał w dziesiątkę? Serio, nie ma nic lepszego. Po cotygodniowym wpierdalaniu kryształków odczuwałam pustkę przez pierwszy weekend na czysto. Naprawdę było ciężko się powstrzymać, jednak regularne jedzenie prochów potrafi doprowadzić do uzależnienia. Tak, jestem uzależniona, mam słabość do klefa i jego pochodnych :P Ale teraz wiem, że tylko początki bywają trudne. Dziś mija już 4 tydzień bez narko i alko. I jest naprawdę zajebiście, aż szkoda to psuć. I mimo, że o tym wiem, to i tak wrócę do tego za tydzień i za dwa, bo tak to już sobie zaplanowałam :D Nie pozostaje mi nic innego jak poklepać Was po ramieniu i powiedzieć "powodzenia" tym, co robią sobie detoks. Jest to naprawdę cudowny okres. I dopóki będziesz planował sobie każdy kolejny dzień/weekend, to nawet nie przyjdzie Ci do głowy, żeby coś wziąć. Musisz wypełnić sobie go na maxa - nie będziesz miał czasu myśleć o braniu.

Taka moja mała życiowa lekcja. 

Gość kurakov

"A Ty kim jestes na dopalamy ?"

Na dopalamy jestem sobą bo nie musze niczego i nikogo przed innymi ukrywać.

Chyba każdy kto odwiedza to forum ma jakieś zażyłości z odczynnikami, ja osobiście jestem uzależniony od klefedronowej euforii, tyle, że nie umiem to jest nie potrafię się ograniczyć i zrobić detoksu dłuższego niż 2 tygodnie, przychodzi mi to bez problemu - te dwa tygodnie, ale jak ten drugi tydzień się kończy to kończy się moja cierpliwość i wszystko zatacza koła. Żałuję, że aż tak się wkręciłem w ten temat, ale za to zawsze zapobiegam skutkom ubocznym (tym, którym można zapobiec) i jakoś to leci. Ciężko zapanować nad czymś nad czym się traci kontrole, albo utraciło się ją już dawno, aczkolwiek jestem w pełni świadomy tego co robię i jestem szczęśliwy z tego względu, że nie skończyłem jak ludzie, z którymi niegdyś przebywałem więcej czasu, dla których euforia stała się priorytetem. Mam stałą pracę, samochód, dom, rodzinę i skupiam się na zdobywaniu wiedzy i umiejętności w miarę możliwości i jestem dumny z tego, że to są moje priorytety a nie jakieś tam klefedronowanie sie... Chociaż lubię :D

Gość tryptodyso

Kim jestem? Raczej tylko czytelnikiem, kims kto chce dowiedzieć się cos więcej na temat działania okreslonych substancji oraz unikania przesadzenia z nimi :niewinny: Wszystkie doświadczenia innych ludzi sa bardzo przydatne 

Zróbcie jakieś spotkanie laborantów ja chętnie bym w takie coś poszedł i byśmy mogli razem zrobić jakieś wielkie badanie dotyczące działań i efektów i sobie pogadamy, ale agresorów nie zapraszam bo kosa

Witam tu mama @Miltena . Synu musimy porozmawiać !!!!! Odbierz jak najszybciej telefon ! / A tak na serio , jestem Testerem. Mój cel życiowy to spróbować po 1x każdego ze smakołyków,  oczywiście tych które mi się podobają ;) Już dużo odhaczyłem z tej listy jednakże większość smakołyków wymaga ode mnie podróży na inne kontynenty, ew wymiary tak że tego, no Pozdrawiam

Edytowano przez gofere

Gość kurakov

Skończyło się tylko na strachu dla mnie.

Przepraszam jak kogoś wystraszyłem, wiem że przepraszam to za mało, postaram się wynagrocić w związku zaistniałą sytuacją.

Mam nadzieje że zostanie tylko beka ze mnie, ale że ktoś wyniesie z tego lekcje, bo naprawde bo przez moment serio było ze źle i w przyszłości będe komuś będe w stanie lepiej pomóc o ile wcześniej mnie nie zajebiecie.

Pozdrawiam, konto kasuje i czas na odwyk cchyba że ktoś mnie odjebie. Ci co mają do mnie kontakt to mają, jestem dostępny.

Pozdro.

W filmie w nocy tym nikt nie umarł.

Pozdrawiam. 

Gość CZLOWIEK

Jestesmy tylko ludzmi :discuss_gathering:.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA