72 postów w tym temacie

Ja również popieram pomysł użytkownika @Znaki. A tak to 3cmc/4cmc/bkedp/3fph <--któreś z tych aczkolwiek jakbym został wybrany to zbytnio bez wybrzydzania ponieważ tolerka na wyjątkowo niskim poziomie. Czysty jak łza od pewnego czasu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka wysyłka skoro jeszcze nie było info kto i jak dostanie sample? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie weźcie mag jest taki miły pyta jakie sample chcecie i uprzejmie mówi, że w weekend będą a wy tylko kiedy sample kiedy sample xDD jak będą to będą to jego dobra wola ( i chęć zyskania opinii o nowych produktach), że chce wam dać sample równie dobrze mógłby czekać aż ktoś to zamówi i poczekać na takie opinie a nie wy rzucacie się na sample jak reksio na szynkę hehe

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Użytkownik normalnie piszę ze week się kończy a Ty robisz nie wiadomo co z tego.

Kto tu się rzuca? Bo jakoś tego nie widzę.. 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@String0093 weź do mnie się nie rzucaj bo jestem pod wpływem niewiadomych środków i sam nie wiem co pisze :P nie róbmy już więcej offtopu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co pamietam to przed wigilia mag tez pytal sie jakie sample kto chce i wysylka miala bym po sylwku i mag przepadl hehe moze taki patent na sciagniecie uwagi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Baga na sampe maczan czekam kilka miechów, opłaciłbym wysyłke ale za gieta 15 zyka przy dzisiejszej konkurencji i kilku pewniaków nie płacę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 minut temu, Joe napisał:

I co z samplami? 

NIBY W WEEKEND JAKIS KONKURSIE MA BYĆ..

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fale Coco - nie dla tego ze nie próbowałem, ale żeby sprawdzić czy dalej ma to coś co miał sort z 2016.

4-mpd- sprawdzić czy rzeczywiscie strong.

3-fph- bo lubie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz