lolipop_king

Produkt do Motywacji!

208 postów w tym temacie

42 minut temu, blackthug napisał:

@luks1985

A jak po cynamonie z lnem występuje pobudzenie to co to oznacza? 

Cynamon do posilkow, mie do samych tluszczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@luks1985

Dorzucam do posiłków,zazwyczaj do płatków owsianych. Lecz przed spaniem zawsze zjadam kleik z lnu (około 15g) łyżki ksylitolu i ostatnia dodałem pół łyżeczki cynamonu do smaku - lubie ten kleik i ogólnie tego dnia byłem zmęczony mega (rano trening,praca,praca,praca) miałem oglądać film z swoją ale oczy się kleiły ,zjadłem tego mixa i energii dostałem jak po kawie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Luks zrobiłem tak jak mówisz dietetyk kliniczny ogarniety wizyta 26.06.17 Pierwsza wizyta  70zl (cena z analizą składu Ciała) 

Koszt jadłospisu Wacha się od Radzaju i ilości schorzeń. W przypadku braku chorób współistniejących (np. Cukrzyca , tarczyca, miażdżyca) 250zl za jadłospis miesięczny. 

Co o tym myślisz ?? Napisałem jej od razu o co chodzi żeby wiedziała czy jest mi w stanie pomóc :-) po co na marne jechać :-) Pani z Torunia :-) Jak coś mogę dać kontakt :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@MakaVeliX niech ci ktos wciagnie pod ubezpieczeni grupowe lub popytaj o firmy gdzie placisz, ale.masz dostep dostep do specjalistow.

Tu wazne, zeby tym zajmowal sie lekarz a nie ktos po studium czy kursie. Piszedlbys do np neurologa po 4-5mies kursie? 

@Thin White Duke to co opisales w temacie mdphp to pokrecenie przy syntezie dopaminy w organizmie. Opcje sa dwie -albo przeciazyles szlak syntezy adrenaliny a mdphp odwrocilo bieg przekaznikow (wyrzut henien-a potem mdphp ktore dziala inaczej spowodowalo ponowny ruch)

2 opcja przeciazony organizm zareagowal wyrzutem melatoniny. (Szlaki dopaminowe i powiazane z nimi mechanizmy steruja setkami funkcji w organizmie)

Najlepiej napisz pw do@FrEEq on to lepiej wyjasni. ja wiem tyle, ze takie reakcje zwiastuja detoks, bo dalsze przeciazenia beda potegowac zmule. Poprostu musisz naprawic dopamine %-) i jej szlaki.

@blackthug opisany gosc to tzw stara szkola cpania- bez benzo, mixow. Tak mozna dlugo ciagnac. On nie odczuwa sajdow to nie znaczy ze ich nie ma. Stosuje proste substancje i relatywnie bzpieczne typu hex czy mdphp. Poki nie wpakuje sie w np cmc to moze tak dluuuuuugo ciagnac.

Dragi tez podbijaja np cukier w organizmie czy wiele hormonow.

Test jes prosty wez mu dragi na 2-3tyg. Zobaczysz zniszczenia po kilku dniach

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja z kolei w nocy znowu  tylko tym razem było tak zero eufo, zero jakiegokolwiek uczucia w głowie.  Jak bym noc nie brał , tak jak by euro chciala wystrzelić ale nie może się  przebić . Ale ogólnie fizycznie czułem się tak miło . A rano jak puszcxalo to zacząłem czuć taką blogosc, tak zamknąć oczy i leżeć zajebiste uczucie :E co to ma kuwa być,xdd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz