Skocz do zawartości
lolipop_king

Produkt do Motywacji!

Polecane posty

O 19.08.2017 o 15:57, HugoBugo napisał:

Jeżeli chodzi o substancję czysto motywacyjną ktrórej chcesz uzyc do maksymalnego skupienia sie na danym celu, wykonania czegos od A do Z  i wykonania tego najlepiej jak tylko można to jest to regularna amfetamina, mam tu na mysli czystą amfetaminę -  NIE mieszankę psychotropów z glukozą ,pseudoefedryną i maksymalnie 15 % amfetaminy w postaci smierdzacej kutrem rybackim grudy jaką oferują polscy dilerzy.

Druga opcja to najbliższe fluorowe pochodne amfetaminy - 2FA, 3FA ewentualnie 2FMA. Również ciężka opcja do zdobycia w prawdziwej formie u naszych wendorow choć zdażają się wyjątki.

Trzecia opcja to pochodne Metylofenidatu - tutaj masz do wyboru do koloru dostępne u wiekszości wendorów. Dzialanie " zblizone" do amfetamin. Najwiekszą trudnością tutaj jesteś ty - chodzi o dobranie granicy miedzy dawką terapeutyczną a rekreacyjną - większości łącznie ze mną  to się nie udaje :)

Siegająć po ktrórąś z powyzszych substancji pamiętaj ze to nie jest lek na wszystko i rownie dobrze może cię z jakiegoś gówna wyjąć na wyżyny to równie może cię w nie jeszcze głebiej wepchać. Wszystko zależy od twojej silnej woli.

wszystko to powiedział mi duch który nawiedził mnie w wczorajszym śnie. Więc nie traktuj tego poważnie ;)

Fluoro amph a amph to jak minister i ministrant.

O 8/21/2017 o 23:11, luks1985 napisał:

Fluoro amph a amph to jak minister i ministrant.

Wygląda na to że miałeś wiecej do czynienia  z kościołem niż amfetaminą. Nie chcę cię obrażać ani nic w tym stylu. Ale 2FA i czysta regularna amfetamina są ludząco do siebie podobne.

Czyli 4fma do mety?

Nie rób jaj. Poza tym na jakiej podstawie oceniłeś 2fa a nie 3 lub 4fa?

Nie chce mi się wdawać w dyskusję bo jakikolwiek podstawnik (fluor, chlor, bromizm) zmienia działanie substancji. Zmienia lipofilnosc, hamuje toksycznosc (4fma) lub ja nasila.

A od siebie dodam, że dobra fuka kosi od 100mg... Podczas gdy 2fa dopiero się rozkręca przy tej ilości.

Co nie zmienia faktu że legitymacji 2fa (np w szarym pudrze) jest fajna substancja. 

Edytowano przez luks1985

Nie wiem jaka jest twoja wiedza chemiczna ale 4fma nie ma nic wspólnego z metaamfetamina. 4fma to pochodna 3 rzędu.

paradoskalnie jak cos ma w nazwie meta nie oznacza ze jest silniejsze.

4FA ?! jako produkt do motywacji ? to chyba do wyrywania dupeczek na imprezie i tanca to 100% empatogen i euforyk poteznej mocy.

poleciłem 2FA 3FA bo profilem działania przypominają regularna amfetaminę- tak jak chciałeś powiedzieć przy rożnych dawkach . ich meta pochodne 2FMA 3FMA są już z innej beczki. no i są przede wszystkim słabsze.

Gość Venoom
1 minutę temu, HugoBugo napisał:

A Ty bibliotekę :) koniec tematu.

Wracaj tam skąd przypełzłeś.

7 godzin temu, HugoBugo napisał:

Nie wiem jaka jest twoja wiedza chemiczna ale 4fma nie ma nic wspólnego z metaamfetamina. 4fma to pochodna 3 rzędu.

paradoskalnie jak cos ma w nazwie meta nie oznacza ze jest silniejsze.

4FA ?! jako produkt do motywacji ? to chyba do wyrywania dupeczek na imprezie i tanca to 100% empatogen i euforyk poteznej mocy.

poleciłem 2FA 3FA bo profilem działania przypominają regularna amfetaminę- tak jak chciałeś powiedzieć przy rożnych dawkach . ich meta pochodne 2FMA 3FMA są już z innej beczki. no i są przede wszystkim słabsze.

Jak juz to 2 i 3 fma są pochodnymi metamfetaminy.

Szkoda, że literatura inaczej klasyfikuje 4fma. Na pewno nie empatogennie. No, ale spoko. Obczaj wartości ki.

Fajnie się na 4fma pracuje. (przy podaniu sniff)

3fma - jak miałeś okazję spróbować to dobrze bo w Pl jej nie było. Tak samo jak 3fa (pod nazwą 3fa latalo 4fa. Synteza na podtlenku azotu robi problemy)

Mieszkałem w niderlandach i miałe okazje spróbować każdej z tych amfetamin. Więc nie wciskaj mi kitu ze 4fma sie nadaje do pracy. Tutaj dopiero by cię wyśmiali hypie.

Doucz się na temat pochodnych.

sama metaamfetamina jst pochodną amfetaminy drugiego rzędu.
tak samo jak 2FA 3FA 4FA są pochodnymi druiego rzędu amfetaminy.
2FMA 3FMA 4FMA są pochodnymi trzeciego rzędu amfetaminy.

mam prawdziwą wiedzę chemiczną praktyczną i teoretyczną. i uwierz mylisz sie w tym temacie.

To się zdecyduj czy się obaj dokształcamy.

Na hypku odnajdź sobie temat pochodnych metkatynonu (amfa tez Artur opisał) uzupełnisz nieco wiedzę :)(polecam też opis 2 i 3 fa)

A mi podasz bibliotekę i książki i zrobimy to samo.

A 4fma przetyrałem w sumie 15gramcow w 3lata z hakiem i po żadnej substancji (no może po mikrodawkach 4cmc) mi się tak dobrze nie szkoliło w pracy. 

Gość yankenahajcie

Kurwa, nie pobijcie sie przez ten kabel..

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA