Skocz do zawartości
bNq

Odurzeni nastolatkowie zalegli na chodniku.

Polecane posty

Leżeli nieprzytomni na chodniku, tuż przy jednej z głównych ulic w Bielawie. Gdy na miejsce dotarło pogotowie, jedną z nastolatek trzeba było reanimować: - Prawdopodobnie znów dopalacze - oceniają lekarze.

Video

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Dnia 28.10.2017 o 14:11, Seds napisał:

Powtarzałem to już raz, powiem i drugi.

Dopóki Marihuana w Polsce będzie nielegalna, ludzie od dopalaczy będą umierać.

Przykro mi ale taka prawda;(

Ty tak na poważnie to napisałeś ?? 

trawa w Polsce nigdy nie będzie legalna i to nie jest powód ani przyczyna aby dopalacze ćpać

przyczyna leży gdzie indziej że Ludzie i gimbusy ćpają, nie można sobie takich rojeń i usprawiedliwień snuć że to dlatego że trawa nielegalna.

Edytowano przez Broda_Wikinga

To nie to ze Mj jest nielegalna czlowiek jest taką istotą że dopóki cos jest ciezko osiagalne zakazane daje tą doze adrenalinki ktorej kazdy szuka. I legalizacja mj nic nie zmieni a wrecz przeciwnie palenie jej wtedy nie bedzie juz takie fascynujące bo kazdy będzie mógł, a wiadomo ze kazdy chce byc lepszy od drugiego ,miec cos wiecej, cos czego nie moze miec drugi lub jest ciezkie do zalatwienia a on to ma. Im wiecej zakazow tym wiecej protestów i buntów natura gimbusów. Tak wiec sięgają i sięgać beda po dopały jak swiat dlugi i szeroki i nikt ani nic tego nie zmieni taka natura durnego człowieka. Sam reanimowalem juz dwie osoby po dopalaczach trafily do szpitala przywrocilem im akcje serca( jestem ratownikiem gorniczym) za dwie godziny Ci kolesie byli spowrotem pod stacjonarką i strzelali na lufę od innych niczego ich to nie nauczyło.

Edytowano przez Gwn

Cytat

Sam reanimowalem juz dwie osoby po dopalaczach trafily do szpitala przywrocilem im akcje serca( jestem ratownikiem gorniczym) za dwie godziny Ci kolesie byli spowrotem pod stacjonarką i strzelali na lufę od innych niczego ich to nie nauczyło.

Prosta nuka: lepiej trzeba było dać ćpuńskim podludziom zdechnąć, bo szansy którą im dałeś nie wykorzystali.

Każdy jest kowalem swojego losu. Śmieszne są niedorzeczne usprawiedliwienia że ćpają bo MJ nielegalne, ćpają bo są chorzy, ćpają bo tamto sramto. Nie ma usprawiedliwień, każdy wie na co sie pisze. Jak będzie ćpuński podczłowiek leżał w trumnie to kogo będą niby obchodzić jego "filmy" i rojenia za życia, - że "ćpał bo MJ nielegalne"...

Jak chorzy to niech sie leczą, sam troche choruje łatwo nie jest ale wiem że ten krzyż muszę nosić na swoich barkach.

MJ niedostępne? jak sie troche ogarnie wszystko do załatwienia.

Ale tu też nie chodzi o to aby obrażać ćpunów bardziej niż na to zasługują. Każdy ma swoją wolną wole, swoje własne życie, i robi co chce. Każdy kroczy własną drogą, jego własne wybory, także nie powinno być później pretensji że coś poszło nie tak, bo na własną prośbę się do tego interesu wpisali. Natomiast wkurwiają mnie niezmiernie takie gimbo-usprawiedliwienia że ćpajo bo Mj nielegalne, etc. Ale jest to wynik tylko i wyłącznie braku odpowiedzialności za własne życie. 

Ja mam swoje powody że ćpam i sobie usprawiedliwień nie szukam ( :E )

@IceCubek wiem syneczku pewnie być miał mnóstwo do powiedzenia łaciną podwórkową, gębę pełną frazesów broniącyh MJ (twoje gimbo-święte ziele) i inne takie farmazony ;) W sumie cieszy mnie to że zabrakło ci argumentów do dyskusji na spokojnie bo to wskazuje że w sumie mam racje, danke schoen

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA