43 postów w tym temacie

Dodam że speeduja również te granaty,po wykonaniu działania 1+1oral w odstępie pół godziny wjechał nieogar ale pozytywny,skupienie na czynności  muzyka,speeduje dość konkretnie,bynajmniej mnie

Eufo nikłe,ale poprawa humoru spora  

Empatia była,nie nachalna co lubie gada się po tym dobrze,ale nie czułem potrzeby z kimś gadać..

Ocena 7/10, jednak wolę rytuał rysowniczy :E

Warte spróbowania,dzięki za sampla,po ZDRo :E

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@FreshPills gdybyście zrobili groszka z 200mg 4cmc i 50mg dobrego sortu bk-ebdb nadawał by się na imprezy osobiście bym kupił trochę takich groszków. Pozdro

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokladnie. Nie myślicie by dodać do oferty inne groszki? Skoro możecie mieć inne formy do tabletek to zrobić inny skład na każdą okazje. A nie tylko rozleniwiające 4cmc. Co wy na to? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To czekamy na propozycje składu nowych wchłaniaczy wilgoci :D

Zobaczymy co najbardziej podobnego do Waszych oczekiwań jest dostępne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zeby dzialalo jak mefedron xD

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż się prosi o pojawienie się piguł na 5-eapb ... albo coś w mixie z 5-eapb (chociaż jak dla mnie samo w sobie wystarczy)

Niejeden nieświadomy by powiedział, że zjadł mdma:P

Droższa cena, wtedy też by nie odstraszała.

!APELUJE O PRODUKCJE PIGUŁ PRZYGOTOWYWANYCH NA 5-EAPB!

Poza tym vendor z wielkim wyborem piguł, z róznym składem to jest coś, czego obecnie brakuje (według mnie).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vendor na starcie ma już u mnie propsa za używanie privnote!

Wskazówka dla innych: wiadomości od vendora lądowały u mnie w folderze spam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, znajomy szczurson zamówił na testy do swojego laboratorium, zobaczymy czy porównywalne z innymi, dobrymi czwórkami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

~Zielone Granaty

Trzy osoby które nie wiedzialy na czym sa piguly powiedzialy ze są bardzo mocneXD Osobiście nie jadłem ale polecam bo widziałem reakcje ludzi.

Powiem tyle: Jak ktoś chce dla siebie to nie widze sensu zamawiać cmc w pugiłach skoro można w kryształach, aczkolwiek to 4cmc musi byc bardzo dobrej jakości bo jeden ze szczuró był na dwudniowym ciągu, nie wiem na czym ale pigulak go wygiął

A jak ktoś chce to wciskać komuś = będzie zadowolony (no chyba, że to ktoś doświadczony wiadomo)

Sklep jak najbardziej polecam

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testowano u mnie jakiś czas temu piguły od nich, tylko zauważyłem że te o nazwie NO NAME i białe granaty (nie ma ich na sklepie dziwne) wydawały się jakieś słabsze od tych zielonych granatów.  Zielone kosa, ale kurwa jaka chęć na dorzutę później to masakra! Strasznie mnie ciśnieniowało, żeby coś dorzucić, ale nie było co... Ale to miesiąc temu gdzieś,  jeszcze nie było vendora na tym forum...

Także jeżeli zielone granaty te co był wcześniej, była prawilna zajebiście euforyzująca i pluszowa czwórka. Pisałem im nawet jakby sprzedawali w kryształach czy w pudrach tą czwórkę zrobili by lepszy biznes niż na samych pixach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 18.06.2017 o 15:54, Spizganyhuj napisał:

@Siewca A speedowało ich czy nie, bo w końcu nie wiem czego oczekiwać?

Wydaje mi się, że bardziej to szło w cmckowy nieogar niż spid (poniekąd ogarnięcie)

Kurwa, pomysł na vendor wyśmienity tylko niech kurwa to wykorzystają i zrobią RÓŻNE piguły na RÓŻNYM składzie (5-eapb!!!!) a nie samo 4cmc. Jeszcze zobaczycie, że pigulaki od freshpills zaleją polskęXD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również mam niemiłe wspomnienia z tym sklepem, jakość tych ich granatów to jest totalne dno, nie dość, że połowa przychodzi w prochu to czuć coś dopiero po 2, ale czuć cos a nie że jest dobrze. Mi to wygląda na 4-cec i wypełniacze, totalna lipa, do tego niemiła obsługa i pakowanie tragiczne.. Mało tego, oprócz skruszonych granatów w pace dostałem coś małego miękkiego i brązowego, chyba jakiś rodzynek, niezły mi sampel dorzucili co? :D Mówię poważnie, nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim niechlujstwem. Szukam od dłuższego czasu dobrych pixów, kiedyś były koniczynki ale się zje**ły, teraz tu miał być hit wyszedł szit, jeszcze jeden sklepik wypuścił to zobaczę jak u nich, tutaj lepiej zakupów nie róbcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kur*a też miałem coś takiego jak rodzyna haha... Jaja jak berety gdybyście zobaczyli moją pake kiedyś to nawet nie wiadomo co z tym zrobić. Rozerwana samara na której są skruszone granaty plus do tego proch z tych granatów zaklejony taśmą,  a reszty nie pisze z wiadomych względów...

Tak się zapytam co za głąb to pakuje? Kur*a mój 6 letni syn ostatnio lepiej obkleil taśmą pudełko od ptasiego mleczka niż kur*a ten głąb co wam to pakuje.. Amatorszczyzna straszna. Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz