Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eupforiaf4n

Rozowe albo fioletowe rolexy/korony

Polecane posty

Ktoś coś o tych pixach?Wczoraj bylem na imprezce, typ sellnal mi 2. 1 pogryziona + duze ilości alko pizda nieziemska, 2 skruszona i w nos cena 20zl. Powiem wam ze wyginalo mnie jak chuj a libido nieziemskie. W klubie swiatla dawaly zajebisty Efekt. Koleżanke praktycznie zameczylem tak namolny bylem ale nic z tego bo ona porządna. zaraz pojechalem taxa do domu 

Dzik jesteś, że pilla sniffem. W tym jest pełno zapychaczy i to też ląduje ci w nochalu. Raz spróbowałem to nieźle mnie po supreme wykrecalo przez całe badanie. Rolexa spotkałem ale takiego blado czerwonego, wyblaklego i tez był w cholerę dobry :)

Najebany Bylem to wiesz. ;D Ogolnie to byl moj 2 kontakt z pixami. Ale fajnie wspominam,lepiej niż za 1 razem. Beka jak chuj siedziałem na murku pod klubem i sie wyginalem jak debil hahah,ale za chwile kolezanke spotkalem i mnie ogarnęła 

2x 450mg oral/sniff  po 6 dniowym ciagu mdpv i jakiś bieda ketonow pozostawiło zagadke z checia bym sie dowiedział co tam wpakowali, Chwilami przypominało mi to 5mapb, ale to nie to. Pierwszy raz od jakis 6-7 lat cos miało odwagę postawić mi sie. po 20 minutach jak spojrzałem w lustro widziałem w tle obrazu płomienie, pamiętam moment jak wróciłem, usiadłem na wiaderko obudziłem sie po 3.5h z wielkim znakiem zapytania do dziś (MJ nie ma najmiejszego znaczenia, bo dzienie 2 torby przepalam z W)

cena byla chyba za nie 11x100 w takich proporcjach. Pozniej moge foto wrzucic ich

Edit: Konsystencja przypominała mi 2006-2009r, nie była gładka i lśniąca jak każda dzis

I mam 2 braci na foto :D Szukamy dalej rozwiazania :)

4774c122.jpg

Edytowano przez zawiodlemsie
Scalenie postów.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA