Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mocarny_knur

Voodoo (Smartszop)

26 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak oceniasz mieszankę?

• 1, słabizna
      5
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      2
    • 5, super!
      16

Polecane posty

Według mnie, i jak widać nie tylko mnie, mieszana ta jest jedną z najlepszych w klasie "spidującej". Dość znośny zapach i smak - jednak cudów nie oczekujcie. Działanie objawia się pobudzeniem, lekkim słowotokiem, poprawieniem samopoczucia. :)

aleee strasznie uzaleznia i duze ilosci nieciekawie robia....a najgorzzej jak schodzi juz fazka...

Skąd możesz wiedzieć że uzależnia po wypaleniu przypuszczam raptem jednego packa od Bobbiego to raz?:)

Dwa co masz na myśli iż duże ilości "nieciekawie robią" ? Mnie osobiście voodoo wpędza na wysokie obroty tylko przez pierwsze 3-4 lufki, następne już nic nie dają prócz przyśpieszonego bicia serducha i problemów ze snem (WTF?) A nawet jest gorzej niż w przypadku zażywania buffka w bardzo dużych ilościach.

A po trzecie zejście to wyłącznie zamulenie więc nie jest tak tragicznie.

PS. Dodam tak od siebie iż po tym specyfiku pot jest dość intensywny. Przypomniały mi się nocki spędzane przy dobrym, sprawdzonym mephedronie :)

Vodoo uzależnia strasznie! I to każdy może podwierdzić kto palił ta mieszanke, uzalenienie polega na nieodpartej wręcz chęci dopalenia, i na prawde cięzko nad tym zapanować, i nalezy uwazać by nie wypalić za dużo , bo z początku tego nie odczujemy że przesadziliśmy ale pozniej zjazd po wiekszej ilosci jest srogi, wiem co pisze bo doświadczyłem tego i to było najgorsze zejscie jakie mogło być po tego typu mieszankach, ale sam byłem sobie winien bo wypaliłem o duzo za duzo.

Vodoo uzależnia strasznie! I to każdy może podwierdzić kto palił ta mieszanke, uzalenienie polega na nieodpartej wręcz chęci dopalenia, i na prawde cięzko nad tym zapanować, i nalezy uwazać by nie wypalić za dużo , bo z początku tego nie odczujemy że przesadziliśmy ale pozniej zjazd po wiekszej ilosci jest srogi, wiem co pisze bo doświadczyłem tego i to było najgorsze zejscie jakie mogło być po tego typu mieszankach, ale sam byłem sobie winien bo wypaliłem o duzo za duzo.

W pewnym stopniu potwierdzam, chec dopalenia jest ogromna, trudno sie jej postawić, dzien po zrobieniu voodoo czuje sie takze straszna chec zapalenia, czeka sie tylko na okazje by znowu zapalic, przynajmniej ja tak mam... Pozatym bardzo pozytywna mieszanka, zejscia nie czulem, trzymala dlugo, niesamowita chęć wygadania sie i wczuta w rozmowe, poprawienie samopoczucia, brak zamulki, temat znajduje sie sam, mozna gadac 2h o wszystkim i jest bardzo ciekawie...

Panowie! W związku z tym, że z Bobbyshopu nie można dostać już tej mieszanki może wiecie co to jest za składnik, który mieszają, aby był taki smak i taka faza z gadaniem, chęcią dopalenia itd? Któreś z JWH? Tylko które? Wydaje mi się, że podkładem raczej jest DAMIANA, bo wygląda bardzo podobnie! Ale co z tym głównym składnikiem? Gdyby ktoś z bobbyshopu podał skład tej mieszanki na pewno wiele osób by się ucieszyło! :) skoro sklep już zamknięty więc co szkodzi? Chyba, że powrócą ze sprzedażą. :)

Witam panowie

potrzbeuje pomocy:0 skad jeszcze mozna sprowadzic to cudowne voodoo do mojej sieci kolekcjonerksiej prosze o pomoc!:D

hehe wiedziec co jest 5;P

pozdro

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować