Witamy w nowej odsłonie DOPALAMY.COM!

Prosimy o zgłaszanie wszelkich sugestii oraz błędów w tym temacie: KLIKNIJ

Zarchiwizowany

Ten temat jest zarchiwizowany. Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

mocarny_knur

Voodoo (Smartszop)

22 głosów

1. 1. Jak oceniasz mieszankę?

• 1, słabizna
      4
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      2
    • 5, super!
      13

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

70 postów w tym temacie

Mniej śmiesznie by było jakby okazało się, że bez testów i odpowiedniego sprawdzenia poszłaby substancja zabójcza (bo pomylił mi się woreczek, skoro koleś twierdził, że to tylko zamiennik to nawet tego nie próbował, bo widać, że działa jak mdpv czy jakaś feta), nie ładnie by było mieć kilku klientów na sumieniu : P No ale na szczęście nic się nie stało a być może wpłynie to na jakość i odpowiednie bezpieczeństwo produktów : P

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez przesady nie dobijajcie mnie juz takimi postami, ja wiem jakie jest JWH i jest one legalne w krajach Uni Europejskiej nie chciałem wypisywac tu naszych składów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zróbcie z tych woodoo przesypki do nowej mieszanki speedujacej i bedzie git :)

a co do mieszanek speedujących to również jestem zdania że powinno byc to zaznaczone na opakowaniu/nazwie lub w jakis inny sposób zasugerowane zeby ktos kto nienawidzi speedujacej fazy niezamawiał takich palonek :)

no i czekamy oczywiście kiedy dostępne będzie normalne woodoo bo trzeba by skosztować... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzisiaj dostałem paczke od bobiego ;-) i mimo ze spidujace jak uslyszalem tutaj i wlasnie przetestowalem przed chwila malutkie bicie to i tak jestem zadowolony ;-) gratisy sa poprostu mega ;) cos w stylu jak euforia 1+1 xDD bo gratisy sa gdzies o wartosci nawet i wieksze od tego voodoo 10x 0,25 ; D ja polecam i tyle ; DD a voodoo spiduje dosc ladnie , nie smierdzi jak gs itp , smak ujdzie a ilosciowo 7/10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh.. ciekawe. Cieszy mnie bardzo szybka reakcja. Dużo wokół tej mieszanki się działo, bo dużo się po niej spodziewa. Każdy kto próbowal Voodoo wie dobrze, że w sporych ilościach jest jednym z kadzidełek które mogą w łepie tworzyc niesamowite obracy (OEVy oraz CEVy) coś jak po fungeez, psychodela w tym ziółku była niewyobrażalna a napady śmiechu aż cisneły w beton. Żałuje tylko że to mi i nielicznym trafiły sie "lewe" voodoo. No i przez ten jeden zamiennik kaski moze poleciec w chuj, ale mozna zrobić tak jak pisał tutaj kolega, zróbcie z tego dodatkową zastępczą mieszankę speedującą. O wiele bardziej przebija gsa i hardkura, wiec mozecie i w tym znlesc wielu klientów.

Jak Voodoo wróci do starych korzeni, znowu bede zamawiał.

Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bobby oczywiście, że masz rację - reakcje impulsywne i skrajne są delikatnie mówiąc nieodpowiednie. Niemniej jednak musisz postawić się w roli swoich klientów, którzy zostali osobiście przez Ciebie ZAPEWNIENI, że to jest to samo, co było kiedyś - i nagle okazuje się, że jest inaczej. Frustracja nie jest dziwna, nawet wyrażana w taki sposób. Szacun za interwencję i zachowanie wobec forumowiczów tj. grzeczne przeproszenie. Myślę, że będzie dobrze, o ile faktycznie jest tak, jak piszesz. Jeżeli jest inaczej i po prostu kombinujecie, to naprawdę, kiepsko na tym wyjdziecie. Być może klienci to zwykłe ćpunki, ale to ćpunki które znają to, co lubią i koniec końców zawsze wywęszą wały ;)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmieniony skład, jak to usłyszałem to troche słabo mi się na moim przecpanym płucku zrobiło, no ale trzeba przetestować.

Próbki od Bobbiego dotarły także czas na testy, testowałem Vodoo bez żadnych nadziei na coś fajnego, także szkło poszło w obrót i nabiłem jedną tubke. Warto podkreślić, że smak zapach i "konsystencja" pozostała taka sama:)

Po spaleniu odczułem szybkie wejście mieszanki i od razu były widoczne efekty.

Na początku lekkie przyspieszenie bicia serca, następnie duże pobudzenie i chęc do pracy.

Czułem że ładnie weszło, fazka trwała w najlepsze, pierwsze moje słowa to: PODOBA MI SIE!!

Istnie euforycznie się czułem, empatia do ludzi ogromna, chęc do rozmowy na najwyzszym poziomie.

Oczywiście polecam każdemu jedno nabicie naraz, osobiście uwazam ze Vodoo z lekka uzaleznia przynajmniej ja odczuwałem ciągłą chęc dopalenia jak chociażby przy Hardkurze, jednak dopalenie Vodoo przywróciło to zajebiste działanie na ponowny czas 1H!

Zjazdu nie miałem, cały czas czułem się swietnie.

Podsumowując, zdania na temat tej mieszanki mogą być rózne jednemu podejdzie drugiemu nie, jeden pochwali drugi zgani, dla jedengo może się to okazać korzystne po zmianie składnika dla drugiego nie, aczkolwiek spotakłem sie z taka opinią ze to Voodo zrobili tak jak by teraz z Tajfuna zrobić mieszanke pokroju GS czy Hardkur czy własnie Vodoo może troche głupie porównanie ale sami dobrze wiemy jakie Vodoo było kiedyś, osobiście po konkrecie i Tajfunie mieszanka nr3 w mojej tabelce.

Nowe Vodoo mi podeszło bardzo, w szkolnej skali daje 4+ aczkolwiek przyznam że tęskno do tego starego, jednak jeżeli skład nie zostanie zmieniony rozpaczać nie będę mając na uwadze produkty które są oferowane na rynku :tulimy:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mówię tej mieszance zdecydowane NIE!!!

Uważam się, za doświadczonego jaracza, będąc w Amsterdamie nie próżnowałem, znałem dobrze ulicznego skuna i mieszanki ziołowe z dopków i smarta jeszcze przed zmianą składów (sensimilla, magic dragon, taifun), ale nigdy nie miałem takiej jazdy jak po tym gównie!

Poszły 3 lufki.. no kurna co to jest, swojego czasu na imprezach szło 0,5 g bobbiego w ciągu godzinki.

Powiedzmy, że nie pamiętam połowy wieczoru, nie potrafiłem prosto chodzić, czułem się na maksa ogłupiały.

Poza tym tachykardia i panika.

Później już jakoś się uspokoiłem, byłem u kumpla, ale totalnie nie pamiętam powrotu do domu. Obudziłem się rano, wszystko dookoła porozrzucane, portfel, kasa na podłodze, pół godziny szukałem telefonu, który na szczęście się znalazł w dość dziwnym miejscu (między dżemami w spiżarce ;/ )

Generalnie teraz boli mnie łeb i mam cholerne mdłości, więc miska towarzyszy mi przy nodze.

Nie wiem, może przegiąłem, może po prostu przedawkowałem.. po prostu nigdy nie spodziewałbym się, że te nowe mieszanki są tak mocne - generalnie palenie na mnie zawsze słabo działało, często na pograniczu z placebo

mówisz nie, w domyśle... polecasz :biggreen: to że zioło to nie to samo co mieszanki 4 generacji :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E tam dosc spoko jest te voodoo ; d bynajnamniej lepsze od gsa i hadkura itp ; D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TUTAJ PISAŁEM COŚ KOMPLETNIE WAS NIE INTERESUJĄCEGO. PRZEPRASZAM.

A voodoo powiem że też faworyt z maczanerk NRG

/edit Niewinny - spam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie, i jak widać nie tylko mnie, mieszana ta jest jedną z najlepszych w klasie "spidującej". Dość znośny zapach i smak - jednak cudów nie oczekujcie. Działanie objawia się pobudzeniem, lekkim słowotokiem, poprawieniem samopoczucia. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Voodoo spoko ,aleee strasznie uzaleznia i duze ilosci nieciekawie robia....a najgorzzej jak schodzi juz fazka...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aleee strasznie uzaleznia i duze ilosci nieciekawie robia....a najgorzzej jak schodzi juz fazka...

Skąd możesz wiedzieć że uzależnia po wypaleniu przypuszczam raptem jednego packa od Bobbiego to raz?:)

Dwa co masz na myśli iż duże ilości "nieciekawie robią" ? Mnie osobiście voodoo wpędza na wysokie obroty tylko przez pierwsze 3-4 lufki, następne już nic nie dają prócz przyśpieszonego bicia serducha i problemów ze snem (WTF?) A nawet jest gorzej niż w przypadku zażywania buffka w bardzo dużych ilościach.

A po trzecie zejście to wyłącznie zamulenie więc nie jest tak tragicznie.

PS. Dodam tak od siebie iż po tym specyfiku pot jest dość intensywny. Przypomniały mi się nocki spędzane przy dobrym, sprawdzonym mephedronie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vodoo uzależnia strasznie! I to każdy może podwierdzić kto palił ta mieszanke, uzalenienie polega na nieodpartej wręcz chęci dopalenia, i na prawde cięzko nad tym zapanować, i nalezy uwazać by nie wypalić za dużo , bo z początku tego nie odczujemy że przesadziliśmy ale pozniej zjazd po wiekszej ilosci jest srogi, wiem co pisze bo doświadczyłem tego i to było najgorsze zejscie jakie mogło być po tego typu mieszankach, ale sam byłem sobie winien bo wypaliłem o duzo za duzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vodoo uzależnia strasznie! I to każdy może podwierdzić kto palił ta mieszanke, uzalenienie polega na nieodpartej wręcz chęci dopalenia, i na prawde cięzko nad tym zapanować, i nalezy uwazać by nie wypalić za dużo , bo z początku tego nie odczujemy że przesadziliśmy ale pozniej zjazd po wiekszej ilosci jest srogi, wiem co pisze bo doświadczyłem tego i to było najgorsze zejscie jakie mogło być po tego typu mieszankach, ale sam byłem sobie winien bo wypaliłem o duzo za duzo.

W pewnym stopniu potwierdzam, chec dopalenia jest ogromna, trudno sie jej postawić, dzien po zrobieniu voodoo czuje sie takze straszna chec zapalenia, czeka sie tylko na okazje by znowu zapalic, przynajmniej ja tak mam... Pozatym bardzo pozytywna mieszanka, zejscia nie czulem, trzymala dlugo, niesamowita chęć wygadania sie i wczuta w rozmowe, poprawienie samopoczucia, brak zamulki, temat znajduje sie sam, mozna gadac 2h o wszystkim i jest bardzo ciekawie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie! W związku z tym, że z Bobbyshopu nie można dostać już tej mieszanki może wiecie co to jest za składnik, który mieszają, aby był taki smak i taka faza z gadaniem, chęcią dopalenia itd? Któreś z JWH? Tylko które? Wydaje mi się, że podkładem raczej jest DAMIANA, bo wygląda bardzo podobnie! Ale co z tym głównym składnikiem? Gdyby ktoś z bobbyshopu podał skład tej mieszanki na pewno wiele osób by się ucieszyło! :) skoro sklep już zamknięty więc co szkodzi? Chyba, że powrócą ze sprzedażą. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ile gram MDPV na ile nośnika? I na ile podkładu? Żeby było dobre. Jeśli ktoś może mi to przybliżyć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam panowie

potrzbeuje pomocy:0 skad jeszcze mozna sprowadzic to cudowne voodoo do mojej sieci kolekcjonerksiej prosze o pomoc!:D

hehe wiedziec co jest 5;P

pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach