bedoidoce

NEW 3CMC BIG CRYSTAL

56 postów w tym temacie

no musze powiedziec ,ze zwracam honor. Druga paka zostala rozpracowana i tak jak za pierwszym razem byłem średnio zadowolony tak tym razem musze powiedziec , ze to jednak jest naprawde dobry sprzet i go polecam.

Dodatkowo kilka innych szczurow robilo  z nim badania i wszyscy sa poprostu maksymalnie zadowoleni.

Wiec zwracam honor i polecam ta trojke daje od siebie 9/10

i zeby nikt mi nie powiedzial , ze wujo opłaca moje wypowiedzi bo tak jak napisalem wyzej, za pierwszym razem nie bylem zadowolony ale tym razem naprawde polecam

9/10 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko trójeczka bardzo ładny wygląd jak ice kiedyś od wilka

Fajny wjazd, od razu chce się wszystko robić euforia to raczej znikoma na pewno nada się do miksu z klefem

Zjazdu praktycznie brak po mniej więcej jedynce w 2h

Gdyby nie brak pobrań to bym tu chętnie wracał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest ktoś może w stanie porównać sorcik od kolka 3CMC Big Crystal NEW do sortu od predatora 3-CMC HCL ICE PRIMA SORT przeczytałem nieco opini na paru forach o obu odczynnikach i jestem skłonny zrobić zamówienie u kolka bo wydaje się być lepszym wyborem niż predator. Lecz może jest ktoś kto testował oba i chciał by się podzielić opinią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tez jestem ciekawa takiego porownania :) znajomy testowal obydwa i tez mi mowil, ze niby kolkowe minimalnie better od primy ale z niego slaby zawodnik ogolnie wiec jego opinie nie biore pod uwage  hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Bunny,LickIt napisał:

tez jestem ciekawa takiego porownania :) znajomy testowal obydwa i tez mi mowil, ze niby kolkowe minimalnie better od primy ale z niego slaby zawodnik ogolnie wiec jego opinie nie biore pod uwage  hehe

Kołek obecne jeśli o jakość trójki chodzi prowadzi .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testowałem ten sort

Ilość 1g

Wyglad kryształy coś ala ice

Zapodane 250mg per nochal

Sniff i spływ znowny.

We wejsciur czuć tą lekkość ciała to kiedyś od pewnego vendora (chodzi o 3cmc) tez to doświadczyłem :)

Wiele opisów pasujących do tego co chce napisać jest wyżej, juz nie będę pisał.

Kolejne 250mg 30 min później wyjebalo konkretnie :)

Polecam.

Trójka jedna lepszych obecnie.

@Kolek tak trzymać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pierwsze szczury dzialają mocno euforycznie i rozleniwiajaco, dopiero przy 3 szczurku poczułem dobrego speeda :)

wyglad zajebisty ogolnie dzialanie tez 9/10 moja ocena tej zacnej trojki :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na drugi dzień jest troche zabardzo dziwnie jak dla mnie , wykracza to poza moje przyjęte kiedyś normy stanu na drugi dzien po worku trojki bez snu:D ale sama jakosc bardzo w porządku, polecam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3-ka aktywna. Sniff 150mg rozpierdolił mnie psychicznie. Latałem w kółko po chacie sprzątając i gotując obiad na raz tak naprawdę, stymulacja jest naprawdę mocna (Dla niektórych będzie o wiele za mocna), empatia na dobrym poziomie, gadka się klei ale od razu widać że coś jest z nami nie halo, gały wyjebane i ślina jest strasznie nie przyjemna (Chwilami to wygląda jak wścieklizna, autentycznie taka spieniona ślina). Polecam ale na pewno w mniejszych dawkach / z większą tolerką - dodam że moja jest praktycznie zerowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, ladny przezroczyty kamyk bez mialu(przynajmniej w ilosci 50+)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O ‎06‎.‎08‎.‎2017 o 21:52, [email protected] napisał:

Tak, ladny przezroczyty kamyk bez mialu(przynajmniej w ilosci 50+)

Ty tym prażysz?xd w sumie jestem ciekaw czy takie sorty zadowolą wymagających kryształowców 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kazdy oczekuje czegos innego. Mi chodzi o poprawe humoru, lekki speed i libido, ten sort to zapewnia. Jesli liczysz na wystrzal i efekt miekkich nog to nie bedziesz zadowolony :)

Ps jestem bardzo wymagajacy dzialanie ma byc subtelne, a nie nachalne

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.