bedoidoce

NEW 3CMC BIG CRYSTAL

56 postów w tym temacie

a jak się ma jakośc tego 3 CMC do standardowego 3CMC BIG CRYSTAL ? chodzi mi o speed bo ogólnie standardowe 3 CMC BIG CRYSTAL najlepsze na rynku według mnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, Marekm napisał:

Dobry sorcik, nie potrafię porównać z poprzednim, na pewno jest działanie zbliżone, ładnie wygląda. Nie mogłem dodać obrazka, nie wiem czemu więc podaje link:

https://zapodaj.net/4edfe3126e77d.jpg.html

a mozesz porownac ten sort z sortem od legalnych? 

Wyglada bardzo dobrze prawie, ze identycznie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszło zamówienie, mam nadzieje że dzisiaj wyleci, oczywiście dam piękną opinie i zdjęcia :D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paka  miała  wylecieć  dzisiaj  żeby  na  week  doszła  kasa  była  u  nich  rano a  na  mailu  dalej  nic :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

raczej  wysłali albo maks wysla jutro i tylko na emaile nie odpisuja co jak co ale kolek to tez rzetelna firma zawsze jest:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To  najważniejsze  mam  nadzieje  że  jakość  też  bedzie  okej  a  nie  jak  inni  nie  bede  wymieniac  sprzedaja  mieszane  gowno  lub  chuj  wie  co  pod  nazwa 3cmc :D  juz  koniec  offtopa  tylko  teraz  czekac  na  pake :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

testowalem ten odczynnik i jest naprawde dobry, ciarki na calej skorze tego dawno nie bylo.  Jedyne ale to mam do tego ze troche siadl na pikawe, a no i jeszcze to ze przerosly mnie sprawy na miescie mialem cos tam gdzies tam do zalatwienia a ze mnie sie lalo jak z gabki ale to pewnie przez 30 stopni na dworze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nazwa:3cmc

od:kolekcjoner

co tu dużo pisać otrzymane 2g tej substancji piękne przezroczyste kamienie sam wygląd odczynnika juz świadczy o jego wysokiej jakości tak samo smak jest bardzo gorzki dzialanie zamknelo sie w 1.5h bardzo dobre 3cmc porownywal bym go do sortu vipa... Nie będę sie rozpisywl bo kazdy chyba wie jak dziala dobra 3 jakoo osoba testujaca ten odczynnik juz prawie dwa lata polecam każdemu kto szuka dobrej 3cmc bo o takowa bardzo ciężko w dzisiejszych czasach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@wolfzrobiłeś zamówienie, czy w samplu dostałeś? Trochę się boję ryzykować, bo wzialbym większą ilość jak wspominasz VIP-a... %-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mialem sample :) za taka cenę naprawdę polecam.

zresztą obczaj jakie to są kamienie... Miazga...

to jest jakość nie jakieś kurwa zolte grudy wyglądające jak gowno co serwuje wiekszosc sklepów

kolek ma dobra 3cmc koniec kropka....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz