Skocz do zawartości
Bestchem

MEDI CANNA - BESTCHEM.NL

Polecane posty

Gość Tabaluga PvvP

Dostałem w gratisie tą maczanke.

Przypomina wygladem, zapachem i smakiem fake mj. (Nawet może i ten sam podkład : ) )

Zapalome 3 -4 buszki 

Wejście po paru sec.

Czas działania 40/50min łącznie.

Dla mnie to taka ulepszona wersja fake mj.

Bardziej mi przypadła do gustu.

8.5/10

Polecam !!!!

Lepsze od.fake mj ale gorsze od gold sqn po spaleniu wiadra fajna euforia rozkminy i co dla mnie jest minusem to od.początku towarzysząca sennosc.czas dzialania 20min

Nazwa: MEDI CANNA

Od: @Bestchem

Wygląd:  drobno zmieony susz (zdjęcie powyżej)

Ilość: 1g

Dawkowanie zalecane:

ja stosuje około 0.1g do 0.15g w miksie z tytoniem jako papieros 

Czas działania: 30 minut

Efekt działania: Gdy zapaliłem mix tytoniu z tą macznaką doznałem napływu śmiechu w poczatkowej fazie przez około 3 minuty, potem chill, relax, uspokojenie, muzyka fajnie wchodzi oraz przyjemnie ogląda się filmy, ogólnie jest to lajtowa maczanka nie upierdalająca i nie powodująca nie ogaru. W połączeniu z litrą winka podbija faze alkoholową z utrzymującym się bananem na ryju :chong:

Zjazd:

brak

Uwagi:

Wady i zalety:

-fajne działanie relakcujące 

-bardziej uspokaja od FAKE MJ od tego vendora, zapewne przez użytą damiane

-krótki czas działania i chęć na ciągłe dopalanie co 30 minut ale tylko dlatego żeby podtrzymać przyjemne i relaksujące działanie

Podsumowanie:

Bardzo dziękuję @Bestchem za możliwość przetestowania tej maczanki :) 

MEDI CANNA spodoba się osobą, które szukają relaksującego i  uspokajającego działania

To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Gryfa lubi to

Świetne palonko, bardzo mi pomogło kiedy przesadziłem ze stimami, pozwalało zwolnić obroty i odsapnąć, jednocześnie zapewniając przyjemne cielesne doznania typu miękkość i relaks. Tolerkę na kanna mam zerową, dlatego wystarczało mi przypalić lufę z tytoniem i było dobrze, wchodzi po paru minutach i jest zaskakująco mocne ale bez schiz czy konieczności położenia się. Bardzo jak dla mnie (czyli kanna laika) przypomina oryginał, tylko oczywiście trzyma krócej, ale dobre pół godziny jest dobrze bez problemu. Oceniam 9/10, jest naprawdę dobrze.

Nazwa: Medi Canna

Od: BestChem

Ilość: 1g

Wygląd: Tak jak na zdjęciu kilka postów wyżej.

Zalecane dawkowanie: Początkujący 3-5 buszków, zaawansowani cała lufka.

Czas działania: Całość zamknęła się w 40 minutach.

Efekty działania: Śmiechawa, chill, rozkminy, miło muzyczka wchodzi, można się rozłożyć w fotelu i po prostu siedzieć.

Zjazd: Leciutka senność, często po kanna :)

Zalety: Moc średnia jeśli chodzi o "umilacze czasowe", pomiędzy Fake a GOLD (Szczyt tego podium). 

Wady: Lekka senność.

Podsumowanie: Bardzo fajny czasoumilacz, ludziom mega początkującym polecam Fake MJ, a zaawansowanym GOLD. Ludzie średnio zaawansowani - to jest dla was :D

NAJWAŻNIEJSZE

To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym!

Gryfa lubi to

Na wstępie chciałbym przeprosić sklep za to, że nie wstawiłem recenzji sampli po odebraniu ale dopiero teraz spróbowałem medi canny było to spowodowane długim detoksem :)

Otrzymane - 1g MEDI CANA, KARTA, LUFKA 

Czas działania - Ponad 30 minut 

Smak - Okropny, piecze w gardło 

Efekt działania - Śmiechawa, dobre rozkminy 

Krótki opis - Zauważyłem, że mieszanka wchodzi dość delikatnie można palić w nieskończoność nie da się przepalić :D Po trzecim buchu zaczęła wchodzić bardzo fajna fazka :) Inna od tych mózgojebów po, których nie da się nic robić oprócz spania, jedzenia i żygania :D Po tej jest zupełnie inaczej, wręcz chce się coś robić :D Można się pośmiać i porozmawiać ze znajomymi. Bardzo duże gastro. Bardzo dziękuje @Bestchem za możliwość zrecenzowania owego produktu :)  

Zalety

-Śmiechawa

-Chęć do działania

-Rozkminy

Wady

-Ogromne gastro

-Czas działania 

Polecam początkującym palaczom :D

UWAGA!! PAMIĘTAJCIE ŻEBY ZAWSZE ZACZYNAĆ TESTY OD MAŁEGO BUSZKA. DLA MNIE MIESZANKA JEST LAJTOWA ALE DLA CIEBIE MOŻE OKAZAĆ SIĘ ZBYT MOCNA 

Gryfa lubi to

Nazwa: Medi Canna

Ilość: Co tydzień biorę wora od 3 do 10g i zawsze jest OK

Wygląd: Zdjęcia powyżej nie kłamią :)

Zalecane dawkowanie: Ja polecam zaczynać od bucha

Czas działania:  Od 20 do 40 minut zależne od ilości złapanych ciosów (ja łapię 2-3 max na start i czekam niech się rozkręca)

Efekty działania:  Chill, śmieszek ,  miły dodatek na wieczorne seanse filmowe, muzyczka słyszana lepiej , także seta nowego czy płytę można miło przesłuchać

Zjazd: Leciutka senność ale taka na +

Zalety: Moc idealna na normalne loty i funkcjonowanie,lecz moim zdaniem nie jest to  proporcja cana dla wyjebów z tolerką a dla ludzi szukających zamiennika na MJ lub dodatek coś w podobie mocy  i działania do zwykłego jarania. CHILL Outowy produkt *-* .

Wady: Lekka senność.

Podsumowanie:

Świetne palonko

Bardzo mi pomogło na apetyt czy drobne wkurwienie w pracy nie otępiając i pozwalając dalej normalnie pracować czy jak trzeba to porozmawiać przez tel. np.  z wredną szefowa jedyna przeszkoda w zajęciach to gastro cały czas człowiek by coś wpierdalał i popijał jak u cioci na imieninach :)Brakowało tego typu maczan na rynku bo głównie dostępne i pichcone były mózgojeby ludzie to jarali i słabo wyglądali.

W swojej recenzji zawarłem parę opinni kolegów które też podzielałem np. to że  Medi Canna :

-pozwalało zwolnić obroty i odsapnąć, jednocześnie zapewniając przyjemne cielesne doznania typu miękkość i relaks

-wchodzi po paru minutach i jest zaskakująco mocne ale bez schiz czy konieczności położenia się. Bardzo jak dla mnie (czyli kanna laika) przypomina oryginał,

tylko oczywiście trzyma krócej, ale dobre pół godziny jest dobrze bez problemu.

Oceniam 9/10   jest naprawdę dobrze.

NAJWAŻNIEJSZE

Pamiętaj o tym!

Gryfa lubi to

Nazwa: Medi Canna

Ilość: 1g

Wygląd: Tak jak na zdjęciu kilka postów wyżej.

Zalecane dawkowanie: Początkujący 3-5 buszków, zaawansowani cała lufka. Dośw. Wiadra, bongo etc

Czas działania: Całość zamknęła się w 25 minutach.

Efekty działania: Śmiechawa, rozluźnienie ciała,  dobry humor, lekkość w wykonaniu naszych częstych zadań. 

Zjazd:  Czerwone oczy

Pamiętaj o tym!

Gryfa lubi to

No to tak, zapomniałem, że jest to maczanka i zjarałem 2 buchy z bonga zamiast jednego na próbkę, udupcyłem się grubo :D 

kurwa maczanki canna to jest chyba najbardziej klepliwy dop, ze wszystkich jakie testowałem, czasem można się pokarać :E 

Ale jest gitarka, jednego na początek i poczekać, dla początkujących maczanki. Dam wam przykład zacząłem jarać sqn jakieś 20 lat temu, tak 6 lat bez dnia przerwy wiadrami i to turbo koty, cały dzięn od rana do wieczora ujebany, no troche wypaliłem stafu i to turbokoty, ale jak poprosiłem B3 na samym początku, mojej kariery z rc, do zamówienia, czy mógłby mi dorzucić troszkę na jointa tak na testa, bo nigdy jeszcze tego nie próbowałem :D Przychodzi paka, moje zamówienie 5-MAPB, standard bo nic innego nie potrzebowałem więcej, to dorzucił mi 4cmc grama, i 2 g maczany, jedna była podpisana strong, a druga long :) nabiłem longa dupkę lufki kioskówki, myślałem, że to nie klepie :E dobrze, że tylko małego bucha przyjąłem bo coś miałem jakieś dziwne przeczucia, mija 5 sekund od wypuszczenia małego buszka z dupki lufki i kurwa myślałem, że tego nie przeżyję, nie wiem chyba flashback po kwasach mi wjechał , myślałem, że mi pikawa wyskoczy lewym płucem, 15 min naprawdę było ciężko ogarnąć, No tak miałem 3 lata temu jak zajarałem jednego małego buszka z dupki, a teraz chyba mi już to przeszło bo mam taką fazę jak jaram te canna, to tak jakbym zaczynyłał jarać sqna 20 lat temu, czyli te najlepsze fazy :D 

Ps. post pisany pod wpływem tego majeranku z lewiatana :E 

Edytowano przez krak1984

O 5.09.2017 o 13:00, luks1985 napisał:

To mówisz @krak1984 dupke dupki załadować?  

No ale to 3 lata temu jak pierwszy raz dostałem od b3, a to medi canna z bonia jarałem i też mnie strasznie upierdala po buchu już, pierwsze 10 -15 min potem jest lajt, klepią mnie strasznie te fake palenia :D Ale jak już zacznę jarać to coraz mniejsza kara początkowa no i wtedy mogę już kopcić :E 

Edytowano przez krak1984

Dobre,na dobrym podkładzie.Szkiełko potem szło z wiadra :E faza ok,chill,ty kontrujesz faze nie ona ciebie.Przypadłio mi do gustu.Polecam @Bestchem dziena

Edytowano przez force24

16 minut temu, force24 napisał:

Dobre,na dobrym podkładzie.Szkiełko potem szło z wiadra :E faza ok,chill,ty kontrujesz faze nie ona ciebie.Przypadłio mi do gustu.Polecam @Bestchem dziena

No powiem Ci, że ostatnio faza skontrowała mnie :D zjarałem całe bonio na raz na kozaka, troszkę wypity już byłem jeszcze cmc, cec, alfa, benzo, tramal, ale kurwa jak tylko zjarałem to bongo to 5 godzin wycięte z życia :E a wsypałem jeszcze bk epdp do bonia i na raz dwa potężne hity :D 

Edytowano przez krak1984

Witam wielkie dzięki @Bestchem możliwość testów 

szybko i na temat 

Medi Canna od @Bestchem

Ilość  sampel 

wygląd coś pięknego wyżej @krak1984 pięknie to zaprezentował 11/ 10

smak mało pale bo tylko sama natura mnie interesuje ale z tego co miałem możliwość testować najlepsze w smaku bylo Medii Canna za smak daje 10/11,5

na start zapaliłem jedno dobrze nabite szkol po około paru minut doszła do mnie zajebista faza taka w chuj podobna do oryginału  utrzymała sie około 40 minut po czym poleciały  kolejne szkła 

jak dla mnie naprawdę zajebiste kanna na 100% zamówię tego dużo  bo nie odbiega od oryginału faza normalna nie da rady sie tym pokarać naprawdę  oko spoko buch 

Edytowano przez dziki15
Bestchem i WJ- lubią to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA