Jump to content

RcHiro.ru -- Dział ogólny

RcHiro
 Share

Recommended Posts

No to więc jak zwykle:

Pakowanie: 11/10

Akcesoria wymagane do zużywania: 10/10 (wyjątek wśród vendorów)

Prędkość dowozu w czasach grudniowych: 11/10

Piękny ten proszek do prania i mam nadzieje że starczy na dłuższy czas, do tego jak zwykle lekko ponad stan i ahhhh te płyny do zmiękczania tkanin! Zmieniły sie kolory nakrętek z czerwonych na czarne co bardzo przypadło mi do gustu, mniej widoczne jak się zmiękcza pranie np. w rzece w zatłoczonym miejscu.

Proszek do prania miał spore kryształy które na wstępie uformowałem w proch bo wielkość kryształa mnie nie podnieca ani nie interesuje. (Widać na zdjęciu).

Polecam!

iemge.jpg

Dnia 09/12/2017 o 16:01, Dixon95 napisał:

Pewnie nie wygrają, ale nasza strategia to będzie wymiana organów na nowe, bo coraz gorsze gówno w organizmach się zrobi przez to że połowa vendorów zamiast ogarnąć coś normalnego zamówi syf  :D 

Wiesz dlaczego? CCC. Gdyby ludzie mieli płacić po 40-60zł za 1g dobrego odczynnika, z syntezy w laboratorium a nie w stodole czy garażu, za naprawdę czystą, aktywną substancję psychoaktywną to by marudzili i pewnie większość kupiłaby przeciętnego klefa zamiast np. 3-fea, 2-fma, uwa czy tropany

Witam,

Z przykroscia musimy Was poinformowac, ze sklep zamykamy 17'stego, a nie 22'go. 

Ostatnie zaksiegowane paczki wyleca 18'stego, max 19'stego, jest za duzy kociol z paczkami, a jeszcze musi byc w razie co czas na jakis reship.

Wracamy w styczniu, tak jak pisalismy wczesniej z pelnym asortymentem, kilka rzeczy sie u nas zmieni, duzo kont wyleci, za to bedziecie usatysfakcjonowani w 100%.

Lezy u nas 6 paczek, po ktore sie nikt nie zglosil, wiec maly szybki konkurs:

'Skomponuj wierszyk swiateczny'

16'stego konczymy konkurs, osoby z najwieksza iloscia plusow wygrywaja paczki, wyleca w poniedzialek.

Zaraz stworze nowy temat odnosnie tej akcji.

Pozdrawiamy, ekipa RcHiro.ru

Że tak zapytam z ciekawości, można nazwać mnie sporadycznym klientem u Was (2x po ok. 100 -150zl na miesiąc),  pieniążki zawsze od razu przelewam po zamówieniu, wysyłka z Waszej strony ekspres, tak jak i pakowanie, czy gadżety, a plus do tego gratisy, fajnie gdyby Wasza oferta jeszcze się powiększyła dla mnie na tą chwile jesteście numer JEDEN, więc po cichu liczę że moje konto nie poleci:/ 

P.S. Sorry za taki dziwny post, ale to zasługa ETI o wiadomego Vendora. ;-e

Skoro termin zamknięcia sklepu się skrócił to idąc tym tokiem myślenia rozumiem, że dostawa już tuż tuż. 

Tydzień temu zapewniano, że do śwąt wszystko bedzie gitara. Mam nadzieję, że nic sie nie zmieniło w tej sprawie... i Hexen Royal będzie na stanie.

Bo ciągle czekamy, czekamy i czekamy...

Pozdro! Piona.

18 godzin temu, bNq napisał:

a ja zapytam po raz enty @RcHiro czy do 17stego bedzie na bazie 5fadb? Tydzien temu mowiles ze to kwestia kilku dni. Nie wiem czy czekac czy isc gdzie indziej.... 

Witam,

Przepraszam ze przeoczylem Twoje pytanie. Raczej nie, padla w transporcie. Wszystko wroci do normy po naszym powrocie.

Pozdrawiamy, ekipa RcHiro.ru