Skocz do zawartości
RcHiro

RcHiro.ru -- Dział ogólny

Polecane posty

@RcHiro jest możliwość otrzymania jakiegoś drobnego sampla 4f-mph pokroju 0,5g, płacąc za wysyłkę? Bo jak to się pojawi na sklepie to będe brał duuuużo, a nie chcę ryzykować ;)

Witam **** przelalem siano nr 1526 i 1527 bez rejstracji konta pisalem na maile i jak narazie bez potwierdzenia chodz paka powinna wyjsc?? Halo 1 raz zamawiam u was bo znajomy polecil chyba nie bd problemow

Edytowano przez pablo
regulamin

@horsii bardzo dobrej jakości 4mpd które swoją drogą też polecam

bierz 3cmc crystal przyjacielu kurwa to najlepsza trójka jaką strzelałem od roku :tulimy: bierz bo zaraz jak się wkurwię to pójdę do banku po kredyt i wam wykupię wszystko :biggreen:

@horsii napisalam juz i bez odzewu, nie spinam sie choć nie ukrywam, że chciałam pake na weekend :D

bardziej się martwie tym, ze sie nie rejestrowałam i na mailu nie bylo zadnej informacji o zamowieniu, poszedl przelew i co dalej... :D

1 godzinę temu, euforyczka napisał:

@Wiadwrkowicz mam podobną sytuację, nie rejestrowałam sie bo pierwsze zamowienie, też kasa przelana, też brak odpowiedzi. Napisalam przed chwilą na forum, czekam co dalej :D

A kiedy przlew robiles

Co do gratisów, zrobiłam normalne zamówienie, poprosiłam o próbkę 4cl-pvp i vendor spełnił mój kaprys, choć pewnie bez tego by coś dorzucił. Pamiętam jak robiłam pierwsze (malutkie) zamówienie u niego i dorzucił hexa, więc.. spokojna Wasza rozczochrana.

PROboszczu lubi to

6 godzin temu, horsii napisał:

@PROboszczu ja już pół roku szukam za dawnym 4f-mph... :(

no dobra na tą 3 sie może skuszę XD

4fmph nie ma na rynku i jeszcze chwile nie bedzie.

Z ta 3 uwazajcie na dawkowanie.

Pakowanie  jak najbardziej na tak + !

W gratisach otrzymałem dokładnie to co prosiłem, ale nie spodziewałem się aż takiego sytego gratisa.

Wyniki Badania (4 cmc cosmo , river) i (3 cmc crystal ) wrzucę jutro w nocy.

Myślę że vendor będzie jednym z czołowych 

Witam,

Jest mala obsuwa z polowa zamowieni wyslanych wczoraj. Zoltek wyciagnal tylko polowe paczek, druga polowe dopiero dzisiaj, dlatego taki zamet. Niestety to nie nasza wina, nie mamy na to wplywu. Polowa z wczoraj dotrze dzisiaj, druga polowa w poniedzialek.

Przepraszamy, a szczegolnie tych ,ktorym wyslalem nie rzetelne informacje na maila.

Pozdrawiamy, ekipa RcHiro.ru

totorro lubi to

Zwracam honor, najszybsza paka jaką kiedykolwiek dostałam, magia po prostu nic dodać nic ująć, zastanawialam się czy dojdzie przed weekendem, a tu doleciala już wczoraj rano! W dodatku pakowanie 10/10, jakoś 3cmc crystal świetna na prawdę, @RcHiro dzięki za niespodziewany sampel! Na pewno tu wrócę :D

Edytowano przez euforyczka

@RcHiro powiedz mi czy eti bedzie jeszcze w 10ml? Bo 30 to za duzo i pewnie nie tylko ja ale innym tez nie zejdzie taka ilosc. Czekam na 10ml zeby zamowienie zlozyc mam nadzieje ze bedzie

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA