Gość Yanke

4CMC HQ

6 postów w tym temacie

Dzięki vip za sampl recka niebawem hdep-28 od prediego mi nie siadł dlatego opiszę działanie za jakieś 2h zaraz aplikacja 150 na start, zobaczymy co i jak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 godzin temu, green2k napisał:

Dzięki vip za sampl recka niebawem hdep-28 od prediego mi nie siadł dlatego opiszę działanie za jakieś 2h zaraz aplikacja 150 na start, zobaczymy co i jak.

i jak jak warto to nowe 4cmc HQ z dopiską "new" bo rozumiem że temat dotyczy właśnie tego produktu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Produkt mocarny, lepszego klefa nie zarĺem, jedynie od bazzaru ale kiedy to było.  

150 na start , poty, nie dobry spływ i już 5 minut po aplikacji działania rozlewu ekranu, poty , muzyczka, cudeńko,  czas działania długi,  tolerancja średnia.  Brak efektów specjalnych w postaci speedu. Tulko pobierać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, green2k napisał:

Produkt mocarny, lepszego klefa nie zarĺem, jedynie od bazzaru ale kiedy to było.  

150 na start , poty, nie dobry spływ i już 5 minut po aplikacji działania rozlewu ekranu, poty , muzyczka, cudeńko,  czas działania długi,  tolerancja średnia.  Brak efektów specjalnych w postaci speedu. Tulko pobierać. 

Ufam Ci i bardzo możliwe, bo 3 jest mega. Dostałem od nich sampel rzucili gięta małe brązowe przezroczyste kryształki. Ja nie gustuje więc chętni się znaleźli. Byli zadowoleni mimo że wiekszoeg opisu nie dostałem. @green2k, badania ostatnio? Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA