Gość Yanke

4CMC HQ

12 postów w tym temacie

Dzięki vip za sampl recka niebawem hdep-28 od prediego mi nie siadł dlatego opiszę działanie za jakieś 2h zaraz aplikacja 150 na start, zobaczymy co i jak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 godzin temu, green2k napisał:

Dzięki vip za sampl recka niebawem hdep-28 od prediego mi nie siadł dlatego opiszę działanie za jakieś 2h zaraz aplikacja 150 na start, zobaczymy co i jak.

i jak jak warto to nowe 4cmc HQ z dopiską "new" bo rozumiem że temat dotyczy właśnie tego produktu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Produkt mocarny, lepszego klefa nie zarĺem, jedynie od bazzaru ale kiedy to było.  

150 na start , poty, nie dobry spływ i już 5 minut po aplikacji działania rozlewu ekranu, poty , muzyczka, cudeńko,  czas działania długi,  tolerancja średnia.  Brak efektów specjalnych w postaci speedu. Tulko pobierać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, green2k napisał:

Produkt mocarny, lepszego klefa nie zarĺem, jedynie od bazzaru ale kiedy to było.  

150 na start , poty, nie dobry spływ i już 5 minut po aplikacji działania rozlewu ekranu, poty , muzyczka, cudeńko,  czas działania długi,  tolerancja średnia.  Brak efektów specjalnych w postaci speedu. Tulko pobierać. 

Ufam Ci i bardzo możliwe, bo 3 jest mega. Dostałem od nich sampel rzucili gięta małe brązowe przezroczyste kryształki. Ja nie gustuje więc chętni się znaleźli. Byli zadowoleni mimo że wiekszoeg opisu nie dostałem. @green2k, badania ostatnio? Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TAK,  opis pasuje do 4cmc aktualne na stanie u vipa.

Edytowane przez green2k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 13.08.2017 o 11:18, green2k napisał:

TAK,  opis pasuje do 4cmc aktualne na stanie u vipa.

Hmm dziwne ja dostałem sporą ilość w małych drobnych kryształkach napisane ze 4 HQ ale wydaje mi sie że to micro dlatego że to jest mega tłuste jakby mokre i łatwo się kruszy, ktoś sie orientuje czemu tak jest i czy to normalne? Prosze o rzetelne info :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:E  :E

rada mała chopie

po prostu gdy zamawiasz dopisz w uwaga do zamowienia co jest pięć

albo mejl

3cmc hq big crystal

4cmc hq big crystal 

kryształ

kryształ

kryształ

wodny

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, keep it pale napisał:

:E  :E

rada mała chopie

po prostu gdy zamawiasz dopisz w uwaga do zamowienia co jest pięć

albo mejl

3cmc hq big crystal

4cmc hq big crystal 

kryształ

kryształ

kryształ

wodny

:)

okey okey, a czy miałeś z tym styczność? Bo na logike mokry/tłusty od razu kojarzy się z czymś gorszym. Kiedyś taką od 3HQ świeżą  po 40 za g dostałem,  no mega jakość i bardzo dobry sort. A ten szczurom wydaje się słabszy?ale na pewno na profil euforyczny nastawione też spoko. Nurtuje mnie nadal jedna kwestia, co jeżeli dosatłem bym też świeżą 4 ale bez tej tłustości... dzisiaj to wyschło i zrobiły się takie białe i brązowe grudki. Jakby wysechł. Potem dam to komuś żeby to sprawdził czy w ogóle to działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja w zyciu na oczy nie widzialem tego o czym tu mowa

mialem sen co tam wlasnie bylo o tym i troche tego, ale bardziej trójka w 98proc to trojka jedynie interere trojka, a wiec nie ma cztery

hahahai od fs kolor zmienila 4 na bialy

w dzien po rowniez

:P

trojka no jak partia trafi dobra to ooo zdarza sie synteza udana

to i partia udana taka

ale w gruncie rzeczy jeden egzemplarz 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto