Skocz do zawartości
Rufuz:)

Alfa pihp

Polecane posty

Witam. Dawno nie waliłem alfinek z podkładem z benzo. 

Ile dać clonozolamu przed sniffem z alfy? Czy może później dorzucić?

Chodzi mi o spłycenie paranoi i krzywych jazd, jak to dobrze rozegrać \? No tak zeby było dobrze :E 

Jestem starym alfiarzem chyba nie muszę się przedstawiać aczkolwiek nigdy praktycznie nie stosowałem benzo, byłem młody z wiekiem coraz to gorzej znoszę te wszystkie uboki i potrzebuje podłożyć pod alfe benzo. 

Mi tam przy PiHP'ie nie udało się dorobić paranoi, stąd aż tak pozytywna opinia. To jeden z bardziej ogarniętych stimsów do vapo jakie testowałem.

@Synchro

@Wojt

chodziło mi o 0.5mg tylko pieprzy mi się coś słownik na tel.

mam akurat Clony i następne będą niedługo w drodze .

Zakupiłem A pihp i jak z dawkowaniem zacząć vapo?

Najlepiej Nie zaczynaj Vapo tego odczynnika bo pochłania bez reszty. Wciąga gorzej niż bagno czy opio.

Jeszcze nie wiem po kiego chcesz walić stim a potem do tego benzo w dodatku klony. Jaki to ma sens?

Pozatym apih vapo daje raczej taki chill/eufo dziwne niz stymulacje. a jakie potem jebudu zejscie z tego jest  - jakbys pod tabun koni wpadl, dwa razy :niewinny: Wtedy będziesz sie zastanawiał po **uj to brałeś...Ale kolejna porcja będzie kusiła - tak zaczyan sie karuzela ktora moze kiedys wypuści to co z ciebie zostanie. Moze wtedy wspomnisz ten wpis....

Ja wiem, ze admini pewnie krzywym okiem patrzą na tego typu wpisy bo to forum ma służyć promocji ćpania i generowanie obrotów sklepom które płacą za reklamę ale może przymkną oko na próby redukcji szkód. A najlepiej zapobiegać niż potem się leczyć.

Zresztą większość alfiarzy kończyła w osrodkach.

Powodzenia

Jak wyżej, ale jeśli nie chcesz przedawkować, to maksimum zapełnij pół dupki lufki, najlepiej na oko tak 5-10 mg. Choć pihp'a trudno uznać za jakiegoś szczególnie spaczającego, to pamiętaj o tym, co wspomniał poprzednik, czujący się chyba ofiarą propagandy. Jaranie alf to jak jaranie mety, szkodzi i ciału i duszy i często kończy się w psychiatryku.

@Synchro

Powiwm Ci, ze jak zaczolem we wtorek vapo to skonczylem wczoraj.....

masakra...

Ale chcialem zapytac czy to po a pihp czy innym stymulancie moze wystapic cos takiego bo czuje zdretwienie czy cos jak bym mial zamarzniety miesien . Tylko w jednej nodze i co jakis czas czuje to mocniej.

wczesniej tego nie mialem wgl....

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA