Skocz do zawartości
Rufuz:)

Alfa pihp

Polecane posty

Kolego krak, chodzi raczej o to ze laboranci wola snort bo vap jest "passe" w naszym laboratorium, Królową A-PVP "wypierdolke" czy tam "proszek spisku" kazdy pamieta i porząda, original ciezko dostac a analogi to namiastka... a przedewszystkim " to nie jest to" każdy laborant w raporcie zapisuje...

ja miałem od atochemicals i to była pierwsza alfa czy tam analog jaki w życiu jadłem, zapachem przebijała wszystko co znajdowało się w moim pudełeczku,jebiąca i wilgotna sprawa

Dnia 20.11.2017 o 14:06, Kamix napisał:

Też dostałem a-pihp Kamień+proch trochę wali chlorem. Tanio oddam.

Chlorem kurwa?! Ocipiales?! 

Koleżanki i koledzy, który produkt ma teraz najbardziej zbliżone wejście iv do starej alfy? Ja od delegalu tylko vapo, wcześniej iv z 5 lat różne rzeczy, z czego ostatnie pół roku w ciągu na alfie, a obecnie vapo 1-2 razy w miesiącu po gramie/ok 15h-20h na zmianę, raz hex, raz pihp, raz mdphp, ale za każdym razem jak np robię hexa to potem sobie myślę, że to jednak nie to i zmieniam na coś innego. Ale w każdej substancji czegoś brakuje, tej magii aflowej. Albo może magii iv? Co radzicie? Coś z tych 3 czy może jeszcze coś innego, a może pomieszać, ale co z czym i w jakiej proporcji. Czy może w ogóle odpuścić sobie iv po tak długiej przerwie?

owszem, hex mocniejszy ale w pihp jest wg mnie coś bardziej alfowego, i sobie myślę że jakby walnąć naraz nieco więcej to będzie jednak lepiej niż po hexie vapo, po prostu ja zawsze jaram z folii aluminiowej bo nie chce mi się bawić w montowanie żarówki wiec nie jestem w stanie wziąć na raz takiego wielkiego bucha pihp który by mi dał odpowiedź na to pytanie, nie wiem czy się jasno wyrażam, chyba trzeba to po prostu sprawdzić :|

Nie no kuwa nie wierze. Jednemu pihp wali chlorem a drugi na brakujace ogniwo poleca pirofenidon. 

Horsii ja rozumiem twoj tok myslenia ale wyobraz sobie ze zwykly zakup i wymieszanie tego raczej mija sie z efektem. Co innego produkcja

Ja polecam przyjac do wiadomości ze do pvp nie będzie nic nigdy podobne i co bym Tobie nie polecil do mixa z pihp to i tak by bylo za malo. Zawsze by Ci "czegoś"  jeszcze brakowalo :niewinny:

Zrob zarowke, przypierdol takiego bucha pihp ze sie posrasz. I ciesz sie przez minute jak przy zabawie z alfica :niewinny:

1 godzinę temu, someone napisał:

owszem, hex mocniejszy ale w pihp jest wg mnie coś bardziej alfowego, i sobie myślę że jakby walnąć naraz nieco więcej to będzie jednak lepiej niż po hexie vapo, po prostu ja zawsze jaram z folii aluminiowej bo nie chce mi się bawić w montowanie żarówki wiec nie jestem w stanie wziąć na raz takiego wielkiego bucha pihp który by mi dał odpowiedź na to pytanie, nie wiem czy się jasno wyrażam, chyba trzeba to po prostu sprawdzić :|

Bzdury.Piph ma tyle wspolnego z  pvp jak kutas do cipki

Edytowano przez Z zyciem sie pojednaj

Dnia 11.05.2017 o 10:26, Rufuz:) napisał:

Czy tylko w moim przypadku dostalem sort, ktory mega ale to mega wania domestosem?

A od kogo miałeś ten domestos?

Dnia 22.11.2017 o 20:29, Joe napisał:

Ja polecam przyjac do wiadomości ze do pvp nie będzie nic nigdy podobne i co bym Tobie nie polecil do mixa z pihp to i tak by bylo za malo. Zawsze by Ci "czegoś"  jeszcze brakowalo :niewinny:

Dzięki kolego, masz rację, przypomniałeś mi że jestem jak ten osiołek co goni za marchewką na kiju i nigdy jej nie złapie, bo nie tędy droga, czas to tak jak mówisz przyjąć do wiadomości.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA