mefffiu

3 BMC CRYSTAL BESTCHEM.NL

145 postów w tym temacie

Nazwa: 3bmc

Od: bestchem

Wygląd: giet w 2 kamieniach, dość twardych, strzelających pod kartą

Ilość: gram (sampel później wrzucę zdjęcie)

Dawkowanie zalecane: od 100 do 250 mg (zależy od doświadczenia)

Czes działania: godzina z hakiem

Efekt działania: poprawa humoru, leciutka stymulacja ledwo co wyczuwalna, rozleniwienie, muzyczka fajnie wchodzi,empatia

mocno odczuwalna, euforia 7/10

Zjazd: pół godziny ciężkiej głowy i powrót do normalnego stanu, w sumie czuję się jakbym dopiero wstał

Opis: zapodane na oko 120 mg w trąbe (60 mg w prawą po 10 sekundach 60 mg w lewą)

Zalety:

-nie gryzie w nos,

-bez zapachu i spływ znośny

-dobra eufo inna niż przy 3 i 4 cmc

-brak zjazdu

Wady: krótkie działanie

Podsumowanie: produkt aktywny,szybko wchodzi,faza przypomina troche słabsze 3mmc tylko niestety jest krótka,

peak trwał 20 minut, potem 30 minut pół pizdy i 30 minut zejścia

Inne: dziękuję bestchem za sampla,później wrzucę zdjęcie sortu i jeszcze coś dopiszę jak zrobię dorzutkę oral

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo zakupy robiłem akurat, więc w piątek wyleciało razem z zamówieniem.

Muszę dodać,że tą lekką stymulację czuć dopiero po wszystkim a i cos o tolerce to

średnio co 3 tygodnie gram, max dwa 3,4 cmc, kiedyś często mefedron, 4 mec i 3 mmc

ale nigdy nie przekraczałem jednorazowej dawki 250 mg.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę poprawić się co do zjazdu. Po tych 30 minutach cięzkiej głowy zaczyna się stymulacja,

mineły 3 h od sniffa a ja dalej ją czuje. Pisałem recke na tej ,,ciężkiej głowie'' i jak minela to

czułem się całkowicie normalnie dopiero po dłuższej chwili odpala sie stymulejszyn.

@Porobindus mineły 3 h a oczy dalej jak 5 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie że czepiam się czy coś ale skoro vendor daje 1 gram jako sampla to raczej na to żebyś dogłębniej przebadał odczynnik. Nie ma tu w zmianki o dorzutkach czy struciu, samopoczuciu następnego dnia. Jest same lanie wody. Jakby vendor chciał masę pozytywnych opinii to by powysylał próbki po 0.2 i dostałby masę opinii takich jak napisał @Ketamin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jego opinia jest neutralna, napisal o krotkim czasie dzialania..

zobaczymy co po oral bedzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krótki czas działania tak samo jak szybko rosnąca tolerancja jeat charakterystyczna dla ketonów. Nie wyjebie nas na cały dzień oraz nie będzie za każdym razem jak za tym pierwszym. Rozumiem gdyby to było CMC, ten odczynnik ma poznany profil działania i z reguły ocenia się aktywność i czy profil jest euforyczny czy jest nutka speeda. 3BMC jest nowością na rynku i wypadałoby skrobnąć coś więcej jeżeli zgłosiło się po sample i w dodatku vendor obdarował pokaźnym samplem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, więc może ja zacznę, narazie skromnie zdj sampla ponieważ testy i recka zostaną zrobione pod wieczór, gdyż niestety najpierw muszę załatwić sprawy prywatne w miejscach publicznych :)

Paczuszka doleciała jak za każdym razem w ekspresowym tempie, widać że BESTCHEM to profesjonaliści, o pakowaniu już nie wspominając, zawsze zapakowane na najwyższym poziomie.

IMAG0062.thumb.jpg.d610492f66d57184bb9b9

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Porobindus 300 - 500 na start to nie jest dobry pomysl zeby wykorzystac potencjal odczynnika ... Szkoda materialu a jest sprawdzona metoda na ten odczynnik.

Nie zapomnij o probie alergicznej !!

Zaufaj i zrob analize na 150-200 oral start i jak sie zacznie ladowac podbij oralem w podobnej objetosci ... pokaze pazurek ... nie pazurek a PAZUR !!:P

To jest wersja HARD !!

Potem juz nic nie podbijaj i najlepiej min.2tyg przerwy. Na niektorych juz po kilku dniach dziala ale to namiastka tego co ma byc :finger:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA