Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

4-ho-mipt

Polecane posty

Gość

Do testów zamówiłem nowy produkt od vipów, niedługo dojdzie paka więc w niedziele postaram napisać rzetelną opinie. Ktoś z was już testował ?

Poszło wczoraj zamówienie z tym specyfikiem. Myślę, że na środę powinna dojść. :piwko: 

Oczywiście jak gołąb zawita u mych drzwi to przetestuje. 

Jak myślicie jaka dawka na początek, dla osoby, która z psycho to tylko kiedyś DXM?

Mam nadzieje, że będzie dobre. :D

no powiem tak dałem znajomemu co się bawi tym. cchciałem sprawdzić jak to działa. On mówi kolory wyostrożne potem dywan mu fałowal ogolnie na oko walil ja dostałem to na gratisie  zthx. 

Gość Juju
O 17.05.2017 o 23:14, WORMS napisał:

no powiem tak dałem znajomemu co się bawi tym. cchciałem sprawdzić jak to działa. On mówi kolory wyostrożne potem dywan mu fałowal ogolnie na oko walil ja dostałem to na gratisie  zthx. 

Można jakiś dokładniejszy opis działania. Czy działa jak normalny mipt czy faktycznie HQ robi swoje i dawki trzeba mniejsze?

powiem tak wszytko u mnie było robionę NA oko  Ale wydaje mi się że normalnie 20-25mg na pierwszy raz. NA samym początku  kolory jaskrawsze potem czułem się jak bym pływał całe moje ciało pływało

Gość Juju z dzisiaj

Okej dzięki stary za szybką odpowiedź czyli wszystko zajebiście chodzi i działa

Gość Rrriuew

No może jakieś lizerki albo fenyloetyloaminy ? 

O 14.06.2017 o 11:30, adrian7009 napisał:

Całkiem przyjemne działanie, jednakże ja polecam dawki od 50 mg wzwyż bo mniej się nie opłaca

no a u pasjonata 50mg naraz to jazda bez trzymanki, slabi mogli by po karetke dzwonic

Sorki za tak długą zwłoke ale prowadziłem dosyć szczegółowe testy 4-ho-mipt i powiem wam że jestem z nich zadowolony :chong: odkryłem kilka minusów ów substancji przy dłuższym użytkowaniu ale o tym potem.

Nazwa: 4-ho-mipt;

Od: vip;

Wygląd: Proszek o odceniu biało-pomarańczowym (może brązowym);

Ilość: 0.4g;

Dawkowanie: Dla osób bez tolerancji, polecam na pierwszego tripa 20mg, co i tak może okazać sie za dużą dawką. Wraz z wzrostem tolerancji 30mg+.;

Czas działania: Bodyload to około 1h (zależy od zmeczenia organizmu), po ówczesnym przejechaniu 20km rowerem, zatrzymaniu się i zjedzeniu kapsułki z 45mg 4homipta załadował się w niecałe 30minut. Po tym okresie czasu następuje peak który schodzi do granicy baseline'u po około 1.5h do 2h. Po tym okresie czasu następuje piekny after-glow, który jest niczym innym niż jednym wielkim twórczym clear-headem. ;

Efekt działania: Ogromna poprawa nastroju, zwiększenie ostrości widzianych przedmiotów, cevy, oevy, zlewanie sie otoczenia (tworzenie sie mozajek, zjawisko jak to śmiesznie nazwałem topienia się (wpatrując sie w jeden punkt który znajduje się blisko obserwatora, obiekt obserwacji dosłownie topi się np. beton, drewno.), myślotok, twórcze myślenie;

Opis: Pierwsze testy odbyły sie w pewien piątkowy poranek. Zaplikowane zostało 20mg miprocyny drogą oralną. Pierwsze lekkie efekty były odczuwalne po upłynieciu 30minut. Peak nastepuje prawie zawsze po 1h. Nie chce opisywać swoich tripów bo jest to dość prywatna sprawa. Może kiedyś zabiore za spisanie chociaż jednego z nich. Po upływie 2h schodzimy do baseline'u. Polecam każdemu ten stan po zażyciu psychodelików. Zero zwały tylko piękny otwarty umysł;

Uwagi: Na plus szybki kontakt z vendorem w sprawię zmiany adresu dostawy, drogą mailową;

Zalety: +Aktywność;

+Brak nieprzyjemnego bodyloadu

+Brak efektów ubocznych po długo trwałym zażywaniu (no może ten kaszel ale to moja wina);

+MUSICIE TEGO SPRÓBOWAĆ :wub:

Wady: - Po miesiecznym aplikowaniu miprocyny co tydzień. Zauważyłem częsty kaszel na tripach, byłem ostatnio przeziebiony i może to jest przyczyną ale ten kaszel jest nie do zniesienia. :lol:

Podsumowanie: Sort jak najbardziej aktywny i czysty, nie uświadczyłem przy nim żadnego nieprzyjemnego bodyloadu, jak opisywali to inni testerzy z sortem od innego vendora. Polecam wszystkim takiego radosnego i kolorowego tripa.

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy, że podziała tak samo na ciebie.

DLA CIEBIE MOŻE OKAZAĆ SIĘ ZA MOCNE

Pamiętaj o tym!

Dostałem paczkę więc opiszę badania.

Dawka: około 17mg
Tolerancja/doświadczenie z tą substancją: żadne
Przyjęcie: oral (wymieszanie z wodą)

Substancja zaczęła łapać po mniej więcej 30 minutach. Do tamtej pory żadnego efektu, napięcia, bólu, nic. Włączyłem muzykę.
Po upływie 30-40 minut kolory zaczęły się zniekształcać, linie oraz kształty obserwowane na ekranie zaczęły falować. Muzyka stała się przyjemniejsza w odbiorze.
Po pewnym czasie doszły głębokie rozkminy, śmiechawka (ale do opanowania) oraz chęć rozmowy. Substancja nie wpłynęła zbyt negatywnie na możliwości rozmowy ani na odbiór treści.
Nie wystąpiły negatywne efekty, żadnych nudności ani bólu. No, poza jednym- około 2-3 godzinach postanowiłem położyć się spać, i miałem z tym ogromne problemy, zasnąłem dopiero wczesnym porankiem. Na pewno będę dalej z tym eksperymentował. Niestety, tolerancja rośnie szybko.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA