Skocz do zawartości
Szparagi

Policja - zlapali Cie - Co robic?

Polecane posty

Dnia 15.11.2019 o 23:17, Hanclys1201 napisał:

Złapała mnie policja po przedawkowaniu hexenu, jak myślałem że umieram i miałem przeróżnych kosmitów i duchy na chacie, zadzwoniłem po pogotowie bo przy okazji myślałem że umieram, powiedziałem o obecności kosmitów ze złymi zamiarami. Sądząc że umrę powiedziałem co zazylem i oddałem to co miałem czyli 1g 3cmc 1g 4cmc jakieś 100mg 3mmc I z 1,5g hexenu. Z testów substancji wyszło że każda to metaamfetamina. W środę mam stawić się na komendzie jako podejrzany. Dodam iż nie byłem wcześniej karany, pracuje na pełen etat. Jak duża kara pozbawienia wolności mi grozi? Od razu wezmą mnie na dolek po przesłuchaniu w środę?

Panie, kupilem pod knajpa na ulicy krowkowej.

Mlody chlop ok 25 lat, czapka w kratke i zielone buty.

Kiedys sie leczylem ale przestalem. Teraz przesadzilem i wracam do leczenia. To siem juz nie powrorzy.

Swoją drogą czy w takiej sytuacji lekarz jest zobowiązany do poinformowania policji? 

3 lata temu była do mnie wezwana karetka (trochę na wyrost) powiedziałem co wziąłem dostałem zastrzyk w dupę i pojechali żadnych w związku z tym dalszych konsekwencji nie było.

Pzdr

Dnia 17.11.2019 o 20:50, krzysko napisał:

@Hanclys1201 masz prace, rodzine, jestes normalny, znalazles, przycpales i przecpales a reszte oddales, nic nie wiesz, zalujesz i konczy sie temat a jak im nie pasuje to tez im rob pod gorke :E

Normalny? Kto normalny bawi się w takie rzeczy? Przecież to nie "vibowit"wszyscy o tym wiedzą do tego trzeba mieć głowę na karku!

Dnia 21.11.2019 o 13:15, Szyszka napisał:

Swoją drogą czy w takiej sytuacji lekarz jest zobowiązany do poinformowania policji? 

Chyba tak, ale wystarczy wtedy powiedzieć że jakiś nieznajomy typ cie czymś poczestował i sie skusiles :E No i oczywiscie nic nie można mieć przy sobie ani w domu bo wiadomo że policja będzie szukać czegoś i jak znajdą to będzie zarzut posiadania.

Edytowano przez DoktorRomper

Dnia 21.11.2019 o 21:15, Szyszka napisał:

3 lata temu była do mnie wezwana karetka (trochę na wyrost) powiedziałem co wziąłem dostałem zastrzyk w dupę i pojechali żadnych w związku z tym dalszych konsekwencji nie było.

Pzdr

Teraz już chyba tak.

Szkoda, że w szkole nie uczą postępowania z narkotykami i postępowania w sytuacjach, gdy ktoś przedawkuje to co bierze. Gdyby w szkołach uczyli tych informacji, to by lekarze mieli mniejszy problem, a użytkownicy znający metody użytkowania narkotyków bezpieczniej używali by ich ;)

Na chuj mi rząd i rządzący posłowie tworzący możliwość utraty życia lub zdrowia, bo nie stworzyli informacji użytecznych do ratowania i szanowania życia innych osób. :/ - jebana mafia...

p.s. dlatego ja mam zalegalizowane użytkowanie substancji psychoaktywnych w kraju z przepisami zabraniającymi posiadać substancje chemiczne. Taka samowolka.

Posłowie zmieniają ustawy bez wiedzy obywateli, to ja jako obywatel nie respektuję ich niewolniczych narzucanych praw.

Jebać mafię w rządzie polski, sia la la :D

Edytowano przez daret1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się