depasII

Rc-Chemicals - OGÓLNIE

16 postów w tym temacie

Zakładam wontek bo brakuje, a chciałem vendoru podziękować za błyskawiczny i profesjonalny kontakt od samego początku krótkiej znajomości, wielki plus.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vendor bez problemu wysłał sample, dostałem: 4mpd, Ule, 4mpc

4mpd robi MEGA robotę i cała moja parafia go poleca! Wiele w życiu widziałem ale ten sort jest naprawdę konkretny.

Ula jest ok, szału wielkiego nie robi ale jest solidna, takie 7/10

4mpc też całkiem fajniutkie, i ten różowy kolor :D można dziewczynie na walentynki wręczyć czy tym podobniej. Godne polecenia

Kontakt od początku do końca rewelacyjny, polecam vendora z całego serca. Dzięki za możliwość badań, pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Otrzymałem parę odczynników na testy od vendora, raz jeszcze dzięki. U47700 opisane pobieżnie w odpowiednim dziale. Natomiast HEX był średni, raczej druga liga wśród tych które miałem okazję badać a trochę ich było. Aktywny, owszem, ale miałem sorty gdzie 2 razy mniejsze ilości dawały dużo lepsze efekty. Natomiast efylon (bkEBDP) już bardzo dobry, aktywny jak cholera, na pewno godny polecenia. Co najmniej tak samo dobry jak od vendora od którego do tej pory pobierałem. 

Dzięki za możliwość badań, doceniam i polecam vendora ogólnie, poza Hexem wszystkie odczynniki cacy, zwłaszcza U47700.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy wszystkich mamy przyjemnosc powiadomic ze nasza strona juz dziala...nowa szata graficzna i pare zmian cenowych...oczywiscie na lepsze!!!! Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu.... 

rc-chemicals.org

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś coś wie o tej maczanie -

5F-MDMB-PINACA (MACZANKA)

cene dali zaporową 30 zł za maczane....może to jakieś dziwne cudo??

ktoś coś ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przejzysta fajna stronka shopu . Ciekawe czy ten ich 4 mpd faktycznie jest takie SI 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ano , stronka fajna , ale dowiedzieć się coś więcej o odczynnikach nie da rady.

A odpowiadają na maile nawet ich nie czytając...

Jak na razie to lipa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki za szybkie dogadanie sprawy i rewelacyjny kontakt. Wysyłka ekspresowa. Pakowanie przyzwoite.

Sprzedawca godny zaufania. Polecam.

Zadowolony

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Batman napisał:

Kontakt na średnim poziomie. Kilka dni wymian maili aby dogadać się w sprawie sample packa. 
Jest informacja na stronie, że wysyłka sampli jest darmowa. Konsultant zaprzecza jednak w końcu dostaję sample tą darmową wysyłka.
Jakość pakowania słabo - popracujcie na tym.
Inie Niem kto pakował woreczki ale w małe sample rozsypane po opakowania -...
Błagam - nie podpisujcie pisakiem co to za odczynnik - po przypadkowym przetarciu rozmazuje się.

Weźcie to pod uwagę bo to Istotne.

Fo do wysyłki - Bardzo szybko wypuszczają gołąbki.

Testowałem dopiero 2 i jest ok. Niedługo reszta.

Witam, zaniepokoiła mnie Twoja opinia...porozmawiam z pracownikiem bo tak być nie powinno...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainwestujcie w markery ktore sie nie zmywaja lub woreczki roznokolorowe.

Troszke sie zmienilo. Sklep udostepnil czesc danych nt produktow tylko nadal zagadka jest dokladne dzialanie.

Nie myslicie o fluoroamph? Morfolinach? Fenidatach? Furanach? Rti?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamówiłem od vendora 3g U-47700 - na mojej wadzę wraz z workiem wyszło 2,7g. Trochę mnie to zaskoczyło, bo odczynnik jeden z tych droższych, a u innych vendorów odchył są raczej na korzyść klienta. Poza tym kontakt, jakość produktu i pakowanie na wysokim poziomie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 3.06.2017 o 20:39, luks1985 napisał:

Zainwestujcie w markery ktore sie nie zmywaja lub woreczki roznokolorowe.

Troszke sie zmienilo. Sklep udostepnil czesc danych nt produktow tylko nadal zagadka jest dokladne dzialanie.

Nie myslicie o fluoroamph? Morfolinach? Fenidatach? Furanach? Rti?

zostal uzyty marker ktory sie ,niby' nie zmywa...ale to sprawy kosmetyczne, zostana poprawione.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Normalnie odpala wam strona ? Ja za każdym razem mam błąd wczytywania. Co jest ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, BadBoy* napisał:

Normalnie odpala wam strona ? Ja za każdym razem mam błąd wczytywania. Co jest ?

Cos jest problem z przekierowaniem z forum na strone..napiszemy do nich dlaczego tak sie dzieje... jak wpisujesz normalnie w przegladarce strone to dziala.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz