Skocz do zawartości
Bestchem

3 EMC BESTCHEM.NL

Polecane posty

2 godziny temu, Komes napisał:

@Abraham Lincoln  Normalnie człowiek wygląda po 3BMC? Mow za siebie... :E W sumie dawno temu jadłem te bmc. Było konkretne w działaniu ale w moim odczuciu człowiek nie wyglada normalnie... :E

Mówię o jednej wrzucie hehe nie jak człek poleci bo wtedy wiadomo. Nawet jak piwo co jest dla dzieci dorzucisz 20 razy to normalnie wyglądać nie będziesz:biggreen: ale jedna setka bmc jest si, banan na ryju i czill:music_guitarorange:

Ta substancja nauczyła mnie pokory co do rc'ków i dobrze w sumie.
Po balowaniu z piątek na sobotę i przeruchaniu sporej ilości tego były niezłe jazdy :o
Start balowania to około 21 godziny gdzie poleciała bombka 200mg. Super zajebiście mega eufo no nie do opisania na równi z uwa101 albo i nawet lepiej.
Następne już leciały szczurki po około 3h od pierwszej bombki lecz niestety szczurki troche za szybko były dodawane do zwiekszenia fazy i coraz większej
i większej aż w końcu koło 1 godziny była pizda taka że udawalem ze ogarniam ale zarazem tak se kminiłem co oni do mnie mówią. Obraz przyciemniony ledwo co widziałem w ogóle na oczy :o Niby uczułem się fajnie ale ... kurde ciężko to opisać słowami totalny nie ogar mówiono coś do mnie odpowiedziałem normalnei jak człowiek a po chwili się zastanawiałem o co chodzi tu wgl xD

Z balangi wróciłem koło 7 rano (jak wszyscy) obraz totalnie ciemny i punktowy widziałem tlyko to co przed sobą a boków w ogóle. Do domu miałem z 300metrów ale 3 razy wpadłem do rowu bo nie zauważyłem że zboczyłem z drogi. Dziwne uczycie mózg jest powiedzmy "trzeźwy" rozumiem że jestem na bombie ale nie moge ogarnąć wzroku. Wszedłem do domu walnąłem głową w drzwi bo wydawało mi się że dalej one stoją a one były tuż tuż przede mną :o
Zasnąć oczywiście nie mogłem chodź aż tak źle nie było z tą stymulacją bałem się tylko o te oczy bo mniej widziałem niż ostatnio (bo dwa dni temu też tak miałęm tylko mniej) lezałem tak do 11 godziny mówie może już będize okej od ostatniego szczurka przecież mineło jakies 6 GODZIN. A tu dupa ide po coś do jedzenia i nie moge dojść do kuchni bo mnie floga po scianach i nie miałem koordynacji ruchowej jak i wydawało mi się że coś dalej jest a to było blisko XDDDDD

Zjadłem zasnąłem. Spałem do godziny 18 budze się nadal nic nie widzę (Tak około 90% ciemniejszy obraz niż normalnie czyli praktycznie ciemność) ale już w miare do łazienki mogłem dojść xD Polezałem do około 22 (Już obraz trroche sie rozjaśnił) i zasnąłem w niedziele rano już wszystko okej ale miałem cały dzień dobry humor witaminki cały dzień i dzisiaj już też spoko i nadal mam dobry humor haha xD 

Jak widać substancja nie dla mnie bo za łatwo przesadzić chodź te poczatki są mega

POLECAM SUBSTANCJE w 100% MEGA JEDNA Z NAJLEPSZYCH OD OKOŁO ROKU!

Szczurki osiedlowe potwierdziły zajebistość substancji :D

To tyle ode mnie chciałem to opisać bo może ktoś miał podobnie haha :D

Pozdro ! <3 

kwloch580, Rufuz:) i GrzybeQ lubią to

@up U moich znajomych szczurków przeprowadzone kilka badań i mogę powiedzieć, że 3-emc raczej nie nadaję się do sniff'owania. Tylko jeden gryzoń dobrze reagował no sniff, reszta raczej czuła pusty speed, taki odmóżdżający. I jak widać wyżej jest raczej zdradliwy. Z resztą zasada jest znana: wszystko z "e" powinno się wrzucać per oral np: cec mec itd. No i trzeba pamiętać, że po większych dawkach ciężko zasnąć pomimo, że się szczurkowi wydaję się, że substancja już nie działa. Więc wydaję mi się, żeby się w ogóle tu na sniff'owanie nie nastawiać tylko badać p.o. Wtedy będzie czuć głównie euforie a delikatny speed w tle nie będzie przeszkadzał. 

Edytowano przez GrzybeQ
pazyfea i Koneser lubią to

Dnia 10.12.2017 o 11:17, Koneser napisał:

Hej hrabia ;D hurtowniku xD

Fshop [*] 

Bedziesz zadowolony mega profesjonalne podejscie do ludzi umiejących rozmawiać. 

Zostajesz na stałe :niewinny:

Siema koneser. Nie no bez przesady jaki hurtownik przeciez 25 g to sladowa ilosc pare dni melanzu w kichawe i nie ma. Kiedys sie po 200g na tydzien zamawialo. Jak bedzie dobre to pewnie jeszcze domowie wiecej bo moze zabraknac na swieta ale ciekawe jak bedzie wygladac sytuacja wysylek u besta w okresie swiatecznym (?)

Mam taka nadzieje ze sie nie zawiode ad. jakosci u besta i bede zadowolony bo wszystkie sklepy z ktorych zamawialem albo poupadaly albo nie maja towaru fshop kolek theex demoon wilki w roznej postaci legalni kolorowi itd a nie bylo mnie pare miesiecy bo musialem odpoczac i obecne sklepy to dla mnie nowosc.

@Best czy moglbys mi przeslac tracking zamowienia nr. 6491? Chcialbym wiedziec kiedy mam sie spodziewac przesylki pisalem na maila ale nie dostalem odp.. dziekuje.

Cześć wszystkim, planuje baadania  ta substancjaa. Tolerancja 0 nigdy nie byly badane zadne legale(swiadomie), teraz 2mce detoks caalkowity. Moje pytanie jak umiescic właściwą ilość w probowce bez wagi? Drogaa podania oral ? To samo pytanie dotyczy 4mdmc i 2a 1mp, co na pierwszy test?  Z gory dzieki, jesli nie ten dzial to.sorunia ;)

W niedziele troche śniłem z 4mc,cmc przed chwilą z 70mg 3emc sniffem no i jest bosko wręcz idealnie :niewinny:

Wybierając 4cmc a 3emc wybieram to drugie, fajnie że nie wali mocno w klame i spływ nie jest mocny :D 

Nawet mi oczu nie wyjebało jak 5zł, oralnie też będzie dobrze z oczami? :D

Edytowano przez Tadegwp

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA