Skocz do zawartości
Bestchem

3 EMC BESTCHEM.NL

Polecane posty

Siemanko takie pytanie jak to dawkowac sniff czy oral 

DZIĘKUJE za otrzymany Sample 3emc ☆☆ Wielki + 

Miło się kruszy pod kartą :D jak bym Grudy królowej Kruszyl haha :wub:

140.jpg

7870806_20170405_092739.jpg

zapodane 300mg w bombce po 30min czuć pełne dzialanie Euforia na przyzwoitym poziomie duża chęć do rozmowy stymulacji nie odczułem żadnej.Czysta euforia działanie zamyka sie w godzinie Odczynnik napewno aktywny i ciekawy zamiennik Cmcków

dzięki za mozliwosc testów

Posypany ładny pierwszy 130mg węgorzyk wczoraj o godzinie kurcze naprawdę nie pamiętam... ;) Metoda konsumpcji oczywiście sniff. Substancja aktywna, poczułem dość sporą stymulacje z nutką euforii, ale może nie nazwałbym tego euforią taką w 100 % ale znacznie podniesionym nastrojem, chęć do rozmów, powiem wam szczerze ze po tym mam ochotę z kimś pogadać a po cmckach wolałem się w coś wkręcać a tu naprawdę spoko.

Ale jeden minus, no ale to może tylko u mnie, duża ale to duża chęć na dorzutkę! Masakra jakaś, co ok 2-3h dorzucałem i zrobiłem wszystko, czyli ok.1g. Co objawiło się nie przespaną nocą, bo sporo po peaku zostaje stymulacja, freda jak poszedłem się odlać jak go zobaczyłem to się wystraszyłem... ;D 

Spoko temacik myslałem, że jakiś znowu nieaktywny syf, ale duże zaskoczenie. 

Dodam jeszcze, że sniff to masakra, bardziej spływ qrwa, za każdym razem mnie przyduszało przy konsumpcji.

OCENA 7,8/10

3emc. WYglad - pikne.

Drogi podania celujcie w sniff + oral.

Na start po ok 120mg /150 i jest bdb.

nie piecze, nie smazy kichawy - cud miod.

Informacje szczatkowe. Wiecej napisze jak lekko zresetuje tolerke. Niewielką ilosc odczynnika zgubilem w drode o domu.

Uzyczac nie wolno, sprzedawac nie wolno - zgubic wolno

powyzszy opis - od znalazcy. Akurat przechodził :P

kajabuza lubi to

Jest zajebisty.

3h po przyjeciu jeszcze czulem "resztki" działania i w takim zakresie bym zamknal czas dzialania.

3 EMC nie zadowoli ludzi przepalonych cmc co tydzien.

Przyjalem p.o. cos pomiedzy 300 a 400mg (nie dysponowalem waga a na torbie nie bylo napisane, ile tego jest :E )

W smaku nie jest zle, nie jest tak okropna jak cmc. Sniffem zrobilem tylko resztke, dosc duzo tego bylo. Leciutko drazni, lajt. Weszlo od razu, kop w leb, ale moim zdaniem to nieekonomiczna droga podania. EMC do ryja a cos innego mozna w nos wlozyc.

Zupelnie inna bajka niz klef. Taka wewnetrzna satysfakcja, po prostu zadowolenie ze wszystkiego. Jest spokojnie, stymulacji raczej brak. Nie zauwazylem wazokonstrykcji ani jakiegokolwiek wejscia na serce itp.

Satysfakcja z kazdej bzdury, az sie chwile zachwycalem roslinkami w doniczkach. :D Wchodzi powoli, gladko i milo i tak samo wychodzi. Nie ma sieczki w glowie, problemu ze zebraniem mysli, nieogaru itp. Chec kontaktu z ludzmi - wiadome, ale nie jak po stymulantach "aaaa kurwa musze z kims pogadac" tylko tak normalnie porozmawiac o czyms z odpowiednia osoba. Muzyka bardzo ladnie wchodzi, nie ma tu sie co rozpisywac bo wiemy o co biega. Tylko sluchac i sluchac, jakby mi ktos wylaczyl to bym chyba zabił :E

Wyjatkowo spokojnie podchodzilem do wszystkiego, z takim durnowatym usmieszkiem, po prostu sie czlowiek cieszy. Czuc to "jestem zrobiony", ale w inny sposob, moze nie naturalny (jako wyznacznik dajmy takie mdma) ale przyjazniejszy nam niz pusta jazda i oczy jak 5 zl, czlowiek czuje sie swietnie. Jak sie wezmiemy za jakies hobby na tym to jest pieknie, takie zadowolenie ale z samego siebie. Bardzo przyjemnie, az momentami rozwalalem sie na kanapie z zamknietymi oczami i tylko mysl jakie to dobre. :D Fajke tez sie fajnie pali. Mysle, ze polaczenie z jakims stymulantem mogloby miec sens.

Mozna jesc podczas, ogarnac codzienne czynnosci, tylko sie pewnie japa nie zamknie. Chec na dorzutke jest delikatna, mija ten piekny stan i sie robi przykro, ale nie ma tragedii.

To jest ten definicyjny ENTAKTOGEN a nie euforyk "hehe eufooo". :E

Moj nowy ulubiony b-k. Polecam w huy. :D

wB2a6UC.png

rstaiger lubi to

Qrwa serio dobre to jest. Chyba dawno nie testowałem takiego odczynnika który w 100% nadałby się do pracy. Bo CMC to w ciul ciężko jak dla mnie do pracy. A tu tak jakby trzeźwa głowa, ale jak schodzi to trochę tak dziwnie ale tragedii nie ma.

Zajebisty materiał ! wrescie odejde od tych cmc'ków wszystko co zostąło wyzej napsiane potwierdzam ! dodam tylko ze jest ta ''czystosc umysłu'' Polecam 9/10 !

Przyjęte ~250mg sniff+oral. Przyjemne żeby sobie posiedzieć, porobić na co ma się ochotę. Każdy swoją dawkę wyczuje bo można już polubić odczucia na mniejszych dawkach jednak u mnie troche tolerka zrobiła zamieszania. Nie ma natłoku myśli tak jak po cmc i przyznam szczerze, że jest to coś czego szukałem bo fanem 4cmc szybko przestałem być. 

Dziękuję vendorowi za możliwość sprawdzenia substancji. Polecam :)

Nazwa : 3-EMC

Od : bestchem

Wygląd : ładne grudy kryształu 

Drogą podania : sniff

Testowane na dwóch szczorach dawkami  od 100-150mg. Pierwszy sniff zadziałał dość mocno speedujaco na obydwóch szczorach, z każda kolejna dawką działał bardziej euforycznie. Ogólnie polecam odczynnik tak jak pisali wyżej ciekawa odskocznia od Cmc-kow. Napewno spróbuję jeszcze odczynnik tylko następnym razem podaniem oralnym bo wydaje mi się, że prawdziwa moc tego odczynnika drzemie wlasnie w tej metodzie.

@mu56 dziaanie oral bdb.. tylko.. długo sie ładuje.Poza tym zaleznie od drogi podania odczynnik działa nieco inaczej. p.o robi sie nie bardziej leniwie p.sniff bardziej spidowo.

W stosunku do cmc jrst lepiej. nie jest mocniej, ale i nie odczuwa sie pewnych minusów jakie przedstawiaja chlory.

Z mixami radze uwazac. pare osob zaliczylo zgony po 4emc. byli tez tacy co zęby zjedli na 4mmc a 3mmc potraktowali jak piccolaka w odpust... i się przejechali. Zreszta.. mexedron zabił 11 osob (w mixach)

Substancja solo - git, z mixami radze uwazac.

*stymulacja utrzymuje sie dosc dlugo. Stymulacja to duzo powiedziane. To takie doskonałe samopoczucie i brak chęci, zeby iśc spać.

dziekuje. @Bestchem dziekuje za mikołaja w kwietniu.

@Bobik. badałeś już? @wolf nie widze czterech łap tutaj.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA