Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Predator-rc.net

4CMC PRIMA SORT TRANSPARENT

Recommended Posts

Nazwa: 4CMC Tranaparent 

Od: Predator 

Wygląd: Przezroczysty Kryształ 

Ilość: Sampel

Dawkowanie: 200mg sniff 

Czas działania: +-2h

Efekt działania: Po zapodaniu w klame 200mg czuć że jest to dobry klefedron wierci w nosku po 5 minutach czuć już wylew eufori i lekko zamglony ekran bardzo przyjemny stan ale po 30 minutach usypalem jeszcze 200mg i wtedy to mnie wyjebalo konkretnie oczoplas masakryczny i wyginalo szczenę i faza przelezana na łóżku efekty z dorzutka zamknęły się w 2h. POLECAM 

NAJWAŻNIEJSZE: PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA, POWYŻSZY OPIS TO WYTWÓR MOJEJ INWENCJI TWÓRCZEJ. - Pamiętaj o tym!

Teraz, Kapitan Zwały napisał:

Nazwa: 4CMC Tranaparent 

Od: Predator 

Wygląd: Przezroczysty Kryształ 

Ilość: Sampel

Dawkowanie: 200mg sniff i dorzutka 200mg sniff

Czas działania: +-2h

Efekt działania: Po zapodaniu w klame 200mg czuć że jest to dobry klefedron wierci w nosku po 5 minutach czuć już wylew eufori i lekko zamglony ekran bardzo przyjemny stan ale po 30 minutach usypalem jeszcze 200mg i wtedy to mnie wyjebalo konkretnie oczoplas masakryczny i wyginalo szczenę i faza przelezana na łóżku efekty z dorzutka zamknęły się w 2h. POLECAM 

NAJWAŻNIEJSZE: PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA, POWYŻSZY OPIS TO WYTWÓR MOJEJ INWENCJI TWÓRCZEJ. - Pamiętaj o tym!

Edited by Kapitan Zwały

Bardzo dobra czworeczka. Po zapodaniu 200mg oral zarzucilem 300mg sniff i euforia rozlewa nas od środka. Dostałem mocnego szczękościsku co nie zawsze mam może za dużo na raz wziąłem. Działanie jak najbardziej na plus jednak jest to euforia kanapowa nie taka jak po 3 cmc.  jeśli miałbym porównać do moon rocka to moon rocks pokazał większy pazur z większą nutą speeda jednak obydwie czwórki są na prawdę bardzo dobre . Działanie zamykało się w 1-2 h. Wszystkim fanom 4 cmc polecam transparent oraz moon rocka są to na prawdę bardzo aktywne i mocne sorty. Uwaga oczy jak 5 zlotych. Zjazdu nie odczułem

Transparent 9/10 przezroczyste kamienie

Moon rocks 10/10 kryształy z białym nalotem

Edited by GoToSleep

8 minut temu, Mefka93 napisał:

Dużo Euforii?

Naprawdę jest przezroczysty nawet przy dużych ilościach?

Transparent jest przezroczysty jak duże kawałki szkła. Moon rocks za to ma biały nalot. Jak gustujesz w czwórkach to zarówno transparent jak i moon rocks wypierdoli cię z kapci. Obie czwórki bardzo mocne .

17 godzin temu, GoToSleep napisał:

Transparent jest przezroczysty jak duże kawałki szkła. Moon rocks za to ma biały nalot. Jak gustujesz w czwórkach to zarówno transparent jak i moon rocks wypierdoli cię z kapci. Obie czwórki bardzo mocne .

Bo to ten sam produkt, tylko przy Moon Rocks zachodzi pewien proces ( te no PRAWA AUTORSKIE :E )  i robią się takie kamienie które są przyjemniejsze przy sniffie 🙂

W dniu 10.09.2020 o 14:18, Predator-rc.net napisał:

Bo to ten sam produkt, tylko przy Moon Rocks zachodzi pewien proces ( te no PRAWA AUTORSKIE :E )  i robią się takie kamienie które są przyjemniejsze przy sniffie 🙂

Czyli dokładnie to samo tylko mniej drażniące?

Jako że euforyki zjadam bardzo rzadko to opinię o tym produkcie streszcze i dam tutaj :E  

Jako że dostałem do zamówienia to się z wami podzielę moją skromną opinią. 

Wygląd elegancki idealny towar dla osiedlowych sebixów(wiecie o co be nie? :E "mordo kryształ super ultra szkło best price best trip)

a tak na serio ładnie wygląda jak lód taki bardzo przezroczysty(tak tak szkło to bardzo dobry przykład wyglądu) 

Jako że ostatnio jakieś euforyki waliłem z pół roku temu to se nie chciałem przesadzić i wysypałem 200mg do sniffa (Z czego dąło radę jebnąć z 150mg bo nie przywyczajony jestem do chlorów :E i już zaczeło boleć) 

wejście typowej pluszowosci i oczoplasu no i oczywiście wylew sero jak w pixach (tych takich nielegalnych nawet bym powiedział) trochę nie wiesz co ze sobą robić patrzysz na wszystko i podziwiasz jak klatkuje obraz i wszyscy są szczęśliwi razem z tobą :E 

Oralu jeszcze nie próbowałem zostawiłem sobie dwa płaskie kryształki (800mg) około na weekend zarzucę na jakiejś vixie może 😄 

I zostało mi też podobną ilość 3cmc crystal więc pewnie w nos poleci na imprezie jako RUSHOROATOR - KLATKORATOR NA PARKIECIE WYGIBATOR :E

Edited by |Pazyfea|DrugTester