Skocz do zawartości
Synchro

Powrót legalnej α-PVP - metabolite 1

Polecane posty

Tyle pewnie prawdy bylo w tym metabolicie ze szkoda gadac... Vendorzy dawno by to wprowadzali a narazie tyle miechow i mial to jeden slowak ktory znikl... 

Nie wiem co wy tam w niej widzieliscie bo albo mi ktos pomylil cos albo tylko wersja pudrowa miala tam jakis polot.

Bo krysztal przy vapo zachowywal sie dosc nedznie.

Ale jak sie pojawi u kogos to z checia dam druga szanse.

MDPV IMO to byl brawdziwy gracz zjadal konkurencje tak jak mozg xd

No potencjal uzalezniajacy to mialo tak wielki 

Mialem raz w zyciu 1g i starczylo na miesiac a 0.3, 0.4 jakies oddalem za gram alfy niebieskiej bo wydawala mi sie czyms lajtowym po mdpv

Boze ale i tak zadne koksy metamfetaminy ketony alfy srony 

Nie umywaja sie do tego stanu w ktorym masz uczucie serio ze jestes bogiem

Serio tylko stan mdpv moge naprawde nazwac brawdziwym GOD kurwa MODEM

No ale popalenie potem o panie ja ze dwa dni sam po lasach chodzilem i szukalem chuj wie czego chyba jakis krzakow xdd nie no pamietam jak dzis nieustanna gonitwa z "nimi" 

Aby zyskac jakies poczucie bezpieczenstwa wbilem sie na szczyt takiego wielkiego slupa z 10m widok w sumie piekny a ja jak jakis czlowiek lasu normaln, brudny podrapany wycienczony ze 3 dni bez jedzenia spania

zajebka jak ziomale zamiast 4mec dostali mdpv  

A no i caly czas bylem w opcislej rozowej bluzie kolezanki 

Ogolnie nagle spierdolilem od znajomych bo chuj wie co mi odjebalo ehhhh mimo wszystko darze to sentymentem

Nic takich wrazen jak to mi zapewnilo w calyyyym zyciu 

No najbardziej szalony miesiac (a w zasadzie wakacje) mojego zycia 2 lata temu

Jeszcze sporo kanna jaralem potem nawet vapo prochu i 2 razy odcinka (na kilka sekund odplynalem) 

Zrobilem sb 0.5 kilo maczany i rozdawalem innym no serio moja ekipa czyli kilka osob sama lacznie z kilkaset g przez te wakacje zrobila 

Gralem z ziomeczkiem o wbity tej maczany w makao ja jeszcze mdpv dodadkowo zrobiony 

No panie swiety a vapo 

Ehhhhh ale ssb przypomnialem

horsii, dzontyd i qazplm1234 lubią to

Gość tryptodyso

Witam, otrzymałem 0,3g tej oto substancji, jakie jest dawkowanie i czego oczekiwać od tego czynnika, pozdrawiam :niewinny:

Gość tryptodyso

A więc tak Panowie; 

Próbowane dawki: 10 i 20mg(mierzone łyżeczką od noopeptu).

Droga podania: Sniff

Czas działania: Wejście 10min Główne działanie 2h potem opada, całość około 4h. dawki za małe do oczuwania jakiejś euforii. Nie moge ocenić jak powinnien działać analog alfy.

Spostrzeżenia: Głównie albo tylko rzeźnik dopaminy. Przy 10mg działanie jak za dawnych lat gdy kawa pobudzała do działania. 20mg to już większa stymulacja i przypominała mi Izopropylofenidat tylko bez tego fenidatowego wkurzenia.

Działanie: Motywacja, pobudzenie, po 10min od sniffu przyjemne orzeźwienie. Od razu po załadowaniu zabrałem się za swoje hobby czyli elektronikę, wszystko zdążyłem zrobić szybciej niż normalnie a kreatywność lekko wzrosła. Co ciekawe nuciłem cały czas muzykę, która leciała w tle, wyraźnie każdy kawałek podobał mi się bardziej niż na trzeźwo a tekst z pamięci wręcz wypowiadałem! :D Także jak 3-MEC muzyczny dla mnie nie był(Pewnie dlatego, że euforię miałem i bez tego więc na niej się skupiłem) to ten środek tak i na pewno zostawię sobie kilka kapsułek na jakieś weselicho czy imprezę ;)

Nawet przy takiej dawce wieczorem lekki zjazd, ale to tak lekki w porównaniu do 3-MEC, że browarek i popcorn do serialu pomógł.

Niestety dawek większych raczej badać nie planuję bo nie lubię stimów używać rekreacyjnie a po kilku dniach stosowania 3-FPM byłem przybity i powtarzać tego nie chcę :) Na pewno znajdzie się ktoś kto stestuje te dawki rzędu 50mg więc czekam na opinie reszty :) Nie umiem określić ani porównać do innych pochodnych Alfy to moje pierwsze spotkanie za co dziękuję vendorowi, że miałem okazję w ogóle :D

Gość RC tester-lab owner

Hehe dudes you remember old deys -flakka-a-PVP im im first time try in US   5$ and make insane-end mania is On mode...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA