Skocz do zawartości
Synchro

Powrót legalnej α-PVP - metabolite 1

Polecane posty

W czeskich sklepach oferujących alfę jedną z nazw przypisywanych do niej jest "α-PVP metabolite 1".

Istnieje szansa, że nie handlują więc oni alfą-PVP, a pierwszym z jej metabolitów wykrytych przez CaymanChems.

14093.png 

Metabolit 1 a-PVP - widać grupę Hydroksylową na miejscu ketonowej. Kropka i wzór kwasu trifluorooctowego oznaczają, że substancja sprzedawana jest w postacia trifluorooctanu, a nie chlorowodorku czy siarczku.

Na to, że nie mamy do czynienia z beta-ketonem a ze zhydrolizowaną alfą-PVP wskazuje też wzór sumaryczny, podawany przez Czechów przy substancji: C15H23NO. Dla a-PVP brzmiał on C15H21NO, czyli faktycznie odnotowano dwie dodatkowe cząsteczki wodoru. Nie znam się na chemii, ale teraz we wzorze jest o 1 wodór za dużo :E 

Takie robienie w chuja mi się podoba. :E Oby nie sprzedawali nam jednak normalnej alfy pod tą ściemą.

Dla przypomnienia, stara alfa, keton, a nie efekt hydrolizy po zażyciu:

320px-Alpha-Pyrrolidinopentiophenone.svg

Gość

I tyle w temacie? 

O hexenie czy aiphp sie gada i gada a to gówno...

Metabolite 1 apvp zjada je razem wziete na sniadanie!

Wiecie co zaluje ze nie nagralem swoich najwiekszych jazd dla potomnych czyli dla Was.Moglem zakryc twarz a teraz moze byscie uwierzyli w demoniczne cpanie i ktos by sie ogarnal przez to.Marze o tym zeby pomagac cpunom.Dwoch juz ocknalem bo by zacpali sie na smierc.Ja zawsze moglem wiecej i tym sposobem bylem jakby glowa w baletach glownie z mdma,kwasem

Gość

Jesli chodzi o alfe to miałem takie jazdy ze jesli chodzi o forum hypperala to chyba nikt tam ostrzej nie miał.
Brałem apvp 3 lata na ciągu w okresie legalu od G. zawsze

potrafilem zrobic 5g w 40h sam sniffem

300-500mg na raje co 4-5h
 i co najlepsze bez benzo bo moje info na ten temat bylo wtedy zerowe. wiec nie wiedzialem ze eti itp pomagaja w sytuacji kryzysu a na koniec dnia czy poczatek po nocce zarzucenie tego zbije faze i ulala do snu hehe

wiec lecialem bez benzo 3 lata na alfie

10dni ciagu bez snu i jedzenia konczace sie ultra mega bad tripem ktore opisywalem na hypku w odpowiednim dziale
jak przetrwalem to? nie mam sam do dzis pojecia i chyba tylko nie ja sie zastanawiam nad tym

to byl najgorszy okres w moim zyciu, koszmar poplątany z euforią i calym tym gównem ktore alfa dawała. Diabelski Młyn ktory sie 3 Lata kręcił bez zatrzymania!

a wracajac do tematu, to kto procz escobar ma metabolie 1? bo esco wyłaczył sie juz chyba z biznesu...

Gość

Tak to mi mówili a skad wiesz? czytałes tripy? ;p

Gość

Nie nie hahaha to inny zawodnik xD

Ja krzyczalem chodzcie! Zjem wasze wnętrznosci!! Jestem Szatanem!!!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA