Skocz do zawartości

Polecane posty

Brak słów na to wszystko .

Po wysłaniu email ze zdjęciem o które prosił pasjonat nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Na zdjęciu widać że to 3cmc zwykłe było nawet tak podpisane,tak też wygląda porównując że zdjęciami na Pasjonata stronie. Nie zaproponował mi żadnej wymiany ani nic. Nie kręcę żadnej afery tylko chce poinformować innych chętnych zamawiających większe ilości jaką sytuacja mi się przydarzyło. Co do zwykłej 3 cmc szczurki twierdza że słabe.  Dlatego też chciałem zamówić golda i też tak zrobiłem a dostałem zwykłe.  2x po 100g 3cmc.

Zablokowanie mi możliwość pisania postów,dlaczego bo prawdę napisałem?

Co by nie było. Prawda jest taka  i prawda jest jedyna. To jest nieczysty biznes i jak tylko można to próbuje się wcisnąć to co słabiej schodzi z nadzieją, że się uda znaleźć frajera. ;)

2cmk7ck.jpg 

podsyłam fotę obecnego sortu i trochę jestem zdziwiony bo „gold” to tylko z nazwy , dla mnie to jest bardziej kolor zielony i dość mocno wilgotny. Opinie podeśle jak szczury skończą zmianę 

@Szczeciński może daj mu trochę podeschnąć. Zapach ma mocno wyczuwalny czy raczej średnio? Sprawdzałeś działanie? Nie wiem jak przy większych ilościach ale w moim małym zamówieniu kryształy wyglądały inaczej. W dodatku w samarze cała paleta barw od żółtego przez złoty aż przez ciemny brąz do prawie czarnego, ale wszystko jedno i to samo. No i u mnie sprzęt suchy.

Zapach aż odpycha , strasznie chemiczny ale nie przypomina mi to klefedronu a trójka raczej powinna go zawierać. Jeśli chodzi o testy do osobiście naprawdę odświętnie robie podjazd także mogę sie podzielić tylko opinią szczurów

Witajcie.

Wczoraj testowałem 1g. Kolor dla mnie bardziej złoty niz zielony tak jak ktoś tam wspominał ale rzeczywiście trudny do określenia były też przezroczyste drobinki. Fajnie się kruszy nie jest wilgotny no może minimalnie dla wręcz niezauważalne. Działanie bez telewizora w oczach ale przyjemne lekko stymulujące. Ja polecam. P.S zamówiłem tylko 1g ale na moje oko bo nie ważyłem vendor daje więcej bo ilością byłem zaskoczony choć może to być subiektywna opinia i po prostu może sprzęt tak ekonomiczny co poniekąd przekreśla dużą wilgotność. Pozdrawian

Ten kolor wynika z mocnego zanieczyszczenia? Wizualnie trochę odrzuca.

100 per klama i jest spoko jak na moją tolerkę. Tylko sniff wyjątkowo nieprzyjemny (aż łzy poszły), nos piecze od 10min i utrzymuje się w nim nieprzyjemny, chemiczny zapach, za mocny nawet jak na 3.

Po przylocie kapsuły kolor zielony lecz po 12h w kartce przy grzejniku faktycznie kolor zmienił się na złotawy i wyglądało to już bardzo dobrze. Moc produktu mogę ocenić na 8/10 z pewnością jest subtelna bez efektu WOW luźna empatyczna gadka przy konsoli i bardzo dobrze smakujący papierosek w tle. Zjazd nie był nachalny po ostatniej bombce wystarczyły mi 3-4h i usnąłem popalając wczesniej M.J choć nie polecam bo troche wjeżdża na serduszko jak po intensywnym cardio. Myśle że benzo powinno w tym przypadku uśpić delikwenta bez problemu. Polecam 

Edytowano przez Szczeciński

To mój pierwszy post i w sumie nie wiem jak mam go napisać,  Na początku chciałem polecić vendora,  mimo ze jestem nowym klientem i lekko pomieszalem w danych na przelewie napisałem czy to nie będzie problem i dostałem odpowiedź po kilku godzinach,  ogeneralnie to było moje też pierwsze zamówienie z tego sklepu odebrałem paczke z 2 godzinki temu i jestem pozytywnie zaskoczony,  ogólnie to ocenia 8/10 bo jest lekko mokre ale ilość na +  

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA