Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość

ktoś badał już? 3 cmc gold tańsze niż zwykłe 3cmc czy to jakiś znak dotyczący mocy.

Dostałem sampla 0,2g do swojego zamówienia. Postać lekko brązowych drobnych kryształków. Przyjęte od razu 200m sniffem, co ciekawe nie bolało aż tak jak sie spodziewałem, spływ gorzki , ogólnie to jak na 3cmc do przeżycia.

Mija z 10 minut. Uczycie lekkości ciała, rozmycie obrazy, empatia na poziomie, speed raczej znikomy.

Lekka suchość w ustach i szczękościsk kilka godzin, czyli do przeżycia.

Ogólnie to polecam, o ile fanem trójki nie byłem, tak ten sort mi się spodobał i wrócę jeszcze po niego. I do tego jeszcze ta cena. 

Lepsze niż zwykłe 3cmc od Pasjonata. Polecam spróbować każdemu pasjonatowi substancji euforycznych.

Jak na razie, to każdy specyfik z dopiskiem GOLD jest u mnie mile widziany.

ta trójka na prawdę zajebista. Poprosiłem o nią w gratisie i dostałem, dzięki pasjonat :D. Na początku powiem mnie odrzuciło jak zobaczyłem kolor zawsze mi sie kojarzyły trójki o tym kolorze z mega bolesnym sniffem a tu zaskoczenie praktycznie 0 bólu przy aplikacji :D. Przyjęty cały gratis na raz obecnie jestem gdzieś w kosmosie i próbuje podpierdolic wora predatorowi. A tak na serio polecam wszystkim ta trójkę nie pożałujecie. :D jak wróce na ziemie zedytuje post i napisze ile trwał lot. 

Najlepsza trójka z dostępnych u Pasjonata, a próbowałem wszystkie.

Speed jest na poziomie. Środek aktywny,wydajny, nawet w tak mikroskopijnej ilości jak 100mg.

Jak macie w planach konsumpcje czegoś w stylu 3cmc/4cmc od Pasjo to nie zaczynajcie od tej trojki, na deser zostawcie, bo po niej nic się nie przebije.   

Wziąłem 5-tke tego na próbę po przerwie ok 6 msc. od euforyków i w ogóle od wszystkich bk, nie wiem czy to przez to, ale to jedna z lepszych trójek jakie jadłem, naprawdę trzyma poziom, do tego ten zapach naprawdę polecam!

O 4/1/2017o15:55, leszczbarowy napisał:

Speed jest na poziomie. Środek aktywny,wydajny, nawet w tak mikroskopijnej ilości jak 100mg. (...)

Jak ktoś jest takim rekreacyjnym, nawodnionym użytkownikiem jak ja (dwa weekendy na miesiąc z minimalnym tygodniem przerwy), z BMI w całkowitej normie, to 90 mg na start jest super. Nie ma jakiegoś okrutnego wjazdu, naglę się człowiek zabiera do rzeczy, rozmawia z innymi, etc.

Dla mnie proporcje speeda do eufo wyśmienite. Nie ma nieogarnialnego motorka w dupie, ani tego cholernego "rozlania" charakterystycznego dla niektórych czwórek - jest uprzejmość dla świata, gadatliwość. (Dobrze sobie potem zarzucić M-kę oral do tego do muzyczki :D)

W porównaniu z Borutą mniej pachnie, mniej boli. Oczywiście jak na tróję. Spid porównywalny.

Brązowawy, po rozkruszeniu praktycznie biały. Raczej nietwardy - ale w krysztale.

Jestem w posiadaniu owej trójki '' bursztynowej'' ''amber'' czy tam ''freddy'' jeden pies haa ale działanie duzo lepsze niz u konkurencij odczuwalny wjazd poprawa nastroju brak nieogaru speed jest chec do robienia czegos odrazu świat staje sie piekniejszy,chec na szluga ogroma akurat to lubie . Polecam tą tróje

Specyfik: 3-CMC

Sort: 3-CMC Gold od @Pasjonat
Ilość: 2 ziarenka ~1x1x1mm wielkości

Jak: Zmielone(polecam mielić na nieporowatym plastiku, do innych powierzchni będzie się kleić) i sniff

Forma: Brązowo-złoto-pomarańczowe grudki

Nos mnie nienawidzi. Zarzuciłem sniffa i przez pierwsze 2 minuty jedyne co czułem to ból kichawy. Po 5-10 minutach stwierdziłem że włączę sobie muzykę. Lista obecności, euforia? Obecna! Stymulacja? Obecna! Empatia? Obecna! Muzyka? Obecna! No to ruszamy! :E Ciężko było usiedzieć w miejscu, nosiło mnie na kanapie w rytm muzyki, ciągle chciało mi się gadać, zacząłem pisać z kim tylko się da. Myślało się dość 'czysto', nie było otępienia.

Ocena ogólna: 9/10
Ocena ceny do mocy: 8/10
Ocena stymulacji: 4/10
Ocena euforii: 9/10

Nadaje się zarówno na imprezę jak i na relax w domu, w mixie z heniem skutecznie umila pracę, dołącza do listy zakupów. Polecam

Pozdrawiam :)
Ferret

Pamiętaj, to że substancja zadziałała tak na mnie nie znaczy że zadziała tak na Ciebie, zachowaj wszystkie środki ostrożnosci przy testowaniu nowych substancji!

Bardzo przyzwoita trójka. 150mg sniffem robi tak jak powinno. Stymulacja lekko w tle i zdecydowanie w dobrym tonie z eufo. Wiecej chęci na gadanie. Nawijka jak sie patrzy. Poleoszony nastrój i ledwo wyczowalna stymulacja fizyczna przy pozytywnym nastawieniu.

Witam 3 bursztynowa pięknie robi :) raczyłem się nią od godz 10 gdzieś do 17 wraz z ukochaną i ziomusiem. Brak tępego wystrzału, a euforia bardzo bardzo miła i raczej na gadkę niż robótki :) Miło było po dość długiej przerwie uraczyć się prawilną Trójeczką . Mogę każdemu z czystym sumieniem polecić, nie zawiedziecie się. Dzięki @Pasjonat :) 

@Pasjonat kiedy powrót tej złotej trójeczki? Nie ukrywam, że już bardzo za nią tęsknię. Mam nadzieje, że jeśli wróci to to będzie ten sam nie piekący sort za co bardzo go ceniłem. Pozdrawiam ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA