Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

krak1984

Kolekcje Kraka

Polecane posty

Gość

Krak'u w której części Meksyku jesteś? Ja siedzę ze speedem gonzalesem i gwałcimy tutejszą alfe, więc zapraszam do mojej hacjendy przy tekila-vapo 74 :passing-joint-smiley-emoticon:

Gość

Alfavapoulco, jest niedaleko i ten koleś co nie śpi od 40 lat testuje polskiego władka. Ale Meksyk ;D

O 17.03.2017o19:46, Ketamin napisał:

Jakby byl mefedron dalej dostepny jak kiedys to tez bym teraz płakał i pewnie byl bym warzywkiem ale na szczescie te wszystkie wynalazki w dzisiejszych czasach to syf i nie ciągnie do nich tak mocno bo sa poprostu chujowe

Tyle w temacie. Sam lubię sobie dać,aczkolwiek teraz czasu mniej i dobrze,skupiam się na dziewczynie,zarabianiu,wyjazdach,wyjściach,rodzinie. I dobrze mi z tym. Ale jak kolega napisał dragi obecnie są średnie jak sobie przypomnę mefa albo jakiś dobry sort białej damy to wiem,że bym z tym kurwa nie skończył. Rzadko bywam na forum ale dziś mi się przypomniała jedna z impreza z mef i napisałem. W sumie to dobrze,bo już nie czekam na weekend jak kiedyś żyje swoim chyba fajnym życie a jak jest okazja poprawie se humor jakąś cmc czasem hex,ale nie na darmo napisałem poprawie humor bo to poprawia humoru a nie pizda,euforia,muzyka,ciary na głowie.. :(

Siema, przypomniałem sobie o mojej kolekcji :E Zapomniałem wrzucać bo jakiś nie dobry pan w czerwonym mundurku zablokował mi konto na 2 miesiące i przygarnął kilka małych plusików na które i tak mam wyjebane, nie dając możliwości wytłumaczenia sytuacji, ściemniając, że mogłem pisać privy, a nie mogłem, ani postów ani priv wiadomości, tylko na czacie mogłem pisać. Wojtku prawda ??:D Szkoda bo była by już spora kolekcja fotek, a tak nie robiłem, no trudno się mówi. Odświeżam sobie temacik :) SOrt Demonika :E eojq6RF.jpg

A tu jakieś resztko pustki, ale mam też dwie ciekawostki :)

GgoSBzq.jpg

Kto zgadnie co to : --->>>>> JI0V4Gs.jpg

i to : ----..>>>> QMAUNl3.jpg

:D:D:D 

To ostatnie to chyba palenie.

Hibiskus, jeśli tak prosiłbym o opinię.

Albo Cygao wariat nabiał z maczany%-D

Tego nie grali żadnym teatrze.

Edytowano przez Seds

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się