Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Recommended Posts

Temat w formie roboczej i bedzie uzupelniany...  Popytamy, pomyslimy, sprobujemy, uzupelnimy, itd. :P

Oparte na wspomnieniach "zaprzyjaznionego laboranta" :P

X - CMC

:yay:Chyba wiekszosc zagorzalych "badaczy" zauwazyla, ze pojawilo sie takie "cos" w jednym syntetycznym sklepiku :yay:

X - CMC - jako nazwa produktu w sklepie Sy***eti**.pl nie jest nazwa okreslajaca zwiazek chemiczny z technicznego punktu widzenia. To tzw.nazwa handlowa i rozumiem vendora, konkurencja nie spi a ma perelke wiec ja chroni i strzeze informacji .:ph34r::ph34r::ph34r:   Mysle ze taka nazwa zwyczajowa sie przyjmie i bedzie sie kojarzyc tyllko z jednym odczynnikiem i sklepem. Na razie mozemy spekulowac jaka to substancja...  Na pewno legalna, tzn.nie znajdujaca sie w tzw."wykazie substancji zabronionych" i watpie aby byla juz klasyfikowana.  Zacznie sie mala rewolucja jak sklep wprowadzi ten produkt do regularnej sprzedazy :guns:

Rewelacja pod wzgledem aktywnosci, laczy cechy najpopularniejszych i najbardziej pozadanych, czyli 3 i 4 CMC. Mozna odnalezc nutke legendarnej czworeczki "De Lux" ale to nie ten "bukiet". Porownal bym  do ... najlepszego miksu najlepszych odczynnikow 3 /4 cmc jakie wpadly w rece badaczy.  Trafilo sie kiedys? komus? TEN WIE ZE MIX BYL BOSKI!

Wiecie o co mi chodzi ... Podziwianie krysztalu, zapachu i analiza dajaca wynik tak idealny ... ze powtarzacie wielokrotnie badania wzdychajac z zadowolenia ]:-> 

Odczynnik stanie sie nr.1 jak tylko wejdzie do normalnej dystrybucji - FrEEq WIESZCZ :finger:  

Nie myslcie ze jest to jakis chwalebny etos na czesc vendora ... 

Etos chwalebny i dziekczynny spowija x - cmc ;D  HEHEhe :hahaha: Teraz juz bede powazny ]:->

Mam pewne domysly co kryje sie pod ta enigmatyczna nazwa ale na razie sie wstrzymam ... Mysle ze "Syntetyczny" chociaz wzor chemiczny nam poda. Co do nazwy, chyba nikt nie bedzie dramatyzowal. Mysle ze jest to nowy odczynnik lub dopracowana synteza jakiegos zapomnianego zwiazku, moze jakas hybryda? Gdybac mozna ale po co ... Wazne ze jest ponadprzecietnie aktywny i daje pelna satysfakcje z badan i analiz ! 

Podsumowujac - nie znajdziecie w krainach CMC`kow  niczego lepszego !!   

Mialem zaszczyt, znow spotkac "zaprzyjaznionego laboranta" ... i urzekla mnie jego nowa fascynacja. Z nieukrywanym zaskoczeniem i lzami w oczach wspominal badania nad 1g. ktore zaskoczyly go "poteznie" i nad wyraz pozytywnie.

Wyglad : Drobne krysztaly, idealnie przezroczyste bez osadu i bialego nalotu ... jak stluczona szyba samochodowa albo legendarna czworka "De LuX".

Zapach : Ketonowy ]:->

Sniff : Bez zastrzezen,  bez podraznien i wypalania sluzowki ale wyczuwalny i jednoznacznie kojarzacy sie z dobrymi zbanowanymi BK. Po badaniach lekka dewastacja ;-)

Po aplikacji w ciagu kilku minut wyczuwalny "komplet" doznan jak z dobrego miksu 3 / 4 w idealnych sortach. "Komplet" uruchamia sie spokojnie, daje swiadomosc stopniowej intensyfikacji aktywnosci , rosnie, rosnie . MAXYMALNY POZIOM WSKAZNIKOW - ustabilizowal sie po kilkunastu minutach i utrzymywal sie min.godzine. Zadnych negatywow - wylala sie dopamina ,sero - musial usiasc zaskoczony. Bylo widac zadowolenie :wsciekly: Zaskoczony w pelnej euforii niedowierzal, ze przy jego duzej tolerce az taki dobry wynik !

WYNIK: "zaprzyjazniony laborant" przekroczyl poziom cmc, uznal ze to niemozliwe! Ponowil analizy kilkukrotnie az do calkowitego zuzycia odczynnika. W badaniu i analizie uzyto jak na standardy laboranta mikrodawke = 1g, osiagajac zadziwiajaco stabilny wynik w kazdym powtarzanym badaniu. Planujac analize odczynnika, nie przypuszczal ze zajmie mu to sobotni wieczor od h.21 i cala  noc. Po badaniach sennosc i zmeczenie ale oczy nie chca sie zamknac -  niby FLAK ale nie pospi ... plusem odczynnika jest wewnetrzny spokoj i brak tzw.strucia, w trakcie analizy laborant poteznie raczyl sie alkoholem w akompaniamencie dynamicznej muzyki elektronicznej i co ... i nic... nie bedzie dzis kaca :D

Przed analiza proba alergiczna - OK , wiec rozpoczal.

Aplikowano przy uzyciu  sniffoanalizy na tzw.oko. Przyjmijmy ze w badaniu wykonano 5 aplikacji. Kazda z doskonalym wynikiem na mikrodawkach ;D Pozostalo zmeczenie i otwarte oczy ale wewnetrznie spokoj bez strucia - badania udane :finger:

Widzac po tym poczciwym pysku, calonocne zmeczenie i usmiech na twarzy podsumowanie  jest oczywiste. Od niepamietnych czasow tolerka nie pozwalala  przy gieciku  na wnikliwa analize.  Tu bylo to wystarczajace ale jak by bylo wiecej badania by wciaz trwaly hehehehe :D

Pozostalo czekanie na normalizacje kosztow i swobodny dostep do odczynnika aby ponowic badania.

Zdecydowany nr.1 ... bez konkurencji bo nie ma porownania do niczego. Kwestia mocy, komplet doznan, caloksztalt.  No moze do jednego sie przyczepie, zeby nie bylo gadania - nie znokautowalo, nie odcielo swiadomosci, nie powykrecalo . Niektorzy pod slowem moc widza bezwladne cialo i odciecie od swiata. To byla noc pelna idealnych doznan i przyjemnosci z ich odczuwania w trakcie analizy.  

Praca z ta substancja to byla przyjemnosc ...  ktos 3/4 poprawil i polaczyl w jedna doskonale zbilansowana substancje. A moze odswiezyl cos kiedys zapomnianego...

Tylko .... Dlaczego mam przeswiadczenie ze wiem co to za nowa substancja. A moze jednak nie trafilem a to kolejny nowy udany projekt ... Ale mnie to intryguje ... grrrr:sceptyczny:

@luks1985 To nie jest zadna mieszanka. To nie jest zadne combo poddane rekrystalizacji.

To doskonale dopracowana synteza co ktorej nie jestem pewien budowy odczynnika ... to mnie irytuje i cieszy. Lubie wyzwania, szczegolnie przy wybitnych odczynnikach.

Wyglad tak jak wspomnialem, idealnie czyste bez zadnego nalotu  i zanieczyszczenia przezroczyste krysztaly, konsystencja - podobnie do rozbitej szyby samochodowej, Jak doswiadczeni pamietaja czworke "De Lux" to wiedza o co chodzi...

Pierwsze skojarzenia poszly w strone "Ortho". Ale nie ! To nie to, nie ta aktywnosc i dawkowanie. Czyzby dopracowali synteze ... nie az tak !

Moje przemyslenia ida w inna strone ... Czyzby to "N"?

Na razie mysle ze i tak nie rozwiazemy tej zagadki. Moze kiedys uda nam sie w tajemnicy dostac chociaz CAS?

X-CMC  - rozwali system :finger:

Co rozumiesz przez regularną sprzedaż? Bo widzę że zamówić można a dostępna ilość jest duża :)

A zalecane dawki jak przy cmckach? 

Zaintrygował mnie Twój post aż zamówiłem na próbę. 

Nie stosowalbym dawkowania niektorych sortow cmc, gdzie trzeba 0.5 zarzucic zeby ruszylo !!

Jak na razie "zaslyszane badania" byly na ok.200mg sniff wiec nic tak na prawde nie wiemy... 

Kazdy jest inny i ma inny organizm, wyrobiona "tolerka" to juz max indywidualne dawkowanie....

Najbezpieczniej delikatnie zaczac a najwyzej dorzucic po kilkunastu minutach - tu zdecydowanie poczekaj, bo to co poczujesz bedzie "narastac" :-P

Pozdroofka:piwko:

@luks1985 jest wszystko, komplet wszystkiego co znajdziesz w nalepszym mixie najlepszych 3/4 jakie kiedykolwiek badales ... Zestaw doznan narastajacy! To jest takie badanie w ktorym juz masz max wynik a zastanawiasz sie kiedy skonczy "rosnac". Nie ma porownia z niczym i wyznacza nowy standard :wub:

@Gostek zaden cec nie ma podlotu do x-cmc. To zupelnie inny odczynnik o zupelnie innym dzilaniu i dawkowaniu. O cec`ach jest info w tematach o cec`ach a tu mamy cos zupelnie innego!!

mmc>X-cmc>cmc>cec - choc z jednym miejscu roznica jest bardzo niewielka ;-):P

Godzinę temu, zoppot napisał:

@freeq09

@FrEEq - rozumiem ze jak szukam czegoś ala 3mmc z 2014r gdzie 100mg dawało 1-2h zabawy w klubie stim i eufo to się nie zawiode? :- )

To kup dobra 3CMC 

Niektóre mają moc ale oczywiście nic nie dorówna 3mmc 

Sa dobre sklepy które mają fajna trojeczke :)

@zoppot nie zawiedziesz sie na pewno, odczynnik mistrzowski ;-)

@KenT 3cmc nawet najlepsze nie ma podjazdu do x-cmc. W temacie jest zrobione wymowne porownanie. Ja sugeruje takie zestawienie:

mmc>X-cmc>cmc>cec - gdzie x-cmc jest duzo lepsze od np.4mec

@kajman100g Porowanie do 3mmc jest nieprecyzyjne. Tu jest spory nieogar a w trojce duzo subtelniej w duzych dawkach. Aktywnosc odczynnika to odniesienie do dostepnych legalych odczynnikow. 

Na pewno nie przebije klasycznej czworki ale wsytydu by nie bylo heheheh :P

Mnie substancja położyła spać, nic mi się nie chciało. Zero stymulacji, zero libido. Tylko nieogar i chęć pójścia spać. Może za dużo? Dziwne. 

edit:

Dzisiaj zrobiłem powtórkę, tym razem zamiast 200, 100 i od trzech godzin mam jakieś sny na jawie itp, chyba syntethics pomyliło wysłane substancje i otrzymałem coś w stylu trypramin a nie x-cmc które opisał freeq

Edited by pablo
scalenie

Żyję, nic mi nie jest ale działanie substancji totalnie odbiega od opisów powyżej. Po żadnym cmc i ich legalnych wcześniejszych odpowiednikach nie miałem takich dziwnych akcji. Nie wiem nawet jak to opisać. Czułem się jakbym się totalnie czymś zjarał. Samo to że czułem wyraźne działanie przez kilka godzin jest dla mnie bardzo zastanawiające.  Wygląd niby podobny do zdjęcia ale czy to było to? Nie wiem. 

O 18.03.2017o21:20, Hdrdy1 napisał:

Mnie substancja położyła spać, nic mi się nie chciało. Zero stymulacji, zero libido. Tylko nieogar i chęć pójścia spać. Może za dużo? Dziwne. 

edit:

Dzisiaj zrobiłem powtórkę, tym razem zamiast 200, 100 i od trzech godzin mam jakieś sny na jawie itp, chyba syntethics pomyliło wysłane substancje i otrzymałem coś w stylu trypramin a nie x-cmc które opisał freeq

HA! I CO @FrEEq @Synthetics - NIE JESTEM JEDYNY! Nie pisałbym złej opinii, jakbym nie miał podstaw! Kompletnie mi nie zależy na robieniu afery, ale czuje się źle, że wydałem kasę i dostałem niebezpieczny odczinnik!

@Hdrdy1 - miałem tak samo, kręcenie w głowie, zero eufo/stim, poszedłem spać ze strachem, ale rano na szczęście było już dobrze. Wstawisz proszę zdjęcie, żebym mógł porównać ze swoim? Może serio im się pomyliły torby... ja też tak miałem pierwszy raz.

Teraz, zoppot napisał:

poczekam na pojawienie się PRAWDZIWEGO x-cmc u innego vendora

nigdzie nie będzie PRAWDZIWEGO x-cmc bo takiego czegoś nie ma. To tylko alias wymyślony przez vendora.

CzymśPostaram się później wrzucić. Ja nie uważam że substancja była niebezpieczna. Nie czułem też żadnego strachu. Momentami było nawet hmm śmiesznie. Czułem się jakbym się zjarał czymś bardzo mocnym. I sraszny nieogar. Patrzę na zegarek po czym zamykam oczy, wydaje mi się że minęła godzina po czym okazuje się że minuta i tak trzy razy. Potem nagle wjebalo mi dwie godziny :D może za mała przerwa od innych substancji, może mało snu. Dla mnie to o tyle dziwne że żadne cmc nigdy tak na mnie nie podzialalo.