Skocz do zawartości
Fidek

Greenway Speedway [Pylki.com]

Jak oceniasz mieszankę?   79 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak oceniasz mieszankę?

• 1. słabizna
      10
    • 2
      5
    • 3
      12
    • 4
      16
    • 5. super!
      36

Polecane posty

@up maczanka jak sie nie myle na alfie-pvp.

Przy waporyzacji alfy wystepuje euforia I speed, tak samo jakbys palil maczanke opartej na alfie, speed + lekka euforia.

Ps. I jak tam z gs2? ;) ktos cos sie wypowie? Moze mala recka?

Ludomir gs jest na alfa pvp, bardzo wchodzi na serducho, czuć efekt rozrywania w środku a przy większych dawkach lecisz jak nakręcony budzik. PODKREŚLAM ŻE TEGO SAMEGO GSA Z PRZESZŁOŚCI NIE BĘDZIE JUŻ NIGDY...

Szczerze to na chwile obecna nie wiem co w nim siedzi i jak robi.

Ostatni raz od pyłków Gs'a brałem w grudniu i był git.

W tym miesiącu od funny factory.

I mogę stwierdzić że totalna lipa po prostu nic nie robi. A tylko cie nakręca do zapalenia kolejnej, kolejnej i kolejnej, i zero jakichś efektów.

3g z ziomkiem przerobiłem ok 4h, szła lufa za lufą...

Nie polecam chujowa pusta stymulacja ... faza nie warta zwala .

Zamowilem kilka proszkow oprocz tego  , nic nie bylo nawet podpisane..oprocz ivory( niewyrazne i rozmazane ISna japisane markerem... ). zarty ? Mam strzelac co jest co ? 

Testowalem ivory speed . Mocne . Ale nos po yym to 1 wielki strup . Splyw tak paskudny ze doslownie chce sie rzygac... az nawet sie nie chce tego dojadac...

Chujowizna . Nie polecam tego vendora

Zamowilem kilka proszkow oprocz tego  , nic nie bylo nawet podpisane..oprocz ivory( niewyrazne i rozmazane ISna japisane markerem... ). zarty ? Mam strzelac co jest co ? 

Testowalem ivory speed . Mocne . Ale nos po yym to 1 wielki strup . Splyw tak paskudny ze doslownie chce sie rzygac... az nawet sie nie chce tego dojadac...

Twoje zdzieiwnie jest zupelnie niezrozumiale, przeciez od zawsze greenway speedway byl mieszanka stymulujaca...

Spodziewales sie krolewskiej qoqi ze piszesz ze cos jest nie warte a przeczytales wczesniej jakie ma miec dzialanie ??

Zamowilem kilka proszkow oprocz tego , nic nie bylo nawet podpisane..oprocz ivory( niewyrazne i rozmazane ISna japisane markerem... ). zarty ? Mam strzelac co jest co ?

testowalem is i przelatuje gladko, ja tam nic nie czulem praktycznie jesli mowa o splywaniu

jak masz tak wrazliwy nosek to zapakuj w w chusteczke i lykaj, niedosc , ze mocniej i wydajniej podziala to jeszcze nie bedziesz sie meczyl jak to dla Ciebie taka udreka

edytowalbym post ale albo sie nie da albo nie potrafie, moze mam za malo postow

co do mieszanki to nabylem do kolekcji ale nie warta swojej ceny

mnie zabardzo nie rusza niestety, wzialem gs max i premium, anbi 1 ani 2 nie prezentujer sie za fajnie, jutro wezme wiekszy klaser i tam upchne moja kolekcje, moze bedzie lepiej wygladac

jakbymn mial zgadywac z posmaku resztek na klaserze to powiedzialbym ze posmak podobny jak a pvt

Ok, na trzezwo w wiekszej ilosci dziala dosc dobrze. Silne pobudzenie, wchoddzi na serve,euforia raczej brak,lekki zzamot I pewien niepokoj. Dawka spora. Okolo 200

Hej,

czy zna ktoś jaką alternatywę dla GS'a?

Chodzi mi o maczankę speedującą.

Jakis "problem" mają pyłki i nie wiem gdzie ani w co podobnego mogę się zaopatrzyć.

Koniecznie do palenia.

Dzięki.

Jak na dzisiejsze czasy po delegalu odradzam kupna GS'a od pyłów czy funny factory, nic nie robi kurwica bierze górę a ty nic nie czujesz po prostu nic.

Jeśli Ci już tak bardzo zależy na palonku speedujacym to preferuję zamówić u smilow, nazwa maczanki to HardKur, wiem to przez przypadek ponieważ byłem pewny ze jest to normalne palonko. Ale niestety/stety okazała się speedujaca.

Z czystym sumieniem stwierdzam że na dzień dzisiejszy jest to najlepsza maczanka speedujaca "HardKur". Pozdrawiam

Moje doznania z GSem od pylkow/ff sa odmienne.

Od 2013 roku niezmienny, zawsze dziala tak jak powinien.

No mam problem bo niewiadomo co sie z Nimi dzieje.

Hardkura znam, ale to nie to, slabe.

Ktos cos?!

Gość

Jako, że nie znalazłem godnego następcy dawnego Greenway Speedway postanowiłem sam poeksperymentować z robieniem maczanek. Na podkład wybrałem Damianę, a rolę substancji aktywnej będzie spełniać 5-dbfpv. Podobno stary GS był robiony na MDPV, a 5-dbfpv jest jego analogiem (różnią się tylko jednym tlenem). Ponadto czytałem dużo opinii, że 5-dbfpv jest bardzo podobne w działaniu do MDPV tylko delikatniejsze i nie ma takiego zjazdu. Zobaczymy czy to prawda. Na razie zastanawiam się nad dwiema rzeczami i może bardziej doświadczeni użytkownicy wspomogą mnie dobrą radą ;)

1. W czym to rozpuścić? Aceton? Etanol? octan etylu? Tak żeby się ładnie rozpuściło i szybko odparowało nie pozostawiając jakiegoś smrodku.

2. Jakie proporcje substancji aktywnej do podkładu? Słyszałem że do palenia dawki są nawet 5x mniejsze niż oralnie czy donosowo. Co o tym sądzicie?

Czy ktoś ma obecnie alternatywę dla dawnego GSa? Żeby było do palenia/waporyzacji, żeby było trochę stymulujące i trochę euforyzujące, żeby nie było mega zjazdu. Ja próbowałem ostatnio waporyzować hexen i efekty jakieś były, ale do GSa to jeszcze wiele brakowało. Tak jak GS to było 50% euforii i 50% speeda, to przy hexenie 90% speeda i może 10% euforii.

Szukam czegoś, co przy waporyzacji da mi znowu poczuć ten stan szczęścia i euforii, cieszenia się muzyką i kolorami, otwartości, chęci do rozmowy i podniesionego libido.

Co byście proponowali? Podobno w GS było MDPV i MDPBP.

WIdziałem u Vendorów analog MDPV. Ktoś próbował?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA