Skocz do zawartości
Fidek

Greenway Speedway [Pylki.com]

Jak oceniasz mieszankę?   79 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak oceniasz mieszankę?

• 1. słabizna
      10
    • 2
      5
    • 3
      12
    • 4
      16
    • 5. super!
      36

Polecane posty

Witam wszystkich, oto mój pierwszy temat na tym forum:)

Natknąłem się na stronie pylki.com na taką mieszankę i zaciekawił mnie opis:

"Greenway Speedway jest kadzidłem nowego typu, łączącym wszelkie zalety palonych mieszanik ziołowych z speedującym aromatem".

Kolekcjonował ktoś z Was?

brzmi ciekawie o tym speedzie, pewnie gorzej z działaniem, ale kto wie;)

Greenway_Speedwa_4c7f8a0a5107a.jpg

Mieszanka stymulująca? Dziękuję bardzo, nie skorzystam ;) Palenie ma chillować, euforyzować i może jakiś efekt psychodeliczny wnosić do fazy, a nie pobudzać jak proszki  :blink:

Miałem przyjemność to kolekcjonować i muszę przyznać, że nie ma lepszej rzeczy na imprezę - działa tak jakby ktoś połączył moc PRAWDZIWEJ marihuany i mefedronu - osobiście zakochałem się w tym produkcie.

Panowie na dniach ten produkt będzie u nas do wygrania w konkursie, muszę powiedzieć że słyszałem o nim dobre opinie, że na impreze jest idealny, także liczę na to, że pojawi się trochę recenzji.

Z tego co wiem, to Bolek kiedyś samemu stworzył też coś podobnego i był zachwycony ;)

Ciekawi mnie czy takie uzywki nie maja jeszcze gorszego dzialania na organizm, bo w sumie rownie dobrze by mozna bylo posypac roslinke mefem i jwh a pozniej to sprzedawac jako mieszanka. Wedlug mnie podobna zasada jest w tym Speedwayu czyli palisz moze jakiegos bufa czy metylon razem z kannaboidami. Wszystko pieknie ale czy tylko mi sie wydaje, ze po takich srodkach o wiele gorzej maja pluca ? Jak nie to prosze o uswiadomienie, bo z checia bym sprobowal ale god dammit pluca to ja juz sobie fajkami niszcze od 6 lat a proch by mnie zjechal : )

Ciekawi mnie czy takie uzywki nie maja jeszcze gorszego dzialania na organizm, bo w sumie rownie dobrze by mozna bylo posypac roslinke mefem i jwh a pozniej to sprzedawac jako mieszanka. Wedlug mnie podobna zasada jest w tym Speedwayu czyli palisz moze jakiegos bufa czy metylon razem z kannaboidami. Wszystko pieknie ale czy tylko mi sie wydaje, ze po takich srodkach o wiele gorzej maja pluca ? Jak nie to prosze o uswiadomienie, bo z checia bym sprobowal ale god dammit pluca to ja juz sobie fajkami niszcze od 6 lat a proch by mnie zjechal : )

Ciężko stwierdzić, moim zdaniem nie pali się tego aż tyle żeby miało ogromny wpływ na płuca, jednak substancji RC jest coraz więcej i mają one różne działanie.. Bolek mógłby się tutaj wypowiedzieć co to może być..

Panowie na dniach ten produkt będzie u nas do wygrania w konkursie, muszę powiedzieć że słyszałem o nim dobre opinie, że na impreze jest idealny, także liczę na to, że pojawi się trochę recenzji.

Z tego co wiem, to Bolek kiedyś samemu stworzył też coś podobnego i był zachwycony ;)

Nie przyznaję się do produkcji dopalaczy, aczkolwiek nawet gdybym je produkował w takim przypadku również nie przyznałbym się do ich produkcji.

Mając to na względzie, gdybym takie mieszanki produkował na pewno byłbym zachwycony ich działaniem, choć przed pełną produkcją powstrzymałaby mnie problem smrodu i temperatury ewaporacji substancji.

Jak i to że byłem w tym czasie zbyt zajęty kolekcjonowaniem żeby myśleć o czyms bardziej górnolotnym niż "Gdzie sie podziala lufa?"

Edit by Cichy Bob: Są jeszcze i bletki ;)

No to oficjalnie powstała już mieszanka która ma w sobie stymulanty jakieś jeszcze.

Zaraz beda mieszanki ktore beda miały nazwy 2członowe w których 1człon to nazwa mieszanki a 2gi to nazwa soli np: Rasta Charge+ albo Taifun Ivory ;P

Swoja drogą dla sprzedawców najlepsze możliwe bo jeśli są tam stymulanty to łatwo stwierdzić (co jeszcze potwierdza opinia Flower'a) ,ze ma potencjał uzalezniajacy.

Źle się dzieje....

po 1 informacje zawarte w po 4 to czyste spekulacje, ale jesli ktos ma mozliwosc je potwierdzic/obalic to chetnie przesle probke mieszanki

po 2 dzieki bogu ze ta [tego typu] mieszanka nie trafila wczesniej do duzej sieciowki

po 3 do tej pory zawsze uwazalem ze nawet w takiej formie w jakiej sa/byly tzw 'dopalacze' [sciema z roslinkami,zupelny brak info o skladzie itp;dopoki nie sprzedawali osobom ponizej 18 lat] to lepiej ze sa niz by ich mialo nie byc a ze ostatnio temat byl mocno podsycony to sporo dyskusji sie toczylo i nigdy nic ani nikt mnie nie przekonal(o) ze mimo wszystko lepiej jakby ich nie bylo.. ale po sprobowaniu tej mieszanki stwierdzam, ze moze lepiej rzeczywiscie wszystko zamknac w pizdu..gdyby bylo info o skladzie albo chociaz bardzo wyraznie napisane ze siedzi tam stymulant,to jeszcze ewentualnie by to przeszlo,ale jedynie lekkie zasugerowanie przez nazwe to za malo.wielu klientow tzw 'miejskich dresow/skejtow' czyli z sieciowek,ale z mala wiedza na temat tego co biora, gdyby sie dowiedzialo ze pala "ziolo pokropione feta" [tlumaczac na ich jezyk] pewnie zastanowilo by sie 2 razy [w koncu jest bardzo bardzo duzo ludzi ktorzy ograniczaja sie do mj i/lub alkoholu]

po 4 wysuwam teze ze skladnikiem odnoszacym sie do drugiej czesci nazwy jest mdpv. jesli tak, to ciekawe tylko w jakiej formie, poniewaz zarowno chlorowodorek jak i postac wolna sa aktywne palone/waporyzowane. tyle tylko,ze chlorowodorki jest niezdrowo palic. co do kanaboidu to ciezko ocenic gdyz speedway bierze gore. moze nawet nie byc zadnego, bo i tak byl by/jest mocno stlumiony przez stymulanta.ale pewnie cos tam jednak jest.

po 5 teze wysunalem na podstawie badan obydwu porownywanych elementow

po 6 jutro postaram sie okreslic nosnik,bo kojarze roslinke/roslinki,ale nie chce mi sie juz teraz szukac

dziekuje,dobranoc

Jak myślicie jak to może zadziałać na osobę która nigdy wcześniej nie miała do czynienia ze specyfikami mającymi działanie speedujące? Czy mogą się pojawić jakieś wyjątkowo nieprzyjemne doznania związane z tym, że jestem nowicjuszem w tej dziedzinie? :)

julek5336.jpg

julek5337.jpg

nie zamula ,nie siada na oczy ,delikatna euforia. Ja nie mam śmiechawy .Czuję delikatnego speedzika. .Uczucie jest takie jak po dwóch drinach z sety.Ogólnie wszystko da się ogarnąć,można spoko iść do sklepu,gadać z istotami ludzkimi i nic kompletnie nic nie wyczają[oczywiście trzeba się pilnować].Aktualnie po 15 minutach od spalenia 3 wiaderek pomieszanych z tytoniem mam banan na twarzy bajere z kuzyneczką która kolekcjonowała ze mną.Mogę śmiało powiedzieć[jako osoba ,ktora po zjedzeniu żaby była rozczarowana,że tak krotko trzyma i ,że euforia jak na tak chwaloną pillę mała},Teraz czuję się tak samo. Zakochana jestem w tym kurzeniu od dziś.Nie wiem ile będzie mnie to trzymać, ale mam jeszcze w tym ślicznym ,magicznym słoiczku.Pozdrawiam i myślę,że Julka powinna skosztować :-P

Jak myślicie jak to może zadziałać na osobę która nigdy wcześniej nie miała do czynienia ze specyfikami mającymi działanie speedujące? Czy mogą się pojawić jakieś wyjątkowo nieprzyjemne doznania związane z tym, że jestem nowicjuszem w tej dziedzinie? :)

Możesz spokojnie spróbować,ale nie spiesz się z braniem maszków.Po pierwszym poczekaj jak się będziesz czół.To nie jest Maria, a ty jesteś świerzak.Najlepiej zajaraj z kimś,bo bajera po tym się wkręca,będziesz mógł podzielić się odczuciami.Ja jestem na tak dla tej mieszanki,także miłego kolekcjonowania.Pozdrawiam :rolleyes:

Bardzo ładne zdjęcia jagoda ; ))

Ja też nie polecam na początek tej ozdoby... W oknie wisi dość mocno, można przesadzić...

Zachować ostrożność mieszając z innymi ozdobami akwarystycznymi - dodatkowo podnosi ciśnienie. Ogólnie dla doświadczonych miłośników akwarystyki jak i ozdób choinkowych. Fajne doświadczenie - doznać speeda paląc ozdobę w akwarium. Więc jest dość nietypowe. Ja mam wersję od Upalacza, wygląda tak jak na zdjęciu jagody, raz dostałem w czarnym fajnym worku, ale zawartość ta sama. Do tego co już było napisane wyżej mogę dodać, że szybko przestaje działać (w sensie coś jak by tolerancja rosła) i po zawieszeniu w oknie 0,5 na 2 - 3 osoby raczej trzeba będzie zrobić dłuższą przerwę, żeby znów zaczęło działać...

Ja własnie dostalem greenway speedway jako gratis do zamowienia z pylkow. Nigdy nie gustowalem w stymulantach, wiec tolerancja na takie substancje zerowa.

Zapach, smak dymu neutralne, pali sie milo, nie drapie, nie odrzuca. Trudno oddzielic czesc greenwayowa fazy od speedwayowej, ogolnie odczucie po 1 lufce jak po wypiciu redbulla i spaleniu malego jointa z MJ, taka sativova kreatywna faza, organizm przyjal niezle, bez tachykardii, skoku cisnienia, oczy tez biale, lekka euforia z calkowitym ogarnieciem rzeczywistosci. Milo sie rozmawia, pisze, rozkminia roznorakie teorie. Bardzo mile palenie, obawiam sie tylko ze za mile i ma wysoki potencjal uzalezniajacy.

PS: Faza podobna do tej po imovanie ( zopiclonum ) w skojarzeniu z malym buszkiem :)

PS2: zapomnialem dodac szczegoly czasu trwania, w moim przypadku weszlo po 4-5 min, potem stabilny high z 1h i bez zejscia, wywietrzalo po 2-3h bez sladu.

Jeśli mogę to dodałbym minimalny szczękościsk i podniesione ciśnienie krwi.

Jak na "mieszankę ziołową" działanie dość zaskakujące nawet jak na przepalony i doświadczony organizm ;)

Niestety trzyma krótko...

Szkodliwość dla płuc niewiadoma ze wskazaniem na komplikacje przy oddychaniu w przyszłości.

Grunt to umiar i rozsądek.

Możliwe, że palone/waporyzowane MDPV dział trochę inaczej, ale chciałbym przestrzec nowicjuszy i tak - Po maratonie chce się wciąż więcej, a zjazd straszliwy. Część szczurków jest wrażliwsza właśnie na moc zjazdu, dlatego kolekcjonować ostrożnie przy pierwszych testach! ;)

Ja to nie wiem jak Wy ale tym greenway'em po bombce sie zajebalem strasznie. Sory za moj francuski ale tak mowie jak dobrze upale sie thc, a to mialo byc chyba speedujace? Jutro z rana jak zaczne dzien przetestuje na sucho i cos naskrobe. Bo narazie inne stymulanty wisza sobie wiec trudno napisac o dzialaniu energy, ale nic nowego nie poczulem.

EDIT

No faktycznie tego nie doczytalem "Greenway Speedway jest kadzidłem nowego typu, łączącym wszelkie zalety palonych mieszanik ziołowych z speedującym aromatem" na upalaczach nie bylo takiej notatki.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA