Plastelina

Psychodelik na pierwszy raz

16 postów w tym temacie

Siema od pewnego czasu przymierzam się spróbować jakiegoś psychodelika, z tego co czytałem jeśli się przesadzi to lipa bo można się męczyć na bad tripie kilka godzin 
No więc jaki psychodelik nada się dla mnie na pierwszy raz i gdzie go kupię ? Co muszę wiedzieć przed pierwszym tripem ? 
Jeśli to ma jakieś znaczenie to kiedyś jadłem pół serduszka od kolka, one były chyba na mxe 
pozdro 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiś lizergamid, np. 1P-LSD wydaje mi się w porządku. Wielu ludzi uważa, że to dobra rzecz na wprowadzenie w te tematy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znajdź szczura na testy,nie wal stymulantow przed oraz po zarzuceniu psajko,nie panikuj jeśli będzie bodyload staraj się go ignorować i cierpliwie czekaj aż przejdzie,jeśli masz styczność z benzo czasami fajnie mieć jakieś przy sobie w razie bad tripa. 

Znajdź przyjemne dla cb  miejsce do tripowania,oraz nastrój (dobra muza,dobra ekipa itp.) Jeśli chcesz z czymś mieszać psajko to polecam jedynie mj(szybciej wchodzi psajko, bania jest bogatsza :))

Myślę że tyle wystarczy; ) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DMT, pizda jak chuj :D Zjarałem lufe, i przez pierwsze 5 minut bylem zszokowany, twarz ziomeczka w 1 sekunde zrobila sie cała fioletowa. Wszystko sie zlewało takie pastelowe, grubo w chuj :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1p-lsd na pierwszy raz nic innego jak to. Jedynie może al-lad jeśli się na prawdę boisz ale nie ma czego :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jakie masz doświadczenie z innymi substancjami. Jeżeli masz choć ziarnko niepewności to odpuść, nie można do tego podchodzić ze strachem. Ja bym nawet bardziej polecał trypty na start w małych dawkach, a następnie dorzucać po trochu, gdyż są one łatwiejsze w kontroli (chodzi o dawkowanie). Niektórzy nawet po jednym znaczku 1P potrafią złapać doła bo za mocno weszło, dlatego radzę spróbować 5 mg 4HO-MIPT sniff i jak się spodoba to dorzucasz 10-20 mg oral i lecisz hen daleko. Dodatkowy plus to czas, lizergamidy to długa i wyczerpująca podróż, więc zastanów się dwa razy.

Sam miałem o tyle szczęście, że 3 lata przed porządnymi psychodelikami bawiłem się w dużych ilościach i niedługich odstępach czasowych benzydaminą i DXM. Uwierz, że nic nie nauczyło mnie tak bardzo odróżniać tripa od rzeczywistości jak właśnie te dwie substancje. 

Podchodząc pierwszy raz w życiu do LSD nie miałem żadnych uprzedzeń i też nie wiedziałem czego się spodziewać. To był najcięższy i jednocześnie najpiękniejszy trip mojego życia. Fakt, że 3 znaczki na start to była głupota dla nowicjusza, ale dałem radę i mój świat się zmienił nieodwracalnie :D 

Powodzenia jak się zdecydujesz!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tryptaminy odradzam na pierwszy raz. Walenie ho-mipta nosem jest dla mnie nieopłacalne, a dorzucanie psychodelików bez sensu. Do tego pomylisz się przy odmierzaniu o kilka mg i przeżyjesz piekło. Ja zaczynałem od 1p-lsd i każdego tym wtajemniczałem. Jeden znaczek to idealna dawka na pierwszy raz. Może być grubo dla nowicjusza, ale do ogarnięcia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moim zdaniem tryptaminy lepsze. Faza jest przyjemniejsza, wizuale lepsze, humor lepszy, bardziej smiechowo i grzybowo, do tego faza jest krótsza (moim zdaniem lepiej, bo jednak lsd działające 8h męczy strasznie...). Po tych papierkach czuć taką syntetyczną metaliczną fazę.

Bierz 4 ho mipta 20mg, do lasu i będzie zajebiście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem tryptaminy też są lepsze, ale na pierwszy raz mogą przerosnąć kogoś kto nie miał z tym styczności

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja uważam ze na chwile obecna albo mala dawka serotonigenicznych tryptamin ( 4 podstawione oralnie bym polecał) albo al-lad (1 znaczek)

Ewentualnie 1p-lsd ale al-lad moim zdaniem słabszy przez co na pierwszy raz bardziej sie nada (1 karton)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA