Skocz do zawartości
Pasjonat

Spoko Koko Gold

Polecane posty

A można wiedzieć co siedzi w tej soli ? Bo stimy  wchodza  mi bardzo na serce a koko pamietam sypałem na oko i nic nie było negatywnego .

Co: Spoko koko gold 

Wygląd: piaskowego koloru były,wchodzący pod kolor, ,kawa z mlekiem(dużo mleka),,

Ile:0.5g

Metoda przyjęcia: snif 

Ile przyjęto : 0.35-0.4 

Działanie: Euforia na średnim poziomie połączona z przebijającym się speedem,wystąpiła duża chęć na kobitki,słowotok z relaksem i humorem w stylu,,jest milutko trzeba myśleć gdzie wyjść szaleć dalej,, :)

Czas działania: peak 20-25 minut/stymulacja lekka pozostała i raczej przewyższa uczucie niedosytu które trzyma około godziny po peaku z stopniowo opadającym działaniem .

Uboki: niedosyt,lekki wkurw.,odwodnienie i pocenie się. 

Ogólnie: Produkt o niebo lepszy w porównaniu do wcześniejszych modyfikacji tej soli,jednak moim zdaniem powinna być bania idąca w jednym kierunku albo speed albo eufo,takie mieszanki średnio mi odpowiadają jednak działanie złe samo w sobie nie jest,znajdą się zwolennicy ;) 

Produkt aktywny,dla kogoś z niską tolerką będzie wydajny.

Jako sól oraz ulepszona wersja koko,polecam.

materiał: Spoko Koko Gold

ilość uskuteczniona: 200mg

metoda badania: sniff

WYNIK BADANIA

Wejście dość szybko, przejawu się subtelnym stimem który utrzymuje się jakies 35-45 min na peaku. O dziwo eufo umiarkowane ale bardzo przyjemne bez hexenowskiego booom. Trzyma stały poziom do godzinki z hakiem a potem juz stim robiący do 2godzin na lekkim poziomie i z godzina pustej stymulacji.

słowotok i mega ochota na robienie większej ilości rzeczy. Lekki szczękościsk. Poprawia znacząco samoocenę i gadane. W moim odczuciu libido podbite... Wszędzie gdzie spojrzeć widac fajne tyłki - nic tylko podbijać i zagadywać. Odczucia mobilizacji do działania bardzo pozytywne.

śmiało nada się do lżejszych spotkań w gronie znajomych.

ocena 8,5/10

jedyny minus to że stim lekko bije się z eufo i przy takiej ilości lekko sciska zęby.

podzielam opinie sewcia że mogloby byc albo bardziej stimem albo bardziej eufo

Niewiele obciąża serce obecny sort. Lekka sól wykazujące pewne pdobieństwo do 4cmc gold plus coś tam miłego jeszcze w niej jest. Nadaje się.

hexen w każdej soli w każdym sklepie AUUUUUUU 

Jak hexen to i zwariowana praca serca :P A przede wszystkim , kładziesz się zasypiasz ... ale bicie twojego serca nie daje ci zasnąć xD

Sry za offtop nie mogłem się powstrzymać. 

Ale zależy ile tego zamówisz i zaaplikujesz do probówki! Jestem wyjątkowo wrażliwy na, tzw. puste stymulanty a w przypadku koko gold nie zauważyłem tachykardii, bradykardii itp. Sort koko euforyczny i niewiele stymuluje.

O 4/11/2017o13:00, Miziak napisał:

Nadaje sie na małe ciagi? Jest  lekki speed? I czy obciaza serce. 

Na pewno nadało się na after, typowa 12:00 w południe, klamka w stanie coraz mniej ciekawym, chce odpocząć a my nie.  - załadowalim w kapsułkę :) A nawet dwie :) Nim się człowiek nie obejrzał, dyskusja szła żwawo i zrobiła się 14:30. (Przedtem w noc zjedzono z 1,5 grama czwórki gold/ na osobe.) Człowiek się przy tym poci, więc spraw sobie oshee.

Niestety nie wiem jak dawkowanie.

Myślę, że na spotkanie ze znajomymi akurat. Jeśli masz dziewczynę i ona również przyjmuje, to może warto sprawdzić we dwójkę;d Jakby cie za bardzo rozmuliło to pasuje do tego trója.

[[edit, ej kurde ale zbadał ktoś tak +/- co w tej soli jest?? Albo sie domyśla? Jak dla mnie 4-cmc z lidokainą? do tego jakiś md pehap...?]]

Juz stestowałem,  niestety z powodow technicznych  nie moge opisać za bardzo działania ( tolerka hard) 

Moge napisać  że na pewno stymuluje. Podoba mi sie że jest to taki puder 2 gr w woreczku a wydaje sie ze jest tak duzo tego towaru . (szkoda ze sklepy nie maja np cmc  w wersji puder ja wole niz kryształ)

21 godzin temu, Miziak napisał:

szkoda ze sklepy nie maja np cmc  w wersji puder

[trochę offtop ale] Pasjonata czwórka-cmc gold jest w pudrze.

Testuje sort zakupiony 3 dni temu.. drugi dzien.

Hexy moim zdaniem tam nie ma.

Zero wjazdu na serducho,oczy normalne,mozna wyjsc do ludzi.

Srodek świetny dla poczatkujacych.

Sniff 100 boli jak jak sam sqrvysyn ale pluszowy stan utrzymuje sie ok 30 min. Jest delikatna ochotka na dociąganie,ale da sie opanować.

Jak za tą cene 5g mozna łyknąć na test. Prochu jest w cholere :)

Zaraz wrzucam do probówki 250 na test bombeczkę. Jestem ciekaw efektów.

Pozdrówki :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA