385 postów w tym temacie

Jak się ma to do świetnego R83 sprzedawanego przez dorotkę w ozz ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbowałem tamtego sortu i nigdy cos tak fajnego ale nie przytrafiło w kwestii 4cmc.

Niebawem test. Wygląda inaczej ale może właśnie dlatego nie było go tak długo bo szukali czegos o podobnym profilu działania.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nieeee. Tam są płaskie drobinki a tu więcej grudek. Kusi. Test wieczorem.

Po pierwszej wersji dosłownie się rozpłynąłem .

Ludzie zara jakieś teorie spiskowe ze spryskane czymś itp... Wiem jak co działa A wymagający też jestem . Nie wiem jednak czego się spodziewać bo wygląd bardzo różniący się od wersji pierwszej.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj około 200mg do drinka. Maskara zadziałało jak g b l . Rozpływanie,oczy się zamykały,muzyka wchodziła,relax ,potem w drugiej części fazy w końcu chęć na działanie przyszło,bo wcześniej zrezygnowałem z klubu nawet ,wolałem zostać w domu co do mnie jest nie podobne. Jeszcze jak trzymało R83 doprawiłem sniff 200mg boruta pozamiatało,obraz skakał,ogólnie 30min był na innej galaktyce,potem się uspokoiło,niestety od tego momentu dorzutki boruty już nie dawały mocnego stanu i eufo. Ale warto było dla tego pierwszego uderzenia ,ogólnie około 2h byłem w innym świecie z muzyka w tle. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takiej "rozpływajki" to żem chyba właśnie poszukiwał                                                               Ciekawe tylko jak snifoo wypada ?

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety sniffem nie próbowałem,wydaje mi się ,że może być bardziej stymulujace bo pod koniec rozpływania przyszła w końcu chęć na działanie,ja lubię tańczyć a wcześniej nie potrafiłem,nie chciałem,po koniec fazy już zacząłem się "ruszać" 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testowane sampel testowy o demona, Dzięki @Demoon, powiem prosto i dosadnie że szczur miał w trakcie badań taki wyrzut euforii co powodowało dużą stymulację i wejście w stan rem z otaczającym się światem, o wiele lepiej działa oralnie, sniff szybkie wejście, empatia, poprawienie humoru, myślę że na tą chwile najlepsza 4 w tej galaktyce, po prostu samobójstwo serotoninowe xD Naprawdę Kozak 9/10 (10 jest tylko od 3mmc) Dawki 250, sniff (lekko zapycha klamę) i Bombeczka 250 :) 

Szurek chce jeszcze ....;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

^ UP. Zgodzę się w 100 %. Sniff szybkie wejścię. Lekki ból przy aplikacji o dziwo przyjemny. Ostatni raz jadłem 4 jak ozz miał swoja r83 która była swiętna lecz ta naprawdę dorównuje poprzedniemu sortowi. Co najlepsze po przerwie (2 miesiące) podziałało na mnie 100 mg snif :Bang: Polecam! Kto pamięta r83 od ozz może być pewien że ma sort na równym poziomie. Aaaa duży plus to zerowy wjazd na <3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

materiał: 4cmc r83

ilość: 400mg

metoda: Oral

TEST I WYNIK

Materiał wchodzi po ok 20 min przyjemna euforyczną falą. Uczucie błogości i rozleniwienia. Empatia na dużym plusie. Chęć rozmowy i poronienia sobie w spokoju czegos ciekawego. Moc niestety mniejsza niż wersja pierwsza ale trzyma poziom. Euforyk dobrej jakości na wysokim poziomie. Brak sajdow. Nie wchodzi na serce. Brak niepotrzebnego stimu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak co do czworek jestem mega wymagajacy rzadko kiedy jakikolwiek sort na mnie dziala a  jak juz faza trwa 5min i BOOM , w tym przypadku przypominaja mi sie czworki z dawnych czasow ! Podziekowania dla Demoona za mozliwosc przetestowania tego cuda , oral nie probowany , sniffem 150mg i jest pieknie ogromny wylew euforii , to tak na szybko spadam cieszyc sie faza %-) Goraco Polecam :wow:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ORAL ORAL ORAL ORAL

@qazplm1234 Stary, weź sobie bez tolerki max 300 mg w napoju rozpuść (imo najlepsze mountain dew) i wypij, faza będzie lepsza i dłuższa..wiesz mi

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napewno sprobuje zawsze 4 lepiej dziala na mnie P.O  , ale to na spokojnie %-)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sniff też pięknie działa 500mg podzielone na 2 równe szczurki i :boom:. Do tego jeszcze 50mg 4F-PHP i wystrzeliłem jak filip po konopie. Dzięki Demoonie za możliwość testów owej 4. Polecam Ewa wach.....

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o opinię czy dawki 100-200 mg zrobią cokolwiek u laboranta z niska tolerancją?

Jak długo działa substancja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Snifem wystarczy 150mg a oral 200mg, dzialanie ok 1h, polecam (tym z niska tolerka) a dla zaawansowany ciut wiecej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zajebista czworeczka, śniło mi się 200mg per sniff i 1.5h dobrej zabawy potem bomba 0.5 4CECa 666 i totalny zalew euforia. Jak najbardziej polecam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nazwa odczynnika : 4 cmc r83

wygląd : małe białe kryształy 

dawkowanie : oral , bombka 120mg

ważne : organizm testującego luda wyspany po 9 godzinach snu , przerwa w badaniach 
24 godziny , organizm najedzony , naładowany witaminami magnezem , potasem itd  a także odpowiednio nawo
dniony, organizm lubuje sie w stymulantach to jego pierwszy euforyk od 7 miesięcy 

przebieg : po zapodaniu i odczekaniu około 30 minut zaczyna wchodzić empatia , euforia i ogólnie błogi stan 
jak po dobrej mj ze starych dobrych czasów (koneserzy wiedzą o co kaman , bo teraz zapychają wszystko wietnamskim
gownem) , ogólnie działa i troche sie rozkręca po jakimś czasie tak za 20 minut i utrzymuje stan błogości w moim przypadku muza lepiej
wchodziła a także substancja działa tak z 1,5 do 2 godzin akurat tak było w moim przyupadku 

uwagi
pamiętać o nawadnianiu w czasie badańi o witaminach a także o najedzeniu przed badaniami 

ocena
ogólnie rzecz bioroąc lubowałem sie zawsze w stymulantach typu MD PHP i przeważnie tylko w tym 
w przypadku tego odczynnika to całkowicie inna bania gdyż to euforyk taki dobry na rozmowe z kimść 
albo do posiedzenia w domu i porobienia czegoś na kompie ps chyba przejde na stymulanty 

to jak na mnie działa nie znaczy że będzie działaś tak samo na ciebie , zresztą na forum tego czasem 
nie da przekazać calkowicie  pisemnie jak sie człowiek czuje co tu dużo mówić to trzeba poczuć dlatego kupujcie    od demona hehehe

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz