Skocz do zawartości

Polecane posty

Zdjęcie? ...wygląd nie ,,kopie,, tylko zawartość pillsu wiec mnie bardziej przyda się info na temat profilu dzialania choćby ogólny. ..

Opio,stymulacja,euforia czy benzo ?

Mógły ktoś napisać coś więcej o działaniu tej pixy? Dostałem ją jako sampel 1szt ale jestem dość nie ufny do pillsów których nie znam składu ani nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji... 

Jeśli rzeczywiście ma to działanie bardziej opioidowe to niezmienie bym się ucieszył ;)

Siema, dla dobra ogółu oraz ciekawości zdecydowałem podjąć się nieznanego i wciągnąłem w to eksperymentatorów, w naszym laboratorium poddaliśmy badaniom dwa szczury + jeden z grupy kontrolnej 

testowany sprzet od kolka

trójkąt z zaokrąglonymi rogami jasno szaroniebieski 

waikaki ben hardore liquid 2ml

hexen-puder 

doświadczenie, tolerka badanych 1+/10

Miejsce samochód potem dom

Studenci o młodym ciele i gotowym do wszystkiego duchu oczekującym możliwości by siać rozwój i szerokie zrozumienie oraz współprace forumową. 

Cechy Osobowe

wiek 2+/10 

Aplikowaliśmy szczurom najpierw chwile waikaki ben hardcore liquid  ok 2 ml z elektronicznego inhalatora nikotyny, z początku nie dawały po sobie poznać szczególnych zmian, po kilku minutach zadecydowały że moze i sie coś tworzy z tej fazki i odczuwały zmienienie rzeczywistości jednak nie działo sie to zupełnie fizycznie. Waikaki odchodzić pozostawiał za sobą lekkie przygaszenie które jeszcze mogli zostać wsparci przez zoptymalizować albo humorem albo odpowiednim bodźcowaniem jednak zarząd podjął decyzje o podaniu kolejnej dawki środka. Nadszedł czas na trójkąty, badani rozpoczynają aplikację podając szczurkom po połowie, z ich zachowania można by opisać około 2/10 z odczuć, coś czuć ale niewiadomo co i nie za bardzo, jednak dobry bekowy temat wprowadził chwilową śmiechawkę, zaczęła sie od grania w czółko, (polecam poderwać kumpli na to żeby nie odpadać już jak spada bomba)  po jakimś czasie tego śmieszkowania i dziwnego stanu tylko jeden szczur dostał kolejną dawkę, otrzymał kolejną połowe trójkąta, po chwili zaczął coś czuć jednak jego faza z powodu przejsca do domu juz sie zmieniła, spowolniał i stracił ogaru, pomimo zazwyczaj skutecznej proby odżycia od odpowiedniej muzyki. Widac było po trosze przerastającą go faze która nie miała za wiele wspólnego z ogarem ani przyjemnością chwile dochodził do siebie udając ze ogarnia z podpierając ciężką głowę. Po dziesięciu minutowym wzroscie fazy która była trudna do ogarnięcia postanowiono podać jednem u hexen puder w ilosci okolo 0,2 w przeciagu 30 minut dojadając owy wojownik który wcześniej walczył podjął sie walki ponownie, środek ten ogarnął go, zabrał zamułe i pozostawił uczucie speeda jak po dniu latania przy cmc, ze swoimi myszorami aż do samego rana co towarzyszyło znanemu wszystkim chujowemu uczuciu niemocy wzgędam organizmu i rzeczywistości z jednoczesną motywacją - chore gówno 

podsumowując trójkąty jak dla mnie lipa chyba ze ktos je jakos umiejetnie z zyms gdzieś coś 

liquid moze coś z  tego bedzie ale na pewno proadzi tez do zamuły 

hexen gorszczy w smaku  i dzialaniu 4cmc 

Opowiadam tylko na podstawie odczuć a nie wiedzy także prosze o zrozumienie.

Pozdrawiam 

Gość zvcvwtoi

ktoś kto nie mieszał tego z połową sklepu może opisać ten wynalazek?

Vedo chyba jedynie twierdzi ze wysyła testerom próbki tych tabletek na testy, coś mało tych opinii odkąd powstały wszystkie pillsy e tym sklepie, szkoda 

One są nie ziemskie zacząłem wieczór z dwoma opakowaniami exskluziw i pół 3-cmc hard Brown 

I po jakis dwóch h wziąłem jednego trójkąta skruszyłem i zrobiłem 3 węgorze po zajebaniu jednego dosłownie po minucie obraz zaczął mi skakać po całym pokoju i lekki strach co mi jest ale po chwili mega sympatia do wszystkiego i muza pięknie brzmiała i było po prostu pięknie walczylem z 4 trójkątami do rana jak dla mnie kozaczek

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA